Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са симптомите на предозиране с магнезий?
Кое е правилното време за хранене на бебето с кърма?
Какви са разликите между Утрогестан и Дуфастон?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са симптомите на предозиране с магнезий?
Прекомерният прием на магнезий може да доведе до нежелани ефекти като гадене и стомашен дискомфорт. Симптомите, които описвате, може да са свързани с това. Важно е да се консултирате с лекар, за да получите професионална медицинска консултация и да определите правилната дозировка и начин на прием на магнезий.
-
Кое е правилното време за хранене на бебето с кърма?
-
Какви са разликите между Утрогестан и Дуфастон?
-
Какви са обичайните симптоми на бременността, свързани със сънливост, хрема и запушен нос?
-
Какви са страничните ефекти на Утрогестан и Дуфастон?

Никога не съм страдала от този проблем, а сега е всяка вечер и най-нетърпимото нощем.
Вчера зълва ми ми донесе желязо като чу за моя главобол, тя роди сега декември и каза че е страдала по същия начин и било от желязото. Ще чакам резултатите от новите изследвания да видим как са, но засега почнах да си пия желязото, макар и във витамините, които пия да има, но е в мин. количествата.

Мин. месец беше 2,55 при прием на 50 мг, увеличихме на 75 и след цели 30 дни-2,52 вчера
Не знам какво да правя, почивни дни са, мисля на своя глава да си увелича на 100 мг....

