Домакини 33/ пролетни купони

  • 49 025
  • 755
# 90
Добра вечер   bouquet
Ние сега се прибрахме - много хубаво време беше днес. Ще вечеряме каквото даде хладилника  hahaha и ще ви наглеждам!
Виж целия пост
# 91
Стади, честит рожден ден и от мен! Да си здрава и мнооого щастлива!
Виж целия пост
# 92
Ста-ди, честит празник! Много здраве, щастие и любов ти желая! И да те слушат мъжете.
Виж целия пост
# 93
Ста ди, Честит Рожден Ден! Бъди, здрава, щастлива, влюбена и много обичана!   bouquet
Виж целия пост
# 94
Привет,
 що тъй няма никой цял ден  newsm78
Ста ди, Честит рожден ден и тук, да си много здрава, щастлива и обичана   bouquet
Смърфи, Тити браво, че сте изкарали добре
Щ се появявате ли тази вечер? Ще проверя като си легне шефа
Виж целия пост
# 95
Така, направих си снимка Люди-свинтус, без ефекти... Защото като направиш снимката, а после като обърнеш на 90 градуса - ставаш по-слаба поне с 10 кила...

От утре започвам без тортички, хляб, сладко.... да видим какво ще стане... и тръгвам пак на тренировки... Не може да съм 70 кила при ръст 162...

Ядосах се, защото нещо почнахме да говорим с ММ, той казва, че жалко, че не нося полички, спомня си как съм ги носила... Казва, че поне на моренцето нося... И аз, след толкова палави домакински разговори и доста пийване последната седмица, реших да сложа морската поличка... тя е без шев, т.е просто се завиваш като с кърпа... да... нямаше с какво да се завия... не стига плат... Whistling

Та, че отивам да похапна сладичкото, да пийна червеното винце - днес съм на него... мерло... и от утре .... ще ям само виртуалните, като с цигарките...

Виж целия пост
# 96
Тук съм.Но малко притеснена .Емил никога не си е лягал в 7 вечер.А от три дни го прави.Дори като бебе не е лягал рано рано.Днес поне вечеря преди да заспи.А 2дни не .Чудя се какво става с това дете.Няма температура ,не е болен.странна работа.
Луд добре изглеждаш и без грим.Аз си купих пола до коляното и се пъхнах в 2 номера по-малка .
Има какво да се желае.Смятам лятото да пускам Емо на частна градина.Чудя се дали да не намеря някой фитнес до нас.Имам 2 месеца сама без мм.Ще взема да го изненадам.Креми ме амбицира Simple Smile Скачам да видя мм и да вечеряме после съм тук при вас.
Виж целия пост
# 97
Така, направих си снимка Люди-свинтус, без ефекти... Защото като направиш снимката, ...........
.............
От утре започвам без тортички, хляб, сладко.... да видим какво ще стане... и тръгвам пак на тренировки... ............
........Та, че отивам да похапна сладичкото, да пийна червено винци - днес съм на него... мерло... и от утре .... ще ям само виртуалните, като с цигарките...
Това е за днес, нали. ?? От утре сме нови хора, нови мадами.  Joy
Махай снимките да не ни се смеят хората, и без това винаги си имаме компания на балкона. Joy
Добър вечер, мили мадами!  Hug
Днес като по чудо съм заспала, уж взех една книга, а то....хайде при Морфей се озовах... Joy Не обичам да спя следобед, защото винаги сънувам някакви глупотевини.
Сега пия едно капучино да се освестя. Връткам ТВ то няма какво да гледам, само тъпотии до шии. Това БТВ стана много фолкаджийница бре?? Толкова пък да не могат един свестен филм да пуснат??
Къде сте??
Виж целия пост
# 98
Лус верно имаш нужда малко да се стегнеш - айде ще се подкрепяме и аз трябва малко да стегна, че с годинките се отпускаме лесно.  Hug
Тити като питаш детето какво ти казва?
Плава си един пиратски кораб през океана и изведнъж отсреща се задава боен кораб. Юнгата тича при капитана:
- Капитане, какво ще правим?
- Донеси ми червената риза, ще се води битка.
Облякъл си червената риза и дал сигнал за абордаж. Превзели кораба. На следващият ден насреща им - още по-голям боен кораб. Юнгата пак тича при капитана:
- Капитане, още по-голям кораб!
- Дай червената риза и пак ще се води битка.
Облякъл пак ризата и пак абордаж, и победа.
Юнгата не се сдържал и попитал:
- Капитане, тази червената риза, да не е вълшебна нещо?
- Не е вълшебна бе. Обличам си я, защото ако ме ранят няма да се вижда кръвта и така няма да се притеснява екипажа, и битката ще продължава.
На следващият ден насреща цяла флотилия. Юнгата тича при капитана и носи червената риза направо.
- Капитане, цяла флотилия идва срещу нас. Бързо обличай червената риза и да се бием!
Погледнал капитана през мостика и казал:
- Тука юнга червената риза не върши работа. Бягай бързо в каютата ми и донеси кафявите гащи.
Виж целия пост
# 99
Отивам да си боядисам косата, фризьорката ми може чак в сряда, а аз искам да съм хубава във вторник Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 100
Лус чакаме те боядисана!
Сърби младоженци, непосредствено след сватбата, мъжът казва:
- Жена, я сакам да ти кажувам нешто. Сакам да знаеш, че кога игра Цървена звезда мене ме нема по три дена, кога пее Лепа Брена по 1 ден, кога седнем да пием с приятели ме нема по цела седмица!
Жената на свой ред казва:
- Мъжо, срце мое, и аз имам да ти казувам нешто: Всеки ден ...в 10.30 я се Йебем! Има те, нема те- я се йебем!
Виж целия пост
# 101
Лейди, попика ме от смях с тези вицове!  Joy hahaha Joy
Виж целия пост
# 102
Началната учителка Мис Нилам (28год.) имала проблем с един от нейните ученици.
Mомчето казало „Твърде умен съм, за да съм в началното училище. Сестра ми е в трети клас, а аз съм по-умен от нея! Смятам, че трябва да бъда в трети клас също!”
Мис Нилам се отказала да коментира и завела момчето при директора на училището. Директорът казал на Мис Нилам, че иска да даде на момчето тест и ако сгреши дори само на един въпрос ще трябва да се върне в първи клас и да се държи прилично. Тя се съгласила. На момчето му били обяснени условията и то се съгласило да направи теста:
Директорът: „Колко е 3х3?”
Момчето: „9”
Директорът: „ Колко е 6х6?”
Момчето: „36”
И така то отговорило на всички въпроси, които директорът смятал, че са за трети клас.
Директорът погледнал Мис Нилам и й казал: „Мисля, че момчето може да мине в трети клас.”
Мис Нилам казала на директора: „Имам някои въпроси, които аз искам да му задам. Може ли?”
Момчето и директорът се съгласили.
Мис Нилам попитала: „Кое е това, което кравата има 4 бр., а аз имам само 2бр.?”
Момчето след секунда казало: ”Крака.”
Мис Нилам: „ Какво е това, което ти имаш в панталоните, а аз нямам?”
Момчето: „Джобове.”
Мис Нилам: „Кое е това, което става от твърдо и розово - в меко и лепкаво?”
Момчето: „Дъвката”
Мис Нилам: „Какво е това движение при което мъжът се изправя, жената остава седнала, а кучето остава на три крака?” Директорът ококорил очи и тъкмо преди да спре отговора на въпроса…
Момчето: „Ръкостискането”
Мис Нилам: „Сега ще задам въпроси от типа „Познай кой съм аз”, О.К.?”
Момчето: „О.К.”
Мис Нилам: „Ти вкарваш пръта си в мен. Връзваш ме отдолу и ме изправяш…Ставам влажна преди теб.”
Момчето: „Палатката”
Мис Нилан: „Пръста ти влиза в мен. Играеш си с мен, когато ти е скучно. Най-напред обаче ме има кумът.”
Директорът изглеждал неспокоен, леко напрегнат и глътнал една голяма глътка водка.
Момчето: „Венчалната халка.”
Мис Нилам: „В най-различни размери съм. Когато не съм добре капя. Когато ме духаш, се чувстваш добре.”
Момчето: „Носът”
Мис Нилам: „Имам кораво стебло. Върхът ми прониква. Идвам с трептене.”
Момчето: „Стрела”
Мис Нилан: „Какво започва с „П” и завършва с „А” и означава много разгорещеност и вълнение?”
Момчето: „Пожарна кола”
Мис Нилам: „Коя дума започва с F и завършва с К и без нея ползваш ръката си?”
Момчето: „Вилицата” (Fork)
Мис Нилам: „Какво е това, което всички мъже имат. При някои е по-дълго отколкото при други. Монахините не се нуждаят от него. Папата не ползва неговото, а мъжът го дава на жена си след като са женени?”
Момчето: „Фамилно име”
Мис Нилам: „Коя част от мъжа няма кости, но има мускули, има много вени, като помпа и е отговорно за правенето на любов?”
Момчето: „Сърцето”
Директорът въздъхнал с облекчение и казал на учителката:
„Изпрати това момче в Университета, на последните въпроси аз дадох грешни отговори!”

Лека нощ от мен   bouquet
Виж целия пост
# 103
Лейди казва ,че е добре.Нищо не го боляло.Няма т.
Днес бяхме в парка .Игра,скача,бяга.Прибрахме се ,обядвахме и заспа в 2-6,30 .Стана яде и пак каза искам да спя .Вечер му липсва апатита.
Марче няма такава скица като теб.
При Морфей била  Joy и аз при него бях днес.Поспах с детето.
Събудих се крива и увиках мм ,че усмърдял кухнята с грозните си пури.Пушил на отворена врата.
Каза ,че като съм се събудила съм била много проклета. Joy
Емил напредва с английския.На мама гордостта.Вчера говори със съседа.Днес с едно детенце в парка.
Ама няма на кого да прилича .Общителен е като мама.Умря циганката дето ме хвалеше ,че да се похваля сама .
Лейди вицовете ми харесаха Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Людачка, що ще се правиш на красотница за срещата ???  Нали сме си такива каквито сме си??  Аз няма да се правя на нещото си там.  Crossing Arms
Тите, на мама се е метнало, умно ка`т майка си.  Да, при Морфей бях и се събудих и аз крива но и много гладна.  Mr. Green Нападнах хладилника, направо го опустоших. Мразя се.
Калинче,  Joy Аз отговорих на всички въпроси грешно, та съм за предучилищна възраст. Ама то е така с годините, вдетиняваме се.. Joy
Отивам да му хвърля един филм. До утре....сутрин. Лека ви!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия