Идва пролетта с книги интересни и емоции чудесни

  • 26 029
  • 736
# 375
Честит празник!!!   bouquet

Гиговче, а какво е "ДУ"?  Rolling Eyes

 Добро утро, Миж!  Simple Smile
Виж целия пост
# 376
...

Гиговче, а какво е "ДУ"?  Rolling Eyes

Добро Утро бе мила Hug Grinning
Мързи ме да пиша Grinning
Малкият пък сега кашля и съм Tired
Виж целия пост
# 377
Божкеее, жива да не бях  Joy hahaha
Реших, че ДУ означава драги участници  Joy
Или нещо подобно...  Laughing
Виж целия пост
# 378
Честит празник!  bg
Виж целия пост
# 379
Честит празник и от мен! bg
(след ДУ се изкушавах да напиша ЧП  Laughing)
Виж целия пост
# 380
Честит  национален празник на България!
Бъдете живи и здрави и носете винаги с гордост името българско където  да и сте по света!Помнете заветът на дедите ни и запазете българския дух сред своето поколение!


Споменът за Шипка от ученическите ми години ще е вечен.....

Гигова,стига болести де.... Confused
Бързо да се оправя малчо  Hug
Виж целия пост
# 381
Момичета, ето ме отново!  Hug

Честита Баба Марта
със закъснение! Пожелавам ви да сте живи и здрави, бели и червени, румени и засмени!

Честит да ни е и днешният празник! Пожелавам ни винаги да помним, че сме българи и да се чувстваме свободни в душите си!

Днес по радиото една жена каза: "Робът се бори за свобода, а свободният - за съвършенство!"

Изгубих се леко от темата, но бях на почивка и три дни си казах, че ще се откъсна от лаппота. Изпратих снимки на подаръците ми на Мижка, ще чакам да ги качи, когато има възможност.  Hug
Виж целия пост
# 382

Момичета, нали ще ме приемете обратно за майското издание на играта?  Hug  Sunglasses
С удоволствие ще се включа този път, дано да имам и повече време за писане в темата и следене на вълненията.

Честити ранно-мартенски празници на всички! bg
Виж целия пост
# 383
 scaramouche ,  Hug, аз се радвам, че отново си тук!
Виж целия пост
# 384
Нямаше форум досега, или поне аз нямах Rolling Eyes

scaramouche, добре дошла-много се радвам че ще участваш в следващата игра Hug
Виж целия пост
# 385
Тъкмо свърших "Погребете ме зад перваза" и чак глава ме боли от яд към бабата.  #Cussing out

Просто като се сетя, че наистина има такива съдби и лошо ми става.


Кога пускаме списъците?
Виж целия пост
# 386

Кога пускаме списъците?

То май няма още дати!?  newsm78
Виж целия пост
# 387
Еха, толкова съм щастлива!!!  newsm44 newsm68 newsm44
Подаръците продължават...  newsm53
Имам чудесна изненада от нашата мила Нара!!!  newsm51

Ето я /извинявам се за качеството на снимката  Grinning /



Много, много ти благодаря, миличка, за този прекрасен подарък!!!  Hug Hug Hug
Толкова много я исках точно тази книга!!!  Grinning Grinning Grinning
Благодаря ти, че ми усмихна деня  smile3525
А след малко с кафето ще си хапна и вкусни ореховки ...   261uu  261uu  261uu
Виж целия пост
# 388
Честито Мижжж , Нара си е душичка Simple Smile

Аз съм в чуденка дали да участвам в играта за 24.Ще помисля още малко и ще пиша.
Виж целия пост
# 389
Миж, супер и двете сме с най-желаните книги  Laughing сега ще се учим как да убиваме любовниците си след прекарана с нас нощ  Laughing

Има ли още някой, който очаква подаръци или всички получихме?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия