Домакини 33/ пролетни купони

  • 49 036
  • 755
# 510
Нощни, бременна жена само с манджа можеш да примамиш

Ма моля ти се! По тая логика значи съм непрекъснато бременна!  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 511
Morena аз за Полицая от Петльово бърдо питах да качиш в dox, а сериала ще го дръпна на лято като се прибера - записвам у тефтеро  Joy
Виж целия пост
# 512
Морена, това е жива съкровищница. изобщо не го знаех, защото във форума на Замунда сефте влязох. Благодарско   bouquet
Ако не си гледала Хубаво село, хубаво гори, гледай го. Филма е драма, но на мен не ми пречи, много се смях.
ВиоHug

Ма моля ти се! По тая логика значи съм непрекъснато бременна!  Joy Joy Joy
То и аз така, но ти пък си имаш оправдание  Joy
Виж целия пост
# 513
Събрали се учени - лингвисти на симпозиум, за да обсъждат езиковите проблеми. По едно време така се обърнала посоката на дискусията, че всеки взел да хвали колко съвършен е неговият език, как дадено чувство можело най-добре да се изрази и т.н. Нашият представител слушал, слушал, па накрая му писнало да слуша глупости, станал и теглил следната реч:
"Дами и господа, моите почитания към вашите езици, но няма по-богат и цветист език от българския. Ето тук съм ви приготвил няколко примера в подкрепа на твърдението ми:
1. Кажете, има ли някой език на тази планета, на който да има дума, означаваща нещо средно между "капе" и "тече"? Няма такъв. Аз съм проверил специално. А на български има -"църцори".
2. Има ли някой език, на който да има 4 степени на сравнение - няма. А  на български има - далече, по-далече, най-далече, на майната си.
3. Има ли език, в който да има минало незапомнено време? Хе хе - няма. А на нашенски има - Бил съм се напил.
4. Имате ли вие бъдеще евентуално време в миналото? Нямате. А ние имаме - щял съм бил да работя.
5. Колко начина имате по заобиколен начин да кажете "не знам", когато ви питат нещо? Общо взето всичките се свеждат до един: "I don't know" "No idea" "I got no clue". А вижте ние колко по-заобиколно можем да го кажем: "Казва ли ти някой!", "А сега де!", "ебеш ли му мамата!", "а - сега ме хвана!"
6. И накрая, господа - хайде кажете - има ли език, в който да има една такава дума, която да може да замести всяка друга дума в този език? Няма! А на Български има - това е думата "такова"!
Виж целия пост
# 514
Морена проверих и той е сериал, а аз останах с впечатлението, че е филм.
Виж целия пост
# 515
Ааа,Калинка, сега видях, че и филм има, аз за сериала писах...
Ако искаш филма, сега ще го дръпна (сега, сега... да видим кога, че нещо сийдът...) и кача в докса, той е 700MB.

Ма ко, радвам се!  Hug  Благодаря за препоръката!
Виж целия пост
# 516
6. И накрая, господа - хайде кажете - има ли език, в който да има една такава дума, която да може да замести всяка друга дума в този език? Няма! А на Български има - това е думата "такова"!

Даже са две тия думи... Другата е "опа".  hahaha Joy
Виж целия пост
# 517
Има ли хапване и без да съм бременна ,см първа Simple Smile
Ето нещо забавно от днес.


http://www.wimp.com/daughterstranger/

Мале МОренка, това дете е изписана кукла. Прекрасен Гушкан  Heart Eyes
Виж целия пост
# 518
Морена искам, ако не ти е проблем   bouquet
Виж целия пост
# 519
Калинка, изобщо не ми е проблем, само да го сваля. За сега не тръгва, но ще видим утре.
Контес, благодаря!  Hug

________________________________

Калинка, свалям от пиратите в момента и ще пробвам дали ще му паснат субтитрите от замундата.
Виж целия пост
# 520
Опитах се да кача една снимка тук и не успях.
Някой ще ме светне ли как става номера.
Виж целия пост
# 521
Опитах се да кача една снимка тук и не успях.
Някой ще ме светне ли как става номера.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4825.0
Виж целия пост
# 522
Морена ако и когато стане   bouquet
Тити качи снимката от компа първо тук http://prikachi.com/ и после с десен бутон върху снимката copy image location и поставяш тук с вмъкни изображение.
Виж целия пост
# 523
Преди от фейса ми се получаваше да прехвърля снимка тук, както от друг сайт, сега не става. Нито с копирай, нито от свойства с адреса. Защо така?
Тити, над полето в което пишеш отговор има икона на която пише "качи изображение" като задържиш на нея мишката. Като я натиснеш, трябва да сложиш адреса на снимката м/у скобите, без интервали
Виж целия пост
# 524
Имах два малко куци дни, но тази вечер ми е така....



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия