ИСТАНБУЛ и лалетата [тема 29]

  • 60 441
  • 742
# 570
Чефи-то, близо ли е спирката на автобусите от автогарата? Лесно ли да се оправя? От къде бих могла да си купя Истанбулкарт и да я заредя? За метрото си мислех, че трябва да слеза в метростанцията и там да си закупя Истанбулкарт. За автобусите от автогарата трябва да гледам след номера да има буква "О", нали?
За шатъла попитах фирмата, но ми обясниха, че трябва да имам резервация за хотел, за да ползвам шатъла. В случая аз се връщам вечерта и явно не мога да го ползвам. Gospojata, благодаря за съвета да заверя билета при пристигането. От фирмата същото ми го казаха. Ще го изпълня.
От колко часа започват да движат автобусите и метрото?
Виж целия пост
# 571
Габи,спирката е в самата автогара и ДА трябва да пише О,мисля че този беше 93 О.Има малки магазинчета,където продават карти ,само питаш ИСТАНБУЛКАРТ и даваш парите.Приготви си няква сума,която да дадеш,примерно 20-30 лири.Самата карта е 5-6 лири за останалото ще ти заредят картата.
Виж целия пост
# 572
Обръщали ли сте внимание дали има намаление за деца до 14г. на входните такси някъде?
Виж целия пост
# 573
Инересувала съм се за намаления ,но по основните забележителности не съм открила.
Виж целия пост
# 574
Мисля, че 20-30 лири ще са й много, тя ще бъде само един ден там. После сигурно ще си върне и картата.

Има намаление само за турски деца  Simple Smile.
Виж целия пост
# 575
Имам един последен въпрос  Mr. Green  Blush

Някой знае ли адреса от кафенето от филма Езел , там където Езел предложи брак на Ейшан ?

Дори въпроса ми е насочен по скоро към Редеми , четох в темата че тя знае  Whistling

Ще пътувам на 28 март и ще се върна на 02.04 - обещавам ви снимки и разказче от моите впечатления  Heart Eyes .
Виж целия пост
# 576
koricimu, мисля, че преди няколко страници се коментираше това кафе...
Виж целия пост
# 577
Сега ще се върна да прочета , но аз май намерих някаква точка която е близо до него

Kariye Müzesi, Eyüp, İstanbul, Türkiye
Виж целия пост
# 578
Сега ще се върна да прочета , но аз май намерих някаква точка която е близо до него

Kariye Müzesi, Eyüp, İstanbul, Türkiye
Да, със сигурност момичетата обсъждаха, че е в Еюп, близо до Карие.
Виж целия пост
# 579
Здравейте, искам да ви попитам от къде да си закупим баклави и други типично турски десерти - от Истанбул или от Одрин. Къде ценово е по изгодно.
Виж целия пост
# 580
Намерих обясненията на 18 страница на темата  Hug
Дано да имам време да отида и до там  Crazy .
Виж целия пост
# 581
Здравейте, искам да ви попитам от къде да си закупим баклави и други типично турски десерти - от Истанбул или от Одрин. Къде ценово е по изгодно.


Ценово в Одрин.  Laughing
Виж целия пост
# 582
Здравейте, искам да ви попитам от къде да си закупим баклави и други типично турски десерти - от Истанбул или от Одрин. Къде ценово е по изгодно.

Одрин ( баклавата-8 до10 лири/кг през септ.2013)
Виж целия пост
# 583
Намерих обясненията на 18 страница на темата  Hug
Дано да имам време да отида и до там  Crazy .

Може вече и да си го намерила:
http://mollaaski.com/
Виж целия пост
# 584
Здравейте, искам да ви попитам от къде да си закупим баклави и други типично турски десерти - от Истанбул или от Одрин. Къде ценово е по изгодно.

Миналата година имаше и във free shop-а на границата. Цената й беше 25 лири/кг.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия