Смешки от форума - 14

  • 59 152
  • 736
# 255
Цитат
Той твърди, че не го е вкарал целия и е било за малко.
вие сериозно ли Joy Joy Joy вероятно после ще е малко бременна Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 256
Естел, защо я ръчкаш, сега чак да пусне тема поредна тема /снощи заключих ново терзание/  hahaha
Виж целия пост
# 257
Цитат
Неговите думи са: Че е нямало сперма, а ако е имало е било в нищожни количества, и че поне 10 мин. са минали от както е свършил и после като ме е отворил.
Мда, те като излязат презервативите и след 10 минути умират.  bowuu ooooh!
Куйе? Mr. Green
Опс,  Blush сперматозоидите.


Естел, защо я ръчкаш, сега чак да пусне тема поредна тема /снощи заключих ново терзание/  hahaha
Лекси е виновна.  Mr. Green
В темата за въпроси към модераторите Лекси е пуснала линк към профила на обърканото девойче.
Иначе аз в тия подфоруми за бременни, бебета и деца влизам много рядко.
Виж целия пост
# 258
Ами то ми писна - снощи която и тема да отворя, изскача тя!
Виж целия пост
# 259
Цитат

Порове не ща. Ако някой ден ми потрябват, просто ще си събуя краката.

 newsm43
Виж целия пост
# 260
Цитат

Порове не ща. Ако някой ден ми потрябват, просто ще си събуя краката.

 newsm43

Ахахах, за какви порове става въпрос? Декоративни ли?
Виж целия пост
# 261
Става въпрос за миризми  Laughing
Смешното е как ще си събуе краката този....пич
Виж целия пост
# 262
Ако има мами със честите проблеми от рода-,,Мъжът ми не иска да правим секс,а аз искам постоянно'',аз съм на среща.Аз съм момче на 17,което иска да го направи тепърва и за напред с по голяма жена от мен.(Все още съм девствен имайте го в предвид).Ако има такива жени моля ви с цялото си сърце да ми пишете.Може на ваш и на мой терен! Heart Eyes Praynig
Виж целия пост
# 263
Аз също мислех, че на тази тема мястото и е тук в "смешките".
Виж целия пост
# 264
Ако има мами със честите проблеми от рода-,,Мъжът ми не иска да правим секс,а аз искам постоянно'',аз съм на среща.Аз съм момче на 17,което иска да го направи тепърва и за напред с по голяма жена от мен.(Все още съм девствен имайте го в предвид).Ако има такива жени моля ви с цялото си сърце да ми пишете.Може на ваш и на мой терен! Heart Eyes Praynig

 newsm09
Виж целия пост
# 265
много порно гледа тва дете Whistling
Виж целия пост
# 266
Оо, не знаех, че са чести тези проблеми  hahaha
Виж целия пост
# 267
Оо, не знаех, че са чести тези проблеми  hahaha

Особено във форумите за майки.
Виж целия пост
# 268

nefertari33
 Дразнене на входа на влагалището

''Дали ако имам пролапс все някой щеше да го види  newsm78 Толкоз лекари ми се изредиха.....''

Много смешно ли ти се вижда?
Виж целия пост
# 269
Не, проблемът не е смешен ни най-малко. Мисля, че е ясно и видимо кое изречение буди усмивка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия