
Добро утро





линка на субтитрите не ми се отваря, но не е проблем. Много благодаря 

Ако искаш, дай скайп и ти ги пращам. 

файла е avi и няма да станат субтитрите, ама и тъй си го тражим
За Ной ще чакаме - казах го защото вървят здрави реклами.


а за другото - когато нещо ме разсмее го споделям - харесвам усмихнати хора


И стига с това сладко, че при мен е 11.30 още
аз измесих козуначено тесто, пък да видим кви ще ги сътворя 


на всички
и аз искам малко във Варна

след обяд имат още едно излизане, на което пият мляко и хапват бисквити, крекери и т.н. Та основно правя кифлички от тесто за питка с всякакъв пълнеж, баница, и подобно на китайските пролетни ролчета пак с най-различни плънки.
Марче написа /незнам иначе на кой е/ за плънката с маково семе и стафиди невероятна е!!!!!! Няма да снимам, че не приличат на кифли, а на гранати
но вкуса е невероятен!Препоръчани теми