Да ви разправям одеве какво направи... Смея да твърдя, че е започнала да разбира



И аз на Емма преди седмица-две купих
на излизане няма да ти казвам по колко пъти се навеждах да ги връзвам, дано при вас не е така!
Всичко разбират и скоро и ще говорят много
Дано Али да не плаче на яслата, Тони само една седмица не беше и миналата седмица всяка сутрин ревеше, а тая не плаче ама не иска да влиза и седи на пейката и госпожата трябва да го взима от там . Дано да свикне вече 
Иначе аз по телефона се обаждам за направление и не чакам , дадох само 1лв. за секрета, а после за антибиограмата нищо не дадох
За тия 20лв. дето ще ги дадеш ще му купиш нещо по-добре 



на есен може и да му станат
Приготвяй си олиото и това е,тепърва има да падат...за съжаление...
Да си починеш,да ти помагат сега за Цвети

Ходих да сменям униформата от преди 3 месеца, свалила съм 2 размера

толкова време не ходи на ясла и да не плаче
Иначе аз Антоан си го водя сутрин с дебелото яке, че ходим пеша до яслата пък то си е студено в 8 часа 
те после спират да плачат и цял ден си играят , само докато влязат е така
За спането - Тони първата седмица като оставаше да спи спеше по 45-50 мин.
Утре ще ходи с дънки и отдолу клунчето... ясно е
Сега започвайте да стискате палци да издържи поне до Великден на ясла Препоръчани теми