За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 411
  • 740
# 120
Напоследък гледам да наваксам с пропуснатото от Нора Робъртс, Л.Клейпас и Л.Хауърт... Heart Eyes Романите на Нора са ми най-захаросани,без много драми и пречки между влюбените, но така си ми харесват! Blush
 На Лайза Клейпас ми харесват както историческите й романи,така и съвременните... Crazy Не мога да определя коя е любимата ми книга!
В момента съм на вълна Линда Хауърт и всеки ден изчитам по нещо нейно от Читанката и то на един дъх! Историите й са много увлекателни и разнообразни... Heart Eyes Днес прочетох "На ръба" и не останах разочарована! Най много ми харесва начинът по който успява да предаде чувствата и на мъжа...а не само на жената в историята!  Heart Eyes При много други автори всичко се разказва от гледната точка на жената, но при Линда е някак разпределено и това много ми харесва!  Heart Eyes В самото начало съм на "Търси се съпруга"....забавно ми е поне в началото!  Simple Smile 
Виж целия пост
# 121
Много харесвам на Нора Робъртс Кръгът, другите не толкова много, но съм чела сравнително малко
Ще пробвам тези, които препоръчахте
Виж целия пост
# 122
Много харесвам на Нора Робъртс Кръгът, другите не толкова много, но съм чела сравнително малко
Ще пробвам тези, които препоръчахте

Aз пък май само Кръгът не съм прочела все още...
Не знам кои книги са ти препоръчали,но тя има много поредици като Братята Макейд и братята Куин с по 3,4 книги като на мен винаги най са ми харесвали първите книги!  Heart Eyes  Хотелът и Сватбена агенция са й от най-захаросаните поредици,но на мен ми харесаха!  Blush При Нора съм забелязала че винаги й харесвам по 1,2 книги от поредица...50/50 е...и много зависи в какво настроение си!
Виж целия пост
# 123
Сега гледам, объркала съм се, Кръгът не съм я чела, харесвам Наследството на Донован
Виж целия пост
# 124
В самото начало съм на "Търси се съпруга"....забавно ми е поне в началото!  Simple Smile 
"Търси се съпруга" ми е адски любима, обожавам да чета "брак по неволя" както си го наричам, независимо исторически или съвременен. Много сладко книжле, направо ти завиждам че я четеш за първи път Peace
Виж целия пост
# 125
Здравейте.Дано не е много нахално  Embarassed,че се включвам да споделя,че на мен най ми харесаха тези книги на Нора Робъртс  http://chitanka.info/serie/znakyt-na-sedemte  .Ако може да ми препоръчате някои от по старите и книги.Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 126
Здравейте.Дано не е много нахално  Embarassed,че се включвам да споделя,че на мен най ми харесаха тези книги на Нора Робъртс  http://chitanka.info/serie/znakyt-na-sedemte  .Ако може да ми препоръчате някои от по старите и книги.Благодаря   bouquet

От поредиците й, ти препоръчвам "Островът на Трите сестри", "Чесапийк бей", "Станисласки", "Наследството на Донован", "Братя Макейд" -  едни от най-любимите ми поредици от Нора  Heart Eyes
А от самостоятелните й книги от по-старичките й книги ти препоръчвам "Частни скандали", "Завещанието", "Порочна невинност", "Божествено зло", "Ангел хранител", "Публични тайни", "Искрени лъжи" Wink
Виж целия пост
# 127
аааааа на мен тая тематика с търсенето на съпруга ми е любима .. особено романите, в които има пускане на обява във вестник .. последната книга, която прочетох с тоя сюжет направо ме попиля от смях .. беше адски забавна ..

Хриси и моя съпруг не е кат да ме разбира какво толкова му харесвам на четенето, ма поне не ме дразни .. прие философски въпроса, че си купих киндъл и си знае като ме види със слушалките и рийдъра в ръце хич и да не пробва да ме занимава, щот няма да успее .. за жалост сега покрай детето вече нямам такова време за релакс и много ми липсват миговете да си се отпуска с книга и хубава музика и да си позволя да се повълнувам заради главните герои да се посмея, да поплача с тях .. ама след 20тина години като дай боже изпратя децата /щото уж планирам да не е само едно Blush Mr. Green / студенти, ще имам време и за себе си Joy

аз на Нора самостоятелните книги не й ги харесвам .. чела съм ги, ама някак си .. незавършени все ми седят .. може би щот съм свикнала да чета поредици ли, не знам, ама никога не оставам доволна .. иначе Братята Макейд, могат да ми се строят в спалнята, всичките ще ги уважа Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 128
mi666i  благодаря много   bouquet
Виж целия пост
# 129
Днес хвърлих едно око върху Брачният договор - Джудит Макуилямс. Има много свежи разговори на героите. Добре им се получават на моменти и въпреки това все още не мога да реша тази книга дали ми харесва, или е "убий времето".

Доста предложения за Нора Робъртс видях по-горе. Ще пробвам някоя единична преди да се спусна в дългата поредица.
Виж целия пост
# 130
... и моя съпруг не е кат да ме разбира какво толкова му харесвам на четенето, ма поне не ме дразни .. прие философски въпроса, че си купих киндъл и си знае като ме види със слушалките и рийдъра в ръце хич и да не пробва да ме занимава, щот няма да успее ..
...

На моят му подарих четец преди година, за да ме разбира по-добре.  hahaha
Виж целия пост
# 131
Здравейте момичета  Simple Smile Следя темата отдавна но едва сега се престраших да пиша  Laughing Искам да Ви попитам знаете ли от къде да си изтегля третата книга от поредицата на Нора Робъртс "Сватбена агенция"- "Наслади се на мига"в текстови формат? В escape я има,но само в pdf формат,а четеца ми не го чете Confused Simple Smile
Виж целия пост
# 132
Ето един сайт, в който можеш да конвертираш, в какъвто формат желаеш . Simple Smile  http://www.online-convert.com/
Виж целия пост
# 133
Благодаря за сайта  Heart Eyes Опитах,но не се получава-пробнах в txt,word,просто не става. В word ми дава грешка и не конвентира напълно файла,а txt го конвентира,но като го изтегля и отворя ми излизат 2 реда квадратчета и това е Cry
Виж целия пост
# 134
Инна изтегли си Calibre и конвертвай с него в какъвто формат искаш и ти трябва Peace
Мимии оф да му подаря, ама той само ще го погледне като голям камък и ще ме попита, що не съм взела нещо по-практично Whistling Crossing Arms

искам да ви кажа, че чета нааааааааааай-гигантично странния любовен роман, който някога съм чела /а вярвайте ми аз много съм изчела/ .. книгата е Тъмни страсти, а авторката е Сюзун Луис .. резюмето е:

Не можеше да разбере себе си.
Беше объркана, разгневена, възбудена.
Защо се бе превърнала в жертва на тази всепоглъщаща страст? Не, не го обичаше, знаеше, че не го обича. Нищо, че я беше отхвърлил, че ѝ беше казал, че може да си намери любовник, че ще прекъсне всякакви отношения с нея. Всичко това не я интересуваше. Беше радостна. Мразеше го и никога нямаше да поиска да я докосне отново…


по принцип тия резюмета така поднесени изобщо не ме привличат, по-скоро заглавието провокира интереса ми, но в момента се опитвам да разплета заплетена шпионска мрежа през 1939г. /и както предполагам се досещате има германци, англичани и французи по много/, главния герой си има любовница, не спира се държи нечовешки с главната героиня, която от своя страна както виждате от резюмето, не спира хем да го иска, хем да го мрази иии едновременно с това да си има любовник .. и сериозно си задавам въпроса защо по дяволите продължавам да я чета тая книга, но вероятно любопитството ми е по-силно от раздразнението .. очаквайте доклад утре като приключа с четенето Peace

п.с. силно се надявам на хепи енд Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия