РАЗДЕЛНО ХРАНЕНЕ 55

  • 129 659
  • 728
# 240
Аборигенче на патеричка ЧРД  Hug сбъдвай мечти и се радвай в здраве и любов на хората до теб   bouquet

Мелани защо е нужно да смесваш ориз и картофи, има една единствена манджа, която се готви с тях заедно, но лично аз не мисля че ще ти стане нещо ако ги ядеш отделно тези два продукта, по добре ги смеси със безскорбялни зеленчуци, стомаха ти ще бъде много по радостен повярвай  Peace
Зелен боб с два три картофа в тенжерата за разкош може, но и по отделно пак си е вкусен и засища.Ако е от най-зеления само шушулка, ако има оформени бобчета си става тежка храна и по добре не смесвай.
Виж целия пост
# 241
Аборигенче, на патеричка пожелания за любов и много слънчево настроение   bigdance2  bigdance2

Понеже още съм малко боса, чета различни неща за смесването на яйца със сирене?
Виж целия пост
# 242
Здравейте момичета,
 
От няколко дни реших да премина на разделно хранене.От всичко прочетено и от таблиците останах с впечатление ,че могат да се смесват ориз и картофи т.к. са все въглехидрати.Но вчера една позната ми каза,че не трябвало.Та реших да се допитам до вас какво ще кажете за тази комбинация - ориз и картофи.
И също и за зелен боб и картофи.
Не може ориз и картофи както и боб и картофи.
Най-важното правило,което аз спазвам..Не смесвай:хляб,боб,ориз,картофи,грах,млечни продукти и месо. Картофките,ориза и боба можеш да си ги хапваш само със нескорбялни зеленчуци.
Виж целия пост
# 243
Аз да си призная тези дни изцяло си наруших режима Embarassed, хапнах си козунак ,курабийки, дроб-сърма, яйце само едно за адет!За моя огромна изненада не съм качила ,вчера стана 1 месец РХ и резултата е -3кг вече съм 53кг newsm44 имам да сваля още 2-3кг ,но и така да си остана за сега се чувствам много добре.
Хубав ден Hug

И аз по празниците наруших много режима и качих 1 кг.,но вече почти съм го възстановила.Така като гледам имаме обща амбиция (мечтаните 50-51 кг.)но аз имам още доста да свалям в момента съм на 57,5кг. и силно се надявам скоро да успея. Какво е долу-горе твоето дневно меню?
Виж целия пост
# 244
Интересуваше ме оризът и картофите,заради супите.Обичам супата с лапад или спанак да си я правя така смесено.Също и зеленият боб обикновенно го правя с картофи ,но щом не може няма да ги смесвам.И за още една комбинация да попитам прясно зеле с домати и отново ориз?
Благодаря за отговорите.
Виж целия пост
# 245
Интересуваше ме оризът и картофите,заради супите.Обичам супата с лапад или спанак да си я правя така смесено.Също и зеленият боб обикновенно го правя с картофи ,но щом не може няма да ги смесвам.И за още една комбинация да попитам прясно зеле с домати и отново ориз?
Благодаря за отговорите.
И аз много обичам супички,но в последно време не си ги позволявам защото аз пък обичам пилешка супичка със застройка,а както знаем неможе(мляко,яйца,месо,картоф и фиде)...мнооого лоша комбинация. А Зеле с ориз и домати може.
Виж целия пост
# 246
Аз да си призная тези дни изцяло си наруших режима Embarassed, хапнах си козунак ,курабийки, дроб-сърма, яйце само едно за адет!За моя огромна изненада не съм качила ,вчера стана 1 месец РХ и резултата е -3кг вече съм 53кг newsm44 имам да сваля още 2-3кг ,но и така да си остана за сега се чувствам много добре.
Хубав ден Hug

И аз по празниците наруших много режима и качих 1 кг.,но вече почти съм го възстановила.Така като гледам имаме обща амбиция (мечтаните 50-51 кг.)но аз имам още доста да свалям в момента съм на 57,5кг. и силно се надявам скоро да успея. Какво е долу-горе твоето дневно меню?

Закуската ми винаги е една и съща ,от 8 до 11 изпивам около 1литър чай от джинджифил,
11ч. ябълка може и 2 ако съм гладна.
12ч обяда ми е по-често въглихидратен напр. ориз със зеленчуци, някаква паста ,сандвич(хляб намазан с някакво песто и много салата(най-често зеле с моркови)
около 16 ч банан или накиснати ядки или сушени плодове.
Вечерята ми е около 19 ч. Най-често месо или риба със салата.Случва се и да нарушавам понякога си хапвам отдено някакъв сладкиш.Но по Великден както казах бях изцяло в прегрешение Embarassed от днес съм решила вече сериозно да започна с упражнения за корема, след раждането все още не ми се е прибрал Sad
Лек ден Hug
Виж целия пост
# 247
niditop3, погледни тук и тук.
Нядявам се да ти е от полза Grinning.

Виж целия пост
# 248
Благодаря simpatikonia  Hug ,определено ще ми е от полза  Peace,имам нужда точно от такъв  стимул.Като цяло обичам движението ,но с упражненията все нещо не ми се получава, много бързо се отказвам. Купих си  кростренажор и така си стои Embarassed
Днес направих няколко упражнения(каквото ми дойдеше наум)От утре по-сериозно!
Виж целия пост
# 249
 Peace Успех!

И аз не съм много сериозна с упражненията. Но от този сайт става ясно, че два пъти по-важно е какво ядеш.
За съжаление и в това отношение имам много отклонения Thinking
Виж целия пост
# 250
Аз да си питам пак - яйца със сирене мога ли да мешам  eat
Виж целия пост
# 251
Не е много разумно. Принципно не трябва да се смесват няколко вида протеини.
Виж целия пост
# 252
Благодаря!
Виж целия пост
# 253
Аз да си призная тези дни изцяло си наруших режима Embarassed, хапнах си козунак ,курабийки, дроб-сърма, яйце само едно за адет!За моя огромна изненада не съм качила ,вчера стана 1 месец РХ и резултата е -3кг вече съм 53кг newsm44 имам да сваля още 2-3кг ,но и така да си остана за сега се чувствам много добре.
Хубав ден Hug

И аз по празниците наруших много режима и качих 1 кг.,но вече почти съм го възстановила.Така като гледам имаме обща амбиция (мечтаните 50-51 кг.)но аз имам още доста да свалям в момента съм на 57,5кг. и силно се надявам скоро да успея. Какво е долу-горе твоето дневно меню?

Закуската ми винаги е една и съща ,от 8 до 11 изпивам около 1литър чай от джинджифил,
11ч. ябълка може и 2 ако съм гладна.
12ч обяда ми е по-често въглихидратен напр. ориз със зеленчуци, някаква паста ,сандвич(хляб намазан с някакво песто и много салата(най-често зеле с моркови)
около 16 ч банан или накиснати ядки или сушени плодове.
Вечерята ми е около 19 ч. Най-често месо или риба със салата.Случва се и да нарушавам понякога си хапвам отдено някакъв сладкиш.Но по Великден както казах бях изцяло в прегрешение Embarassed от днес съм решила вече сериозно да започна с упражнения за корема, след раждането все още не ми се е прибрал Sad
Лек ден Hug

Приятно ти е менюто,моето е долу горе подобно(с изключение на чая,вместо него хапвам някакъв плод),преди обед пак 1-2 партокала(не много големи),на обед или картофи със салата или някаква скара със салата,около 16 ч.пак 1-2 портокала и вечер месо със салата. А днес какъв глад за сладко ме е натиснал направо немога да се сдържам и май ще прегреша. Една колежка която е отслабнала преди няколко години 25кг с РХ ми каза че на нея като и се ядяло сладко си хапвала за вечеря примерно един шоколад и 1-2 вафли(което си е доста) и нищо друго само сладко и не й се е нарушавал режима. Вие как мислитеможе ли така? Embarassed Hug
Виж целия пост
# 254
Да и аз така, като ми се хапва много сладко вечерята ми примерно е кисело мляко със сушени плодове и банан.Но гледам да не си угаждам винаги щом ми се дояде.При мен лошото е ,че сега съм си вкъщи и по-трудно се контролирам.Като ходих на работа, не се сещах за сладко.Единственото ми сладко бяха плодовете и от време на време мед.Но през бременноста вкуса ми се промени.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия