
и си заслужава 





и си заслужава 









Казвам се Габриела. 
Убедена съм , че ще се хареса и на вас! Аз започнах да го гледам , след като разбрах , че е с участието на Берк Октай , а той е невероятен и не съжалявам за това! Видях нещо различно и ми допадна!

Гласувах в анкетата - ясно е , че ще го гледам отново , толкова се радвам , че започва и тук! 



и се надявам със старта на 31.03. да има и други. Повече участници - повече мнения
Надявам се да имаме прекрасни моменти с героите от сериала и да се забавляваме
Приятни емоции на цялата компания 


любовта може да бъде показана по хиляди начини, но ако ще се целуват, да бъде почти истинска целувка, а не уши, нос и гърло.
Аз съм фенка на Берк
и точно заради него почнах да го следя сериалчето
Даже и руски почнах да разбирам покрай него,защото само на руски го имаше с превод
доста си е подобрила играта харесвам я
А какви страстни целувки им лепва на партнъорите си




Ти по Сечко ли въздиша


Ти по Сечко ли въздиша
Препоръчани теми