Домакини 33/ пролетни купони

  • 49 033
  • 755
# 570
Ма ко, оздравявайте, дойде топло време за разходки Wink

Вчера купих някакъв сок за 3,50 с алое, колко има там алое и колко е полезен един Господ знае... На всички хареса... Обаче Петьо не можа да го опита. Таман поднесе чашата съм устата и Миленка - О, сок с медузи... ooooh! Петьо се отказа дори да опита... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Като беше малка не искаше да пие фреш - защото е сок с боклуци.... Shocked
Виж целия пост
# 571
Ха ха, хитра е Миленка.
Сетих се за един случай, като отказах братовчедката от един домашен петел. Данесла леля от село, един петел, ама огромен. Сварихме го и го разпределяме за готвене и братовчедка ми реши, че ще яде бутчето само сварено. По едно време вика "Леле какъв огромен кокал". На мен обаче откъде ми дойде на акъла и отговарям "Сигурно леля е объркала и е донесла кучето"  Joy Изобщо не пожела да хапне, нищо, че не беше кучето  hahaha
Чакам да донесат кравата-възглавница на милка и дъската и шефа няма търпение
Виж целия пост
# 572
Креми, честит празник!   bouquet  Сашко да е здрав и щастлив, за да ви радва!

Гушкан онази вечер падна в къщи и си одра ръката на малката маса. И докато горко хлипаше, заяви че нямало да казва по телфона на никой, за да не ги тревожи.  Crossing Arms
Вчера от както я взех от у-ще, ме залива с информация, впечатления...

Днес сутрината пък ни събуди... не петел, ами кълвач.  Grinning
Гугутки гукат, птички пеят... обичам пролетта...

 Bulb Идея за готвене (отдавна се каня да пусна тази любима в къщи рецепта...), бързо и много вкусно хапване/слатка...  Grinning   Италианска салата с паста

 Hug Марче, как да не ти благодаря за хубавите ти чувства към рожбата ми!?  Мед ми капе на сърцето...
Виж целия пост
# 573
Креми, Честит рожден ден на Сашо! Много здрав да расте и да ви радва!  bouquet

Чета ви , момичета, но нещо не ми се пише! Hug
Виж целия пост
# 574
Креми, честит празник! Много здраве и щастие за синът ти!
Виж целия пост
# 575
Креми, честит рожден ден на Сашо, да ти е жив и здрав   bouquet
Контес, радвам се, че съм успяла да те стопля, макар и малко  Hug
Люска, това е за теб:

Едно куче решило да бяга от Украйна в Русия, на границата го спират руските граничари:
–Къде си тръгнал, бе?
–Еми, аз такова .... бягам в Русия.
–А добре,заповядай
След седмица същото куче на същата граница:
–Какво става бе, да не си забравил нещо ?
–А не, не, връщам се обратно. В Украйна поне ми разрешаваха да си лая!
 Simple Smile
Виж целия пост
# 576
Добро утро момичета   bouquet
Креми да ти е живо и здраво момчето и много да те радва  newsm51 Бързо да оздравява за купона  Praynig
Аз се тъпча с антихистамини, спя много и ми е замаяно, обаче подбедриците стават по-зле и си записах час за 10,30 на доктор, та хуквам за там.
Хубав ден ви желая   bouquet
Виж целия пост
# 577
Креми честит ти рожденник@ Да ти е жив и здрав!   bouquet И аз ви чета, но не ми се пише ....
Виж целия пост
# 578
Калинка, дано не е сериозно. Пиши какво ти е казал доктора
И ние след малко потегляме към нашия.
Имах една камара срещи за днес, ще отпаднат. Не мога да ходя с болно дете до центъра.
И тоя принтер дето борим седмица, пак ще почака.
Морена, миналата седмица ми се стори, че при нас има кукувица. Не съм сигурна обаче. Направи ми впечатление, защото нали казват, че като те закука кукувица трябва да имаш пари в джоба. Тъкмо си прибирах стотинки ресто в джоба и я чух.
Люси, лястовичките дали ще се върнат тази пролет у вас. Пиши ако се появят
Виж целия пост
# 579
//Привет момичета.Много ви благодаря за пожеланията.Вие също да сте живи и здрави.
Мако, дано не е сериозно.
Чудя се кво да готвя.С това пилешко ще закудкудякам скоро.
Виж целия пост
# 580
Креми, честит да ви е рожденника! Много радост да има в живота си!  Hug
Виж целия пост
# 581
Добър ден   bouquet
Върнах се от доктора – няма да мра – само ще се мъча   Joy Joy Joy Каза, че плъзвали вече гадините и имало много ухапвания, защото 2 седмици не е валяло и времето се затопли. Връчи ми антибиотика и сега 7 дена ще пия Co-Amoxiclav, че мехурите се пукат и да не се възпалят. Язък – отидаха ми питиетата #2gunfire вече като ходя в градината ще се екипирам със скафандър  hahaha
Лус въпросните рулчета пълниш с каквото ти харесва – пълнила съм с ориз със зеленчуци, свинско със зеле, руска салата, миш-маш, задушени зеленчуци – абе всичко което ти е вкусно – само не трябва да е течно. Зависи колко големи искаш да станат един лист кора за баница намазняваш с четка с мазнина, разделяш го на квадрати, слагаш плънката, завиваш като сърма, или на триъгълничета и печеш в силно загрята фурна, колкото да се изпече кората за баница. Става удобен сандвич, топло предястие, а и така ако ми остане мъничко храна я освежавам и не се изхвърля и си ядеш яденето с хляба  hahaha Можеш и с плодове да ги пълниш по подобие на тиквеника и щрудела – става с всички плодове за които се сещаш. Тези мини банички с плънка "бедна ти е фантазията" са основна храна в азиатските страни.
Така се завиват
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Ма ко кака е Шефа?
Креми рожденника свали ли температурата?
Марче пазара си е пазар  Joy Там е друг свят! Ама с тия кифли как ти завиждам на формата - не е истина просто  Sick
Морена и ние днес сме на паста, но ще е Алфредо - със сметанов сос.
Вале, Кокона, Вио   bouquet
Нощни - ставаш за папарак Joy
Мони вие как сте?
Контеса явно много обичаш работата си   bouquet
Смърфиииии, Хортензияяяяяяяя, Славкаааааа как сте днес?
За всички момичета  Hug   bouquet

Виж целия пост
# 582
Шефа и той болен. Беше само силна хрема и кашляше, докато се приберем от доки вдигна 38.6 Т. Дадох му каквото беше изписала и панадол и заспа. Дано като се наспи свали Т.
Даже повърна малко преди да тръгнем и му е дала сироп за повръщане, защото не се знае дали е пипнал стомашен вирус или се е задавил от силната хрема. Беше и ял преди това. Май е от носа, защото не е повръщал повече.
Та така при нас, не се е разболявал от ноември
Виж целия пост
# 583
Ма ко дано бързо се оправи Шефа  Praynig Моя син е така - при смяна на сезоните реагира и до ден днешен.
Виж целия пост
# 584
Да се оправят болничките!
Лейди, изпуснала съм на теб какво ти е? Нещо те е нахапало ли?
Ние сме добре. В градината на малкия пак има бележка за скарлатина и съм на тръни... Не знам как ще я караме тук с тия болести, дето ги оставят да си върлуват с месеци...
След малко ще водя големият на гости на един съученик. Тук непрекъснато си ходят на гости децата и сега и малкото иска да поканим някой от детската. Как ще се оправям с моите бегли знания по немски не знам Simple Smile
Започна да вали. Дано е само днес и се задържи хубавото време!
Хубав ден на всички от мен!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия