
Нощни, честито ти момиченце

Елч, много се радвам за резултатите. Мисля, че ти е време да си отдъхнеш най-накрая
Зайка, аз двуетажни легла не харесвам, заради мисълта, че нещо може да ми падне върху главата. Особено след земетресението преди 2 години. Ние взехме матраци 90/200. До легла още не сме стигнали. Калоян спи на матрака като пет пари в кесия.
Инка

А за крадците, аз преди няколко вечери така си изкарах акъла. Лампата в коридора я оставяме, докато спим. Събуждам се през нощта и ми се струва, че в спалнята е по-тъмно отколкото по принцип е и осъзнавам, че лампата в коридора не свети. Добре, че ММ се сети, че може да са изгасили тока и се оказа, че е така. Тия от ЧЕЗ ми идеше да ги разстрелям, защото се оказа, че и други от квартала се оплакват от такива спирания през нощта.



И е в много приятни цветни комбинации.
Аз съм си харесала една тъмночервена с едно мече.
направо ми се късаше сърцето като я гледах,но тя се справи перфектно .Взеха първо място