За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 411
  • 740
# 270
Кросфайър не съм чела, Нюансите не ме впечатлиха  Embarassed

Това по актуалната тема  Peace

Geia, обещах мнение за "Относно Кейт".......Лесна за четене книга, горе-долу добра история, но не ме "грабна" на макс. Последните 2 глави изчетох с най-голям интерес заради момченцето и предложението му  Heart Eyes Разтопи ме  Heart Eyes
Държа да подчертая, че не съм чела другите книги от поредицата и вероятно това си оказа влияние.

Миси@, страхотна поредица  Peace Чети си я с кеф  Peace


Започвам я. Благодаря  Hug
Виж целия пост
# 271
Ако на някой му се чете история в стил филма Бодигард, ето тази книжка става много добре - An unforgettable lady, Jessica Bird.

Джесика Бърд е псевдоним на Джей Уорд (авторката на Братството) - под този псевдоним пише доста по-"кротки" книги. Конкретно Незабравима е съвременен любовен роман, богата наследница има нужда от бодигард и нататък се завърта любовната история на фона на опасност от сериен убиец (което на мен не ми е никак любимо като жанр, ама тук е толкова в периферията, че не ми пречи). Мъжът е екс-милитъри, всичко както си трябва, драмата и емоцията между двамата са убедителни и хубави, така че препоръчвам Hug
Виж целия пост
# 272
Ако на някой му се чете история в стил филма Бодигард, ето тази книжка става много добре - An unforgettable lady, Jessica Bird.

Джесика Бърд е псевдоним на Джей Уорд (авторката на Братството) - под този псевдоним пише доста по-"кротки" книги. Конкретно Незабравима е съвременен любовен роман, богата наследница има нужда от бодигард и нататък се завърта любовната история на фона на опасност от сериен убиец (което на мен не ми е никак любимо като жанр, ама тук е толкова в периферията, че не ми пречи). Мъжът е екс-милитъри, всичко както си трябва, драмата и емоцията между двамата са убедителни и хубави, така че препоръчвам Hug

Интересна ми се вижда,но за жалост английския ми не е чак толкова добър!  Sad
Виж целия пост
# 273
Ако на някой му се чете история в стил филма Бодигард, ето тази книжка става много добре - An unforgettable lady, Jessica Bird.

Джесика Бърд е псевдоним на Джей Уорд (авторката на Братството) - под този псевдоним пише доста по-"кротки" книги. Конкретно Незабравима е съвременен любовен роман, богата наследница има нужда от бодигард и нататък се завърта любовната история на фона на опасност от сериен убиец (което на мен не ми е никак любимо като жанр, ама тук е толкова в периферията, че не ми пречи). Мъжът е екс-милитъри, всичко както си трябва, драмата и емоцията между двамата са убедителни и хубави, така че препоръчвам Hug
Интересна ми се вижда,но за жалост английския ми не е чак толкова добър!  Sad
за съжаление и моят също не е  smile3518 ще чакам, ако я издадат на български.... Praynig
Виж целия пост
# 274
hedra Вкарвам я в списъка   bouquet  Благодаря !
Виж целия пост
# 275
Нощес щеркaта не спа добре, та аз почти избщо и дочетох "Защо, Зара".
Сега ще почна това книжле:

Виж целия пост
# 276
Нощес щеркaта не спа добре, та аз почти избщо и дочетох "Защо, Зара".
Сега ще почна това книжле:



Хич не ми харесва "Защо, Зара"
От този тип ми беше допаднала "Една брачна нощ" на Макс Дьо Вьози /въпреки че главната е патка до безумие, ама има една приятелка дето ме кефи/, книжките на Марион Дели и имаше една книга, на която не помня името-за една накуцваща жена, мисля Клара беше, която си купува по-млад съпруг.
Аз съм в читателска безизходица в момента-чете ми се нещо вълнуващо за вампири, върколаци и т.н, ама няма какво...
Момичета, според вас четенето на книги хоби ли се води? Зачудих се покрай една тема във форума.Според мен е хоби, особено булевардните романи.
Виж целия пост
# 277
И на мен не ми допадна особенно Зара... цялата книга се гониха и чак на предпоследната страница се разбраха. "Ако бяха.... но не, съдбата им приготвила още мъки"  То гордост, гордост, ама силно на глупост ми биеше тяхното.
Виж целия пост
# 278
Ами защо да не е хоби, правиш го в свободното си време за удоволствие Simple Smile
Макар че ако намеря някой да ми плаща, за да чета книги, с удоволствие ще го пиша професия  Whistling
Виж целия пост
# 279
Ами защо да не е хоби, правиш го в свободното си време за удоволствие Simple Smile
Макар че ако намеря някой да ми плаща, за да чета книги, с удоволствие ще го пиша професия  Whistling
Да бе, днес тъкмо писах в една тема, че не бих си сменила висшето, ама ако бях в чужбина и можех да работя като редактор бих и още как!
Виж целия пост
# 280
Аз нещо не мога да го възприема четенето на книга  като хоби...  Thinking
Виж целия пост
# 281

Да бе, днес тъкмо писах в една тема, че не бих си сменила висшето, ама ако бях в чужбина и можех да работя като редактор бих и още как!
Много е трудно поне докъдето се простират моите наблюдения. Имах колега, който искаше да се занимава точно с това и имаше 2-3 практики в големи издателства и пак като завършихме не знам дали успя да пробие там. Не говоря за българския пазар, тук не знам как е.
Виж целия пост
# 282
http://chitanka.info/book/2521-ti-mi-prinadlezhish

Доста се посмях на тази книга - двамата са сгодени в мним годеж,но семейната чест не им дава да се откажат и правят всичко възможно другият да се откаже  Joy В книгата има май само 2 романтични сцени,но я изчетох с голям кеф и на един дъх до 4ч сутринта.Отделно става въпрос за руснаци,водки и т.н.,което не се среща често или поне аз на такива персонажи не съм попадала много.малко краят ми се струваше поразтегнат,но идеално щастие няма  Peace Това е всъщност 2-рата книга за краслство Кардиния - първата е тази http://chitanka.info/book/2519-tajnata-printsesa , също не лоша,но за мен не беше чак така запомняща се  Grinning
Виж целия пост
# 283
От време на време чета любовни романи, до сега не съм се записвала в темата. Сега го правя за да споделя нещо, на което попаднах и може да е интересно за вас. Надявам се, както и с другите им книги издавани напоследък да излизат бързо и електронните варианти.
Виж целия пост
# 284
"Красивият" не е ли по здрачен фик?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия