
Казвам се Габриела. 
Убедена съм , че ще се хареса и на вас! Аз започнах да го гледам , след като разбрах , че е с участието на Берк Октай , а той е невероятен и не съжалявам за това! Видях нещо различно и ми допадна!

Гласувах в анкетата - ясно е , че ще го гледам отново , толкова се радвам , че започва и тук! 












Толкова ми са сладки двамата , един за друг са!








Толкова ми са сладки двамата , един за друг са!




Габи
/ако разрешиш така да се обръщам към теб/

Габи
/ако разрешиш така да се обръщам към теб/




Габи
/ако разрешиш така да се обръщам към теб/

Дори ще е добре ако и ти нямаш нищо против да ми кажеш как да се обръщам към теб за по-кратко! 



Нямам думи просто , прекрасен е!

Габи
/ако разрешиш така да се обръщам към теб/

Дори ще е добре ако и ти нямаш нищо против да ми кажеш как да се обръщам към теб за по-кратко! 




Нямам думи просто , прекрасен е!

Препоръчани теми