Хайде, пролет, идвай вече, слънчеви разходки иска ЮНСКОТО човече- т.11

  • 31 049
  • 724
# 180
 katrin77 мисля че кошарката ще е удобна само докато е съвсем малко бебчето.Пише че после може да се трансформира  и да се ползва като бюро,пейка за сядане или някаква друга мебел.Но на мен самата идея ми допадна,защото настоящата ни кошара е с възможност да се мести нивото и може да се приспособи така че да е на нивото на нашето легло.Ще помисля само за малко разместване,че да е удобно за всички ни.
 Днес така ми е тръгнало на саморедакция LaughingНо докато не ми е излетяло от главата едно заглавие за тема,което може и промени да търпи Simple Smile :Пролет е,топло слънце грее,мама с нежност за юнчето милее!
Виж целия пост
# 181
Катрин, второто ми раждане мина доста леко и това много ме окуражава. Трето знам, че се ражда още по-леко и бързо, в това ми е надеждата. Но в крайна сметка сега тепърва ще се консултирам окончателно с докторите. При секциото доста ме плаши възстановителния период.
Но каквото - такова.
Кошарката е същата, която са споделили,става само за в началото, както бебешките люлки. Ти обмисляш заявка с по-големи размери? Къде?

Мис Блонди, яко че сме набори  Peace В твоя случай е много важно да следваш докторските заръки. Така че успех!

Белисима, знам, че когато се прави трикратното изследване, се прави през няколко часа през деня и през това време не се яде. При мен го правиха в ускорен вариант и третото взимане на кръв беше по обяд и спокойно вече можех да ям.
Нека и другите да кажат, но това е, с което аз съм запозната. Може и да греша.

Ротока да, това е модела.  Peace

Виж целия пост
# 182
 Много е хубаво това легълце Simple Smile

Ние днес купихме първите придобивки за бебо - шапчица и ръкавички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 183
Белисима, знам, че когато се прави трикратното изследване, се прави през няколко часа през деня и през това време не се яде. При мен го правиха в ускорен вариант и третото взимане на кръв беше по обяд и спокойно вече можех да ям.

По-ускорено от два пъти през час, като не броя първото бодене не съм чувала да има. Ако има то определено е различно изследване Simple Smile При мен започна в 8.30 и в 10.30 ме боцнаха за последно и ми пожелаха приятен ден. По-бързо от това здраве му кажи  Laughing
Виж целия пост
# 184
Именно, това е бързата процедура, но има и бавна.
Виж целия пост
# 185
Мами, аз пък да ви се оплача  Sad  хич не ми беше смешно на мен, ама дано някоя мама успея да разсмея..  Flutter
Та решила съм аз днеска да изляза от лошото настроение настигнало ме от няколко дни и да чистя цял ден, из основи всичко! Като идея, всичко супер, ама изпълнението - пълно с комични ситуации..  Embarassed Почвам си аз съвсем невинно да си почиствам гардероба, да подреждам дрехите, които вече не ми стават на горните рафтчета и до тук всичко добре.. Извадила съм аз половината гардероб на леглото и по едно време майка ми звъни на вратата.. Кафе искала да пием.. ( това се случва в 11 сутринта Grinning ) Зарязах нещата както са си, поговорихме си с мамчето, след като тръгна си оправих и дрехите и отивам в банята.. До тук добре. Влизам аз, малко бременно слончо в душ кабината, която едвам ме побира, (логично, с дрехите) и започвам да търкам батерията и стойката за душа.. При което решавам, че няма нищо неразумно в това да почистя и вътрешната страна на батерията и по-точно джаджата, дето я вдигаш за да пуснеш водата. Естествено, въпросната джаджа се повдигна на горе, водата, която по ирония на съдбата беше и ледена се изсипа върху мен и аз седя и се чудя да се смея ли или да ревна..,  Joy Решавам, че не ми е ден за чистене днеска и се навеждам да прибера препаратите в шкафчето под мивката, при което залитам на зад и падам по голо дупе..  hahaha зарязах нещата така и реших да вляза направо да си се изкъпя, така и така по водичка ми върв цял ден..  bowuu
Виж целия пост
# 186
Малко пухче да се смееш ли да плачеш ли наистина HugДнес не било писано да чистиш,но поне безпроблемно да ти мине деня. Wink
Виж целия пост
# 187
AmiliPond имам приятелка,чийто мъж  работи мебели по поръчка(само с масивна дървесина-дъб,бук и т.н)На нея всичките мебели,включително и кошарката и е правил той.А тази ми се вижда доста лесна за изпълнение.Може да я направя не 86см,а примерно 100см.Но оттам идва и проблема с матрака-няма откъде да взема в такава форма с тези размери  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 188
katrin77, принципно наистина е по-добре да ми води ЖК лекар от МБАЛ Дева Мария, но аз толкова несполуки имах досега с избора на лекар, който да ме следи, и същевременно съм така доволна от настоящия, при който съм, че не ми се рискува да го сменям. Плюс това както и ти казваш, вече сме в що годе напреднала бременност и едва ли ще стане. Действително ще ми излезе по-изгодно иначе, но така или иначе съм се хванала така на хорото... Впрочем, аз до съвсем скоро бях решила да раждам в МБАЛ Черноморска и да ме изражда там именно лекаря, който ми следи бременността, но научих наистина потресаващи неща за там, консултирах се с доста познати, и с мъжа ми категорично решихме, че нищо че ще ни излезе по-скъпо, ще раждам в МБАЛ Дева Мария Wink
Колкото до заявлението за раждане, като ходих сега в четвъртък в Дева Мария, лекарката, която ми прави ФМ, ми каза, че е добре да си го подам около месец преди термина, същото ми обясниха и на рецепция. Аз също мисля на място да го подам, защото мога да задам и допълнителни въпроси относно някои от услугите, които имат. Впрочем, от там ми обясниха, че всеки вторник и четвъртък от 12,00 до 13,00 ч. има нещо като „час на отворените врати” и може да се отиде, да се разгледа болницата и да се зададат каквито въпроси имаме, което ми се струва много добре  PartyИначе питах, ако примерно не заявя нещо като услуга предварително, дали мога след това да си го поискам, и ми обясниха, че нямало никакъв проблем. Идеята била да ме планират за раждането, пък всичко в последствие може да се добавя.
linsmalins, не се притеснявай за уртикарията, просто наистина се стреми да ограничаваш основните алергени, както и аз се стремя да го правя, дано всичко да е ок. Каквото и да си говорим обаче, в сегашното ни състояние сме си по-чувствителни и предразположени към всякакви влияния, така че просто трябва да сме много по-внимателни.
По отношение на темата за секциото – аз лично съм твърдо „за” нормалното раждане, освен ако нещо сериозно от медицинска гледна точка не налага раждането да стане чрез секцио. В тази връзка, аз съм с диоптри, и съм чувала, че жените, които носят очила с по-високи диоптри трябва да раждат секцио, тъй като най-общо казано от напъните при нормалното раждане може да си доувреди зрението. Това го коментирах вече с една лекарка и една акушерка, според тях тъй като моите диоптри не са твърде високи /1,75/, няма да има проблем, но е добре да мина на очен преглед към края на 8-ия месец, да се чуе компетентно мнение. Разбира се, ще го консултирам и с лекаря ми. Казвам го това за тези, които също като мен имат проблеми със зрението, да го имат предвид.
AmiliaPond, аз също те поздравявам за смелостта да родиш естествено, това си е направо за възхищение, дано всичко да мине както си трябва! Peace
Bellisima82, страхотна статия, наистина ме впечатли, благодаря! Hug
Виж целия пост
# 189
Именно, това е бързата процедура, но има и бавна.
2 пъти съм правила обременяване - един път преди бременността, и един - сега, и двата пъти приключва за 2 часа. Не съм чувала за друг вариант, а доста съм чела Thinking
Виж целия пост
# 190
Здравейте момичета,
приемате ли нови членове Wink
аз съм с трета бременност, имам си едно момченце от втората, а първата прикл. в 22 г.с... сега отново лежа със серклаж. Чакаме бебо средата на юни. От Варна съм. 

Не съм чела подробно, само видях, че коментирате една малка кошара.  Изглежда страхотно на снимките. Аз имам подобен размер и си я ползвахме около 5 м. В началото ние бяхме толкова стреснати  и това, че можех да видя бебето, докато лежа или в момента, в който се събудя ми беше голямо удобство.

Хубава вечер на всички Hug
Виж целия пост
# 191
Miilla добре дошла Grinning

Аз имам проблем с храненето.Хапна малко и се издувам,имам чувството че ще прелея.От всичко получавам газове,а те пък ми предизвикват стягане на тумбата. ooooh!Пробвам се с хапване на често по малко,но все същото.
Виж целия пост
# 192
само запис че несмогвам да чета и пиша  Heart Eyes
Виж целия пост
# 193
Miila, добре дошла!
Аз съм същата с яденето, уж съм много гладна като седна да ям почти нищо не изяждам. Аз знам, че е добре да се хапва по малко , но често, за да избегнем подуването.
Виж целия пост
# 194
момичета и ние днес бяхме на обиколка с моя и като че ли много ни допадна Зиппи-то , но какво ще кажете, може ли някой да даде обективно мнение,

http://dizainbaby.com/product/zippy-lux-%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия