Важен ли е правописът?

  • 58 694
  • 927
# 345
Все пак, София е в Шоплъка, не в Делиормана.
Виж целия пост
# 346
Тийнейджърки на контролно. По едно време едната бута другата и шепне:
- Миме, как е правилно: уздравях или оздръвях?
- Ни знам. Пиши ниумрях.
Виж целия пост
# 347
Важен ли е правописът? Да, важен е, не по-малко от личната хигиена, показателен е за много неща.  Naughty
Виж целия пост
# 348
Ида! Ама още не съм пила Simple Smile
Виж целия пост
# 349
Момче получава смс: Мило, хайде на кафе!
Отговор!!! За пръв път виждам думата "бира" написана с 4 правописни грешки!!!
-
Виж целия пост
# 350
Aз съм пила Mr. Green

Много ме кефи "да ли" ooooh!
Виж целия пост
# 351
Аз пък не понасям мАсло Crossing Arms.
Виж целия пост
# 352
Важен ли е правописът? Да, важен е, не по-малко от личната хигиена, показателен е за много неща.  Naughty
Дааам и аз така мисля-още като бях ученичка и си пращахме писма по пощата,лятото,когато се виждахме с приятелките ми, им показвах писмата им до мен през годината и какви грешки имат(хахах).Не с лошо,естественно.Това ме влудява и до днес )))
Виж целия пост
# 353
Аз мАсло няма да го произнасям, ако ще не БАН, а НАСА да го оставят като единственото правилно. Sunglasses
Виж целия пост
# 354
За мен правописът е като външния вид. Държа моите да са толкова изрядни, колкото ми е възможно да ги направя.  Laughing Чуждите - не ми пречат, каквито и да са.
Виж целия пост
# 355
Аз нямам против никой жаргон, нека си го има, но езикът ми се връзва на фльонга дори и само като си помисля "сексиме", "бебиме". Честно казано, отколешни вулгарни думи, които са синоними на тези, ми допадат повече. Сексиме  smile3511
Виж целия пост
# 356
това 'бебиме' е отврат, наистина.
Виж целия пост
# 357
И аз съм забелязала, че споровете за правописа са доста често срещани тук. Аз не претендирам да съм капацитет, нито в правопис, нито в пунктуация. Набиват ми се най-грубите грешки, но не ми пречи толкова, че да правя забележки. Единствено писането на латиница би ме подразнило. Но пък няма как да не отбележа, че потребителката, започнала темата, е допуснала доста пунктуационни грешки и една-две морфологични  Mr. Green Не го казвам заядливо, просто аз не бих преценила някого на база две запетайки или пропуснат пълен член. Повече ме дразнят просташко поведение, свръх елементарният изказ, отрицателна енергия и натрапването на мнение, което е доста често срещано тук.  Peace
Виж целия пост
# 358
Аз мАсло няма да го произнасям, ако ще не БАН, а НАСА да го оставят като единственото правилно. Sunglasses

Само Как Сийка твърди, че е правилно. Никога не съм чувала някой да го произнася така и никога няма да го произнеса.
Виж целия пост
# 359
Все пак, София е в Шоплъка

Шоплъка?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия