

. Разбира се ще се чуя и с личната, но не ми се ходи до поликлиниката за едни сополки.
мисля да пробвам солите за вана на Topfer за които писа tonniny дано да помогнат, днес пъпчиците са малко по завехнали. Сега излизам да потърся от тези соли.
"за" съм за всяка една дума от тук!


за жалост, тук в Стара Загора няма от тези аптеки и ще проверя в един магазин ПА ПА където предлагат неща на Topfer. 
Да ви кажа как го закъсахме ние с нашето адаптирано мляко. Ние ядеме Babylove което го има само в DM. Ами да,ама онзи ден като тръгнахме да купуваме и го няма 
НО е наддала само(?) 600гр. Док каза, че това е минималното допустимо, средно наддавали 600-800гр през втория месец. Каза да не се притеснявам, НО все пак допусна, че повръщането може да е оказало негативно влияение и предложи да даваме малко сироп против повръщане. Чудя се дали да го давам??!! Иначе е пораснала страшно много - пак.
Цели 6см, а миналия месец цели 8!!
Аз лично си мисля, че яденето й отива на ръста, а не на баджаците
и че като цяло не трябва да се притеснявам. Но като каката първия месец ми качи 1,5кг, а втория 1кг и сега ми е едно странно и зачудено.
Знам, че не трябва да ги сравнявам, но го правя без да искам.
За ефект пак казвам не знам, но нямаше повишаване на температурата или някакво голямо подуване на мястото на убождане, също така беба по никакъв начин не се държа по различно, имам предвид да реве или да се криви нещо. Дали е резултат от хомеопатията незнам.



на всички! Препоръчани теми