Продължава биатлонът, още има от сезона

  • 52 490
  • 724
# 645
Какво пропускам?
Какъв е тоя DNS на Тирил?
Виж целия пост
# 646
Tирил да не е болна и тя, аз да си призная забравих, заблях се и включих за третата стрелба Embarassed

Чакам Хеликаза да разказва.

Честита победа на Кайса Peace


Mдаа, сега прочетох, че е болна Екхоф, бързо да оздравява Heart Eyes
Виж целия пост
# 647
Браво на Кайса.
Като цяло не се завърза особено преследването и ми беше леко скучновато, ама и Тора откакто я няма, нещо ми е едно такова... празно.
Виж целия пост
# 648
Пройс и Хилдебранд 7-ма и 8-ма, има надежда за бундестима определено, Даша 13-та  Hands Clap

Като цяло - доволна съм..
Виж целия пост
# 649
А, за Даша бях забравила  Mr. Green

Сега стискам палци на Феликс да си защити манша  Praynig
Виж целия пост
# 650
Хохохох, Искрев, кво става бе мен? Явлението стана обикновена мъгла, а?  Joy Все така да продължава Дашата.

Успях да стигна до биатлона едва на втората стрелба, че спешно трябваше да купим на героя две ризи от молО, че утре ще го награждава министъра и няма как да ходи с пуловерче.
Заболя ме главата от майка с дечища и кифли в тоз мол.

Сега се хващам да меся и чакам с нетърпение мъжете.
Виж целия пост
# 651
О, много е вълнуващо.
И моят мъж е награждаван от министър.
Аз плаках, свекито плака и майка  Blush

Аз в МОЛ не влизам - става ми зле и много затъпявам  Embarassed
Виж целия пост
# 652
О, много е вълнуващо.
И моят мъж е награждаван от министър.
Аз плаках, свекито плака и майка  Blush

Аз в МОЛ не влизам - става ми зле и много затъпявам  Embarassed

Аз се наревах вече достатъчно. Утре няма да рева, на работа съм - ще го отразявам  Mr. Green

В молО повръщам от нерви. Имам чувството, че съм кокошка във ферма на изкуствено осветление. И трябва само да снасям, да снасям...
Виж целия пост
# 653
Много хубаво състезание е било, като гледам класирането Simple Smile. Жалко за Тирил, дано бързо се оправя.
Нана, мило ми стана снощи, като го гледах твоето момче по телевизора - много уютен и топъл човек ми се стори. Обаче все пак му пожелавам оттук нататък да не се налага да се прави на герой. А на теб да не ти се налага да отразяваш подобни събития.
Виж целия пост
# 654
И аз гледах на Нана момчето снощи, да ти е жив и здрав, Нане, много читав мъж Hug

Виж целия пост
# 655
И аз гледах на Нана момчето снощи, да ти е жив и здрав, Нане, много читав мъж Hug



E, читав е, иначе що ще съм го взела  Mr. Green
Виж целия пост
# 656
Браво, Бебкооооо

Бягай, кака, бягай

Ох, започва да става напечено

Майка му и прасе  #Silly

У, браво на Владко  Simple Smile

Така както се обръща все да гледа назад, няма ли кой да му играе една щека, да му премести веждите
Виж целия пост
# 657
Голямо браво на Владо, страхотно представяне, яд ме е на третата стрелба на бебето, норгетата да не са болни всичките, не бяха много в кондиция днес сякаш newsm78
Виж целия пост
# 658
Ам те им окапаха мартинките в тия фургони.
Виж целия пост
# 659
Изключителен старт на Владко Илиев.
Лично аз отдавна не помня негово състезание с 19 от 20. Браво!

Веждътъ как не го тресна някой по тиквата, че да се спъне и да се претрепе някъде бе. Пфуууууууууу.  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия