Как да бием жена си правилно

  • 28 839
  • 366
# 135

Права си, само че семейството беше едно цяло, когато някога имаше семейство, и забележи самото наименование "СЕМЕЙСТВО" произлиза от "семе" а не от "яйце". При днешната феминизация вече не се говори за семейство а за съвместно съжителствуване, при което думата семейство е вече незначителна.
Дрън-дрън. Думата "семейство" произлиза от прабългарската дума „СОНПРОНГ“, която значи СЪВПРЯГ или ХОМОТ, който се тегли ЕДНОВРЕМЕННО ОТ ДВЕТЕ ДОБИЧЕТА.
Анадънму?
Семена го подгонили ...

Става все по-интересно. Не знаех, че прабългарският език коренно се различавал от днешния говорим? Като гледам и турския го владееш. Анадък къзъм.
Виж целия пост
# 136
Ох, вси светии, вместо да ходи на лов за мумути, то седнало жени да бие!
Аман от инфантилни пишконосци!

Не се страхувай де, бием само тези жени, които заслужават. Знам че ти не си от тях.

Пич, ти никога ли не спиш?  Laughing
Къде? И аз искам да я прочета!

Говоря специално за този случай. Не единствен, просто става ясно, че дори и децата в Нигерия знаят начини.
Party Хареса ми! Така си е! Като му писне и най-кротката жена може да свие сърмите на врага си Wink пък било и мъжът й  Flutter

Ох, вси светии, вместо да ходи на лов за мумути, то седнало жени да бие!
Аман от инфантилни пишконосци!

Не се страхувай де, бием само тези жени, които заслужават. Знам че ти не си от тях.

Пич, ти никога ли не спиш?  Laughing
Нали се сещаш какво може да ти направи една наранена жена до като сладко си наниш?  Wink

е, ама и вие  ooooh! Как може да му разкривате тайните си бе момичета?!
Виж целия пост
# 137
Хаха и какво ще направи?  Flutter
Виж целия пост
# 138
Дрън, дрън дрънкай си, не ставаш за психолог, не си дорасла още.

От твоята клавиатура - почти комплимент Simple Smile

Виж, ако ме беше нарекла лъвче, щеше да е по-готино. Аз не съм филолог, но и ти не си. Мога да пиша както си искам. Ще пиша децка ясла, децка градина, децки книжки, а не детска градина и прочее.... Ама и сладур ми харесва!

 Какво по-голямо потвърждение за невръстност.... Ако не физическа, то психическа... Да пази Господ и да варди! Пу, пу....  Mr. Green

Благодаря за комплимента. Ти си се упражнявай в краснопис Имаш нужда.
Виж целия пост
# 139

Права си, само че семейството беше едно цяло, когато някога имаше семейство, и забележи самото наименование "СЕМЕЙСТВО" произлиза от "семе" а не от "яйце". При днешната феминизация вече не се говори за семейство а за съвместно съжителствуване, при което думата семейство е вече незначителна.
Дрън-дрън. Думата "семейство" произлиза от прабългарската дума „СОНПРОНГ“, която значи СЪВПРЯГ или ХОМОТ, който се тегли ЕДНОВРЕМЕННО ОТ ДВЕТЕ ДОБИЧЕТА.
Анадънму?
Семена го подгонили ...

Става все по-интересно. Не знаех, че прабългарският език коренно се различавал от днешния говорим? Като гледам и турския го владееш. Анадък къзъм.
Е, сега вече знаеш. Па ако успееш някак да проумееш и че равнопоставеността на половете в днешно време е факт, цена няма да имаш.
Виж целия пост
# 140
Хей, я чакай малко! Слабите хора мислят само как да избегнат боя, в случая жените. А то е много просто. Глава на семейството е мъжът и винаги ще бъде. Докато жените не си го избият от ума че са равни с мъжете, налага се мъжете да им го припомнят чрез пребиване. Защото това е най-сигурния и ефтин начин, нищо че жената се смятала за шия (врат) на главата.

 Shocked Shocked Shocked
Без думи.
Семейството е едно цяло, то няма глава, крака и т.н. Когато почнеш да го делиш на части, вече е труп. Когато единият е стъпкан, а другият "отгоре" това не е семейство, това е господар и слуга. В което няма нищо лошо, ако е доброволно, просто няма нищо общо със семейство.

И все пак тая надежда, че си решил за разнообразие на деня да наминеш към бгмамма и да предизвикаш потребителите, за да се посмееш после. Ако не, то имаш много сериозни проблеми, в/у които трябва да поработиш, за да бъдеш наистина щастлив и доволен от живота.

 newsm10 Да, той и затова се е регистрирал само и само да се включи в темата  Mr. Green

   Както и да е. Хора всякакви.
 Явно самия факт че съществуват жените му е проблема. Само дето ако не е била жена, то той нямаше да живее. Нито пък който и да е бил мъж Wink

А   и  Ефтин не се пише така Wink

Да, така е, ама ако не е имало и мъж пак нямаше да ме има както и всички останали жени. Ако мъжете успеят някога да се самовъзпроизвеждат и няма да има нужда от жени, ще живеят до 200 години.

 Чудесно Simple Smile Много искам да видя бременен мъж. То тогава ще има бум на цезоровото раждане  hahaha

Бременен мъж сигурно скоро няма да видиш, ама жена с тестиси съм чувал че имало. Постоянно го коментират феминистките, че господ бил жена.
Виж целия пост
# 141
Той мъжът винати е бил по силен от жената, но просто няма как да не раздава шамари, хайде да не са юмруци, след като женското поведение вече е прескочило границата на поносимост. Това нагло женско поведение не ще да продължи вечно. Сега вече освен че са много по-равни от мъжете искат и да са политички, и то само жени да управляват света. Де, шамари, де.

Оливаш се вече. Никой не те е задължил да стоиш с дадена жена. Като те дразни си отиваш, а не раздаваш шамари. Поне така правят цивилизованите хора.

Тя моята не ме ядосва. У дома аз решавам нещата.
Насън ли?  Mr. Green
[/q
Не на яве.
Виж целия пост
# 142

Да, така е, ама ако не е имало и мъж пак нямаше да ме има както и всички останали жени. Ако мъжете успеят някога да се самовъзпроизвеждат и няма да има нужда от жени, ще живеят до 200 години.

Слава на природата, че не всички мъже са ''херкулесовци'', че да има и читави поколения. Whistling
Понякога има и грешки .... Доказателството - цитираният  Mr. Green

Не всички мъже са Херкулесовци, а трябва да са, защото иначе цивилицацията ще изчезне.
Виж целия пост
# 143
  Имам един въпрос - темата за какво е? Загубих нишката от всички тези миш(ъж)ки нелепици  Simple Smile  Така де знам за какво е, но се тревожа, че функцията й се изгуби напълно  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 144
Благодаря, но на мен не ми липсва, а нали знаеш, че апетитът идва с яденето, а любовта на мъжа минава през стомаха.

Kaкъв апетит, какво ядене? Ако верно си 102 кг, ти трябва диета, а не ядене. Вместо да раздаваш виртуални шамари, вземи си запиши час при д-р Емилова  Peace
пп: доказано е, че мъжете не могат да се възпроизвеждат без жени, но това не пречи опитите да си продължават.
Виж целия пост
# 145
 Имам един въпрос - темата за какво е? Загубих нишката от всички тези миш(ъж)ки нелепици  Simple Smile  Така де знам за какво е, но се тревожа, че функцията й се изгуби напълно  Rolling Eyes
Жени се правят на мъже и мъже се правят на мъже Simple Smile
Виж целия пост
# 146
Интересно. Обикновено уверен, със самочувствие и способен да се справя с всичко по приет и нормален начин мъж няма такова напиращо отвътре чувство да се изпляска в женски форум и да се хвали как е чудо невидено, щото е мъж, нито пък ще му мине през ума да приветства и агитира за насилие върху жените. Просто няма такава потребност. Странна работа. Но всеки с проблемите си.
Ох, тва с цивилизацията ме утрепа!  Joy Пич, всичките ти брътвежи са в разрез с цивилизацията, така че не виждам как би оцеляла, ако на света преобладаваха хора с подобно мислене.
Виж целия пост
# 147
Благодаря, но на мен не ми липсва, а нали знаеш, че апетитът идва с яденето, а любовта на мъжа минава през стомаха.

Kaкъв апетит, какво ядене? Ако верно си 102 кг, ти трябва диета, а не ядене. Вместо да раздаваш виртуални шамари, вземи си запиши час при д-р Емилова  Peace
[/b][/size][/color]


 Joy hahaha Joy hahaha Яничек, моля  заключи темата  Peace Иначе ще четем още простотии!!!
Виж целия пост
# 148
Този , кой знае колко бой яде от чехъла на жена си, ама влязъл у форума да се перчи  Sunglasses

От бой по темето, черепа му омекнал и някои важни центрове са се увредили. Безобидна, но дразнеща лудост.  smile3560
Виж целия пост
# 149
Хей, я чакай малко! Слабите хора мислят само как да избегнат боя, в случая жените. А то е много просто. Глава на семейството е мъжът и винаги ще бъде. Докато жените не си го избият от ума че са равни с мъжете, налага се мъжете да им го припомнят чрез пребиване. Защото това е най-сигурния и ефтин начин, нищо че жената се смятала за шия (врат) на главата.

 Shocked Shocked Shocked
Без думи.
Семейството е едно цяло, то няма глава, крака и т.н. Когато почнеш да го делиш на части, вече е труп. Когато единият е стъпкан, а другият "отгоре" това не е семейство, това е господар и слуга. В което няма нищо лошо, ако е доброволно, просто няма нищо общо със семейство.

И все пак тая надежда, че си решил за разнообразие на деня да наминеш към бгмамма и да предизвикаш потребителите, за да се посмееш после. Ако не, то имаш много сериозни проблеми, в/у които трябва да поработиш, за да бъдеш наистина щастлив и доволен от живота.

 newsm10 Да, той и затова се е регистрирал само и само да се включи в темата  Mr. Green

   Както и да е. Хора всякакви.
 Явно самия факт че съществуват жените му е проблема. Само дето ако не е била жена, то той нямаше да живее. Нито пък който и да е бил мъж Wink

А   и  Ефтин не се пише така Wink

Да, така е, ама ако не е имало и мъж пак нямаше да ме има както и всички останали жени. Ако мъжете успеят някога да се самовъзпроизвеждат и няма да има нужда от жени, ще живеят до 200 години.

Мъжете никога няма да успеят да се самовъзпроизвеждат. Органите им изобщо не стават за възпроизвеждане (ако можем да говорим изобщо за орган), но нека не пренебрегване причините и необходимостта им от:
 Първо няма да има кой да слугува на "великия" мъж. Един велик мъж трудно ще може дори да се изхрани, трудно ще му е да се облече, а възпитанието на децата не подлежи на комнтар, защото липсва.
 Второ, те са толкова войнствено настроени, че ще се изтрепят първата година.
 Трето, няма да има кой да им нормализира хормона Wink

Цитирам поговорка: "кажи му мъж е не го обиждай повече..."

Никога не казвай никога. Мъжете са създали света и ще си го променят както си искат. За сега освен болните мъже, останалите сами си се хранят и обличат, а мъжкото възпитание на децата е по-правилно. А, войнствено настроени са защото жените ги предизвикват и всички войни до сега са само заради тях, като почнем от "Троянската война" за туй трябва първо тях да изтрепем, като оставим малко и за разплод. А, на твоята поговорка има и друга "Не всички жени са свине майки".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия