Пролет идва вече, радва й се ЯНУАРСКОТО човече! (52)

  • 63 160
  • 760
# 210
                         Христос Воскресе!

                        
Виж целия пост
# 211
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!
[/b]


Честит празник на всички!
Влезнах само да ви поздравя и ще пиша утре или във вторник1
Виж целия пост
# 212
Щастлив празник, момичета. Желая здраве на семействата ви.
Виж целия пост
# 213
Христос Воскресе, момичета! Желая на вас и семействата ви много здраве, любов и усмивки! Heart Eyes

Ние снощи бяхме на гости с Виктор. Там имаше и още две момиченца, та уж да останем докато им се доспи и ... си тръгнахме в 1ч. през нощта.  Shocked то бяха игри и забави, изпочупихме поне 30 яйца, много добре се получи! Малко като Нова година беше! Mr. Green
Виж целия пост
# 214
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ!
Виж целия пост
# 215
Честито Воскресение, момичета! Мир и любов в семействата ви! Бъдете здрави!  Hug
Виж целия пост
# 216
Момичета, надявам се, че сте изкарали прекрасно празника с близките си и любими хора, бъдете здрави и благословени!

На ММ обрива изби в събота и оттогава е в един ад. Много тежко кара варицелата, Т 39,5-40, само с течен аналгин я сваля през нощта, страшно много пъпки, едвам издържа. Лошото е, че от днес и Маринка е с шарка. Тя така плака, защото след 3 дни има рожден ден... ама какво да се прави, дано поне при нея мине по-леко.

Целувки на всички!
Виж целия пост
# 217
Еми, съчувствам ти искрено...! Sad Аз с едно болно дете и то каращо леко варицела, едвам оцелях, а ти с трима поред не знам как се оправяш! Силно гуш, и това ще мине! Hug
А на Маринка, колкото и тежко да и е сега, по-добре че я кара, защото после ще става мама и да не се притеснява за тези неща!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 218
Здравейте момичета Hug
Честито Възкресение Христово и от мен! Здраве и любов за всички! Hug Heart Eyes

Еми - съчуствам ти мила Cry Всичко ще мине и замине....по-добре е за Маринка че сега я кара, отколкото да се притеснява един ден... Представям си го и ТМ каква картинка е Tired Пожелавам и на двамата - бързо и леко оздравяване  Peace И сили за теб Praynig Heart Eyes

Какче - то не останало,бе Flutter Браво,браво....ех,че сладко да гушкаш бебче пак Hug

Аз днес изпратих каката на зелено училище и ми е едно свито сърцето.... Одеве се обажда по телефона и плаче - мъчно й било за нас Sad Надявам се да се е успокоила вече и да спи Rolling Eyes Praynig Praynig

Айде,до писане Hug
Виж целия пост
# 219
Какче,  Рали Hug, благодаря ви от сърце, мили! И аз това казвам на Маринка, по- добре сега, отколкото да трепери като голяма. И все пак добре, че не се разболя преди екскурзията, че така и треперихме тогава. Дано мине бързо.

Рали, миличка,  знам какво ти е на сърцето, но бъди спокойна, на Али ще й бъде добре. Като пишеш за нея все едно виждам себе си като малка. И аз така като отидех на екскурзия, все ми беше мъчно и си поплаквах за нашите, а тогава нямаше и мобилни телефони. Иначе си изкарвах добре, ама пуста чувствителност...

Какче,  какво правиш сега като не си на работа?

Елч, Буби, няма ли документирана на снимков материал срещата на Зори, Дара и фамилии?   Heart Eyes

Бубето не е писала скоро, как си Бубенце? Видях една посиняла бузка,  как е Влади?

Хайде лека нощ, до скоро!  bouquet

Виж целия пост
# 220
Еми, мила.  Hug
Поздрави на Маринче от нас, ще празнува другата седмица. Дано мине леко.

Али за първи път ли е на зелено?
Ирен тази година не се сещаше за мен. Звънеше по принуда
Виж целия пост
# 221
емили, ужас! дано тм се оправя бързо, а маринката да я изкара по-лекичко!
мале, само като си представя какво ти е и лошо ми става.
а от срещата какви ти снимки ние не можахме да се наприказваме. то за кое по-напред да стигне времето Laughing Laughing Laughing

рал, ще се успокои дребисъчката. после има да ви разказва възторжено колко е било хубаво Simple Smile

аз да ви подсетя да стиснете по едни палчета наобяд! Sunglasses
Виж целия пост
# 222
Емили, съчувствам ти - дано поне Маринка леко да я кара!
Рал, сигурно и е минало мъчното вече и се забавлява с пълна сила. Поне може да се чувате и да следиш нещата в реално време. Помните ли по соц време лагерите (сигурно има и ветерани като мен) - пишеш писмо на майка си и после го даваш на другарката да го прочете. Ако си писала, че всичко е ок го изпращат, ако има оплаквания - направо в кошчето.
Елч, стискам силно!

Виж целия пост
# 223
Елч, стискааааааам силно и чакаме хубави новини! Hug
Виж целия пост
# 224
Елч, силно стискам палци и чакаме добри новини!

Благодаря ви, момичета!!! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия