После ще пиша повече след работа .Лек ден на всички!
изчезвам да храня бебитааааааааааааааааа

Записах си и аз плънката за козунака. В бг имам машина за хляб и там правя тези козуначени пиленца – сега ще ги правя на ръка – оформям и костенурки и таралежчета и зайчета – децата много се радват.

Хубава разходка сте замислили.


Ма мисля че някъде четох ,че така правили.
Много любов и радост да има в живота ти!
Вчера вя и фуча, днес слънце пече.
осукваме половин оборот) и подпъхваме дватя края отдолу - да не се върне обратно тестото при втасването и печенето.
Обаче довечера ще мога да се заема



Ма мисля че някъде четох ,че така правили.
, че в хлебопекарната може да се слага, която и да е рецепта, стига само да е съобрзено количеството тесто с капацитета на съда. И това, ако се пече в машината! 



Пролетта при вас дойде с пълна сила 
Да уважим и нейното желание. Аз не се притеснявам, ако пуснем снимката и тук за 1 ден да кажем... Да кажат своето мнение Креми и Ма ко... 


Препоръчани теми