Не знам какво да ви посъветвам,не може ли тази манипулация да се направи под упойка и тя е вредна,но ще се спести изживяването.Като ми махаха тампоните от носа след ринопластиката ми сложиха такава,бях под упойка точно за 10мин.

Наистина, какво казват докторите? По колко пъти трябва така да ги разлепват? То си е голямо мъчение за децата.
Зоринка ми дава да я пипам, но предполагам, че ако беше изпитвала болка и тя щеше да се пази и да не ми дава. 
Като си спомня Калоян как беше след като го забелиха. Милото трепереше от болка като го промивахме.
((
((( Ужасно е това, което се случва, голяма трагедия... Момичета от града и региона, пишете как сте!
поне успях да направя 2 изплаквания с лайка, казах, че е възлшебна вода и т.н.
много ми е мъчно и много се обвинявам, че не правя достатъчно
още не мога да повярвам за жертвите във Варна, голяма трагедия!
Ужасно ми е жал за хората там, за загиналите и за тези, които са загубили домовете си.
Много се радвам, че Бенджи и семейството й са добре. 
Не знам какво да те посъветвам, просто нямам никакъв опит, а и съм сигурна, че ти е много трудно, обаче наистина опитвай се да я мажеш всеки ден, с рев и съпротива, но все пак да се опиташ да го преодолеете, иначе пак може да зарасне... 
Препоръчани теми