Домакини 33/ пролетни купони

  • 49 029
  • 755
# 135
Какво правите девойки?

Никому - нищо и все аз виновна.......  rotfImbo #Silly



Едни шА фугират,други спанак шА готвят.......  Laughing
Виж целия пост
# 136
Какво правите девойки?

Никому - нищо и все аз виновна.......  rotfImbo #Silly



Едни шА фугират,други спанак шА готвят.......  Laughing
То винаги тъй става.Ти не знаеш ли?
Виж целия пост
# 137
Аз нищо не правя, ама буквално. Толкова ме мързи, че едвам гледам. Дори и до фризьора не отидох, срам...
Виж целия пост
# 138
Добра вечер   bouquet
Днес го ударих на разкрасяване от всякъде  Joy
След училище разгледахме изложбата на проектите по география - то наклонени кули, кремъл, викингски кораби, но най-много мартеници са правили децата Joy Joy Joy Правили са карти, знамената на всички европейски държави и по нещо специфично за страната. Сега чакам и концерта с традиционните танци с интерес - за бг танц учиха ръченица  Joy Голям купон е образованието, но явно така се запомня повече. След това едно слънце беше напекло, тръгнали хората по къси ръкави... та се запиляхме в парка, навръщане китайците наготвиха и вече сядам да почивам, че то много изморително нищо да не правиш  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 139
Привет  Hug
И аз нищо не правя, явно е ден за мързелуване на всички (без Марчето, с нея не моЕм се мерим  Wink )
Нещо се опитвам да се разболявам, ама няма да се дам.
Лейдибърд, браво на децата. Верно голям купон си правят, направо да им завиди човек.
Виж целия пост
# 140
Като каза Марчето тя къде е?Люси и тя е в липса.
Виж целия пост
# 141


Аз разпределям стикерите, утре имам 4 срещи с половин час разликата.... омръзнали са ми...

После приказвахме с ММ, че свекито ни дигна кръвното..., добре че свекър звънна да каже, 4 дена как й махнали жлъчката - от вчера извън реанимацията - гладна е била, да й донесе гадни супи разтворими, та ММ се кара, изобщо то солетки й занесе, то... не ми се говори...

Говорих с Украйна с приятелите от Киев, Крим, Донецк... различни мнения... не ми се говори...

Сега ще говоря с мама, та не знам дали ще успея да се включа.

Искам да легна по-раничко, защото не ми стига 6 часа сън!

Утре в Хепито в 14:00 нали?

Виж целия пост
# 142
Тук съм. Изгледах си сериалчето, много доволен съм.  Много е готин, защо не го гледате, ще ви се карам.
Ам`чи  к`во да кажа друго, вие всичко сте си казали.  Heart Eyes
Я да ви пусна нещо хубаво на една чудесна певица и една акустична китара. Релакс е отвсякъде. Къде е пеЙенЙето, Калинкеееееее, изложИхме се, душа..
http://www.youtube.com/watch?v=gMlxNHhLNsQ&list=RD4lodu6rx62I

Забравих  да ви питам дали знаете, че идват на концерт  Dream Theater м. юли. Това не бива и не може да се изпусне.
Цялата ни група на концерт!!!!!!!!!!!!!!!
Виж целия пост
# 143
Добър вечер,
моите вече спят, смятам тази вечер и аз да лягам рано. Това време ще ме довърши  #Cussing out
Люси, дано разговора с майка ти да те зарадва и да е още по-добре. И свекърва ти да се възстанови по-бързо
Вио, никакво разболяване
Калинка, браво на децата
Смърфи, защо заряза прическата
Марче, дай някаква идея за плънка на козунак освен стафиди?
Аз съм си затворила в едно бурканче бяло грозде, направено както се прави сладко от бели череши специално за козунак. Ще видим какво ще излезе
Много мързелив ден и заспал и схванат, уф. Искам слънцееееее, искам минималната Т да е 40 градуса  Crossing Arms
Виж целия пост
# 144
Марче, лятото мога да планирам само до 27 юни, след това не знам как и кога ще почиваме... Обикновено сме Златни + Слънчев бряг, защото приятелите ни руснаци са купили там апартаменти и за да ги видим пътуваме за по 7-8 дена навсякъде... После началото на септември ще ходим в Гърция за 1 седмица...

Ако успеем да посетим и това http://happy-land.eu/, ще е супер, ама не се знае дали ще има желанието ММ, че той не е по такива неща Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 145
.........
Марче, дай някаква идея за плънка на козунак освен стафиди?
Аз съм си затворила в едно бурканче бяло грозде, направено както се прави сладко от бели череши специално за козунак.
Оооооо, чух че ме викаш и като една линейка пристигам.  Heart Eyes
Макова плънка за перфектния козунак на ма-ко
Скрит текст:
2 шепи мак се заливат с горещо прясно мляко за около 10-15 мин. Изцежда се през цедка. Може и леко са се смачка с една лъжица, но не винаги го правя, не е задължително. Прибавят се стафиди около 1 шепа, + захар на вкус+ 1 с.л. какао,+ смлени орехи и 1 белтък разбит на твърд сняг. Плънката се маже в/у тесто обилно.
Втора плънка с бисквити след малко ще ти я пусна. Да я намеря.

Ето още една на Джемма

Скрит текст:
150 г мак 3 с.л. захар + ванилия 250 прясно мляко , 1-2 с.л. натрошени бисквити /бишкоти/ 1-2 с.л ром 2 с.л. смлени и орехи.
В пр. мляко се сварява маковото семе + захар+ванилия за около 20-25 мин. Към студената смес се еприбавят бисквитите + канела + ром.
Това е.
пп този концерт за който писах е на 27 юли.  Ваша си работа, но аз не мога да го пропусна.
Виж целия пост
# 146
Козунаци....




поне след 2-3 седмици.... Да заслабна до Великден, а там.... козунак цял по един за мен... само за меееденнн и яйца може, но козунак с кафе .... или чай.... да си възстановя формата...

Както казват руснаците.... Хорошего человека должно бъть много!
Виж целия пост
# 147
Лека нощ, момичета!
Сладки сънища!
На който ще не му се спи - приятна вечер със сладки приказки!

До утре на среща Peace
Виж целия пост
# 148
Мерси, Марче! Ще взема маково семе и ще направя половин доза за проба.

Както казват руснаците.... Хорошего человека должно бъть много!
 hahaha

Рецепта за козунак си уцелих, ще поексперментирам с плънките. А не остана време, трябва да  започвам пробите  Thinking
Виж целия пост
# 149
............
Рецепта за козунак си уцелих, ще поексперментирам с плънките. А не остана време, трябва да  започвам пробите  Thinking

Питай ни и мен и Моренка, наистина и двете правим и на двете ни са добри козунаците. Има един със сметана , ако искаш да ти пусна рецепта. Лесен е.  Не е мой разбира се , взех го от Козуначената тема, е перфектен е!!!! На кой беше....ами ще питам за да съм точна и да не лъжа. Елмаз ли беше, Елвира ли, сетих се Елексир,  ако не се лъжа.  Много е добра.!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия