Важен ли е правописът?

  • 58 696
  • 927
# 300
Каси, в неформална обстановка (за такава приемам форумната) ги приемам. Просто не чета отчетни теми.
Много зависи как са употребени. Човек има нужда да се поотпусне.
Виж целия пост
# 301
Ау, бремелинка колко ме дразни. Хубавото е, че само тук срещам подобни словосъчетания.
Виж целия пост
# 302
Също най-много ми хареса "бебим се".
"педи" и "ачкаме" обаче също са добри попадения.
Защото "педи", го ползват и като обида понякога.
Виж целия пост
# 303
Вземайки изпонавпредвид казаното дотук, 'бебим се', заедно с 'обебих се', се въздигат в ранг Статут във Фейсбук, т.е. аксиоматично верни и скромно предизвикващи завист.
Виж целия пост
# 304
Нищо не ме дразни, както мъжО. Чакай да използвам един ''любим'' емотикон, да засвидетелствам ненавистта си Laughing  #2gunfire

Целувки по пупите забравихте. Аз в началото не знаех какво е това, като ми казваха колко ми е сладка пупата newsm78
Виж целия пост
# 305
NinoTino, не всеки разбира, че се шегуваш и може да бъдеш удостоена с цитат в оназ' тема. Wink

Тва за Луй и претенций ли? Франкофоби такива.  Laughing

Виж целия пост
# 306
Каси, в неформална обстановка (за такава приемам форумната) ги приемам. Просто не чета отчетни теми.
Много зависи как са употребени. Човек има нужда да се поотпусне.

Че то и извън форума се е разраснала тази мода. "Бебим се" го чух и в кенефа на Син Сити.

А да, Джулия, ТМ, ММ  Crazy
Виж целия пост
# 307
А правим кекс за секс?

Ъъъъ, трябваше да кажа "вместо". Иначе сигурно има и кекс за секс. С повече магданоз и други билки.
Виж целия пост
# 308
Да, абревиатурките, толкоз ли не заслужава тоз мъж поне трибуквието му да се изпише цялото, бре Crossing Arms За мъж става дума, не за другото Blush
Виж целия пост
# 309

Че то и извън форума се е разраснала тази мода. "Бебим се" го чух и в кенефа на Син Сити.

Като посещаваш такива места ще си носиш последствията  Mr. Green

Аз харесвам "работим по въпроса" - за правенето на бебета и се "уважаваме" с кекс.
Виж целия пост
# 310
NinoTino, не всеки разбира, че се шегуваш и може да бъдеш удостоена с цитат в оназ' тема. Wink

Тва за Луй и претенций ли? Франкофоби такива.  Laughing


За претенцИТИ са разбрахме вече зависи кой предивява претенЦИ!. Взависимост от това се пише с "й" или с "ь"
Виж целия пост
# 311
Правописта е едно на ръка, но създаването на нови думи ... с него не успявам да се примеря  Sunglasses

бебеправим
бебим се, т.е. правим секс за създаване на поколение
бремелинка
обебвам се
бебевалеж
пампа
док
доки
педи
педката
ачкаме

Какво е "пампа" - памперс?

Същи сексим, кексим, мъжО, свеки ...
Не ми пречат, но ми звучат твърде инфантилно и разлигавено.
Виж целия пост
# 312
Не намирам повод за раздразнение в ново-думо-творенията
форумни. Всяка група хора, които прекарват време съвмест-
но почти неизбежно създава своя си жаргон. Естествено е,
че и някак симпатично.
Виж целия пост
# 313
Онлайн диалог между мен и клиент от току-що: Не я бързам е нов лаф за мен, ех, остарявам...

Zdravei te,sajeliavam no iskax v 4erveno ako imate vav vremeto mi pi6ete da si ia pora4am.

Здравейте, дано не е прекалено късно, но се осуетиха плановете, ще успея чак в понеделник да направя поръчка. Извинете ме за забавянето!

nqma problemi ne q barzam kogato i da e. Po dobre v ponedelnik. Hubav den



Виж целия пост
# 314
Какво значи ''бебим се''? Както кравата се тели, те се бебят ли? Confused

Сега видях, че било секс. Значи обебвам се ще да е. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия