АСТМАТА - тема 26

  • 59 580
  • 752
# 315
Здравейте момичета  bouquet
Да ви попитам за телк-а, тук прочетох че се ходи на адрес Веслец 55, пък на нашето писмо пише Сливница 309 newsm78
Другото, което ме притеснява- на писмото не е уточнено какви изследвания трябват, пише актуални изследвания, ЛЛ казва че кръвната картина от последното изследване е достатъчно, което е преди по-малко от месец(2-3 седмици).
Тук прочетох -кръвна картина, руе и урина от последната седмица и сега се чудя да я водя ли днес да си и пусна аз  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 316
Здравейте момичета  
Да ви попитам за телк-а, накой получили писмо за хасково от  аста  newsm78
Виж целия пост
# 317
Здравейте момичета  
Да ви попитам за телк-а, накой получили писмо за хасково за аста  newsm78
Виж целия пост
# 318
Здравейте момичета  
Да ви попитам за телк-а, накой получили писмо за хасково за аста  newsm78
Да, ние - за 15.04.  Peace

Lost, благодаря ти  Hug
Виж целия пост
# 319
Rallichka а кога ви беше първата писмо датата щото на мен ня ма още newsm78
Виж целия пост
# 320
Rallichka а кога ви беше първата писмо датата щото на мен ня ма още newsm78
благодаря ти за информатсията Hug
Виж целия пост
# 321
Boo, трудно разбирам какво питаш  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 322
питам за първото писмо дето ни дойде там коя дата пишешe ,щотото моята писмо дето дойде  телка ни бешe 20.09.2013
Виж целия пост
# 323
opelcorsa Монтелуката не е хормонален препарат.
А дъщеря ти влиза в пубертета.

Говорих с личната тя също смята че има голяма вероятност да е от монтелукаста не казвам че е хормонален продукт, някъде четох че влия на хормоните. не разбирам много но това са ми наблюденията, зацапването е откакто го пие, преди това не е имало като го спрем ще видим дали ще продължи.
Личната каза да отида при пулмоложката да уточним. Препоръча да го спрем но каза нека и специалистът каже - тя е в чужбина но се връща в края на месеца.
Естествено че може да е пубертет, но ми изглежда по-ралично зацапва съвсем леко и през съвсем неравни интервали на ден на два на четири на пет както си реши, а не примерно в месеца по няколко дни.
Виж целия пост
# 324
Да ви се похваля, резервирахме студио в Сандански от 27,04 до 3,05, на 5 етаж, с изглед към Пирин  Peace много съм доволна, защото почти навсякъде е заето вече  Crazy Хотел Свети Никола е на 5 минути, там може да ползваме басеина, той е минерален вътрешен, а имало и открит басеин наблизо  Laughing супеееееер, само да сме здрави  Praynig
Виж целия пост
# 325
Приятно изкарване и да пишеш после как сте изкарали Peace
Виж целия пост
# 326
Аз вече съм в шок Shocked
Рада до неделята беше на Аугументин, в петък беше на контролен преглед при пулмомога и всичко беше ок. След излизането от болница почти не кашля.
Вчера я заведохме на ясла и майка ми я взела към 16 часа, обади ми се да каже, че кашля. Докато се приберем вкъщи си беше с пристъпна кашлица, направих Вентолин и спря. До сутринта да се е прокашляла 2-3 пъти, не свири.
 Сутринта в градината питах дали са сменили препаратите за почистване или нещо друго, но ми казаха, че не са.
Възможно ли е да е от стрес? Тя трудно понася раздялата с мен, а сега като си постояхме вкъщи отново е един рев сутрин в градината . . . все едно за първи път тръгва. newsm78
Виж целия пост
# 327
Аз нали се похвалих, че от година и половина почти сина ми не е правил спазъм, та да кажа, че за един месец това му е вторият  Sad И за да е още по-гадно - висока температура, антибиотици и т.н.

Много ми писна вече, а педиатъра ми казва, че нищо не мога да направя освен да го отделя от градската среда и да го заведа на село.Село нямаме.Мога да го заведа в Бургас да смени климата малко, но и там въздуха е мръсен.Не знам какво да правя вече, чувствам се безсилна  Confused
Виж целия пост
# 328
и ние е сме съштата полъжение на месец 2 ва пъти просту му е сезона сега
Виж целия пост
# 329
Аз нали се похвалих, че от година и половина почти сина ми не е правил спазъм, та да кажа, че за един месец това му е вторият  Sad И за да е още по-гадно - висока температура, антибиотици и т.н.

Много ми писна вече, а педиатъра ми казва, че нищо не мога да направя освен да го отделя от градската среда и да го заведа на село.Село нямаме.Мога да го заведа в Бургас да смени климата малко, но и там въздуха е мръсен.Не знам какво да правя вече, чувствам се безсилна  Confused


Ние бяхме така - от октомври 2012 г до октомври  2013г. не сме правили спазми и даже силно се съмнявах че имаме астма , но от страх си инхалирахме лекарствата редовно. ОТ есента на миналата година обаче направо ме скъса от спазми леки и тежки - сменяхме три пъти лекарствата ..., а що Вентолин инхалирахме ....събират ни се сигурно три шишенца солуцио. И със АБ се назобихме порядъчно .........и въобще и на мен ми писна яко.
Дано да се оправите бързо  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия