За тези, които четат любовни романи №8

  • 101 411
  • 740
# 405
Снощи прочетох "Дъблиин Стрийт" малко ме подразни героинята не знам защо а и накрая ми дойде в повече това с тумора на Ели понеже поне в любовните романи не ми се чете за рак ....
Може ли някои който е чел другите книги от поредицата да сподели за кого е следващата книга и какво се случва с Брейдън и Джос  Praynig

Следващата книга е за Джо (с която Джос работеше в бара), а иначе има 2 новели за Джос и Брейдън зa отношенията им след ''Дъблин стрийт"! Първата е кратна и разказва за първата им Коледа заедно,а втората Castle Hill е около 80 страници и разказва за развитието на връзката им-сватба,меден месец... Heart Eyes Получават се някои недоразумения,но накрая има happy end!  Heart Eyes Прочетох и нещо като ''бонус сцени'' за Дъблин стрийт'' но от гледна точка на Брейдън- по точно 3 момента: когато вижда Джос гола, първата им целувка и когато Джос скъсва с него...доста ми беше интересно да прочета за тези моменти от негова гледна точка! Heart Eyes Единствено кофти е че са на английски! Wink
Виж целия пост
# 406
момичета, какви отзиви можете да ми дадете за Макс дьо Вьози - Мрачният красавец и Мериън Дали - Горди души?!
Виж целия пост
# 407
Мрачният красавец май не съм я чела, но Горди души не е лоша. Малко омотана в чувствата си героиня и герой дето от лош става на добър накрая. Приятна книжка като цяло.
Виж целия пост
# 408
Аз пък снощи завърших "Как да си хванеш богата наследница" на Джулия Куин и съм страшно доволна! Героите са много забавни и съм се смяла на глас с тях! Много хубава книжка! Продължавам с втората книга от поредицата!  Heart Eyes  Heart Eyes Heart Eyes Страшно съм благодарна на mecani^ за това, че ме насочи към авторката! Благодаря отново Heart Eyes
Виж целия пост
# 409
За мой срам днес попаднах на поредица, за която не бях чувала- Л.Дж.Смит -Нощен свят. Авторката ми е непозната, защото след няколко серии на Дневниците на вампира се отказах изобщо от книгите. Много ми беше противен.
Та, дайте отзиви?
Виж целия пост
# 410
Едно издателство ще започне издаването на цяла поредица от Джулия Куин. За някакви дневници ставаше въпрос.

Отделно дочитам поредицата за Втория шанс на Джудит Макнот. Много ми харесва. Чудя се дали ФБР агентът от втората и третата книга ще трябва да се обяснява за пореден и последен път. Laughing
Виж целия пост
# 411
На мен много ми харесва точно тази поредица на   Джулия Куин, която ще издават Peace
Препоръчвам я
Виж целия пост
# 412
А кое издателство и какво ще издават?
Виж целия пост
# 413
Издателство Тиара Букс
Очаквайте новата ни поредица Бевълстоук от Джулия Куин.
Веднага след издаването на поредните книги от поредиците на Кинли Макгрегър и Алиса Дей стартираме с "Тайните дневници на мис Миранда Чийвър".
Виж целия пост
# 414
Аха, тиара значи Tired Благодаря за информацията.
Виж целия пост
# 415
Явно не си падам по книгите на Сюзън Елизабет Филипс, защото "Рай в Тексас" с нищо не ме впечатли!  newsm78 Хареса ми повече от "Бебето е мое'', но трета книга от тази поредица едва ли ще започна!  Hug Hug Не знам за другите книги, но в тези две героините са толкова дразнещи и странни, описани като безлични и грозновати в началото, които някак се превръщат в красивия лебед и спечелват любовтта на  плейбоя...  newsm78 А и в двете книги запознаството между главните герои става с недоразумението,че жената е стрийпизьорка... Joy Не е това моята поредица явно! Crossing Arms Все пак Рай в Тексас ми хареса от към средата и най вече финала!
Хриси, дай шанс на Знойни сънища. Dream a little dream, тя е след Бебето е мое в поредицата, за брата на героя от Бебето.
Аз лично също не харесах Бебето е мое и двамата главни ме дразнеха ужасно от един момент нататък., но сънищата беше много по-добра и ми хареса.

Дадох й шанс и наистина ми хареса!  Peace Може би защото нямаше нафукан футболист-плейбой и някаква невзрачна госпожица, която се превръща в красавица!  Joy И двамата герои ми бяха симпатични, на места се трогнах...така че все пак явно ще прочета тази поредица до края! Сега ще започна първата книга-за Фийби....

Виж целия пост
# 416

Дадох й шанс и наистина ми хареса!  Peace Може би защото нямаше нафукан футболист-плейбой и някаква невзрачна госпожица, която се превръща в красавица!  Joy И двамата герои ми бяха симпатични, на места се трогнах...така че все пак явно ще прочета тази поредица до края! Сега ще започна първата книга-за Фийби....
Радвам се, че ти е допаднала.
Аз не бях толкова авантюристична и се отказах от поредицата, защото заподозрях, че героите от другите книги ще ме дразнят. След като прочетох анонсите, де.
Сподели като прочетеш да знам дали пропускам и дали да им дам шанс  Joy
Виж целия пост
# 417
Момичета, Приспивната песен на Бриони има ли я някъде преведена цялата? Уж я дръпнах от МБ, но се оказа доникъде.
Виж целия пост
# 418
Кой, кой ме подучи да чета Styxx точно днес, когато имам и без друго други драми, които ми причиняват буквално физическа болка... Cry Тая книга трябва да има ЕЙ ТАКОВА предупреждение за хора, които са преживявали насилие, че може да предизвика flashbacks (аз поне тая драма нямам, но е достатъчно картинно описано). Физически ми се гади, честно - не знам дали ще мога да я издържа да я дочета. Ашерон беше пикник в парка просто... Това ако е любовен роман, значи Стивън Кинг е царицата на любовните романи.
Виж целия пост
# 419
Ми на мен ми хареса...поревавах си и не можах да я оставя до край, а като я прочетох известно време имах топка в стомаха от нерви...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия