Всичко за всички марки гел лакове - 4

  • 129 205
  • 734
# 435
Аз имам проблем със свалянето на гел лака Bluesky.Напоявам тампоните с ацетона , престоява 10-15 минути и после трябва да го бутам с избутвача за кожичките, по - точно да го стържа. Няма нищо общо със свалянето на клипчето Simple Smile
Виж целия пост
# 436
Аз имам проблем със свалянето на гел лака Bluesky.Напоявам тампоните с ацетона , престоява 10-15 минути и после трябва да го бутам с избутвача за кожичките, по - точно да го стържа. Няма нищо общо със свалянето на клипчето Simple Smile

По мои наблюдения с чист ацетон се сваля по-трудно.
Най-лесно става със зеления лакочистител на Lili, с маслата.
Виж целия пост
# 437
Може ли да ми препоръчате цвят тюркоаз?
Виж целия пост
# 438
Аз имам проблем със свалянето на гел лака Bluesky.Напоявам тампоните с ацетона , престоява 10-15 минути и после трябва да го бутам с избутвача за кожичките, по - точно да го стържа. Няма нищо общо със свалянето на клипчето Simple Smile

По мои наблюдения с чист ацетон се сваля по-трудно.
Най-лесно става със зеления лакочистител на Lili, с маслата.

Мога ли да го поръчам от някъде ?
Виж целия пост
# 439
Записвам се в темата.
Поръчах си гел лакове на IBN.
Като пристигнат ще снимам какво съм успяла да направя  Laughing
Ще ги пека с 9W УВ лампа.
Виж целия пост
# 440

Може и да не уплътняваш хубаво станиола и да се изпарява ацетона.Опитай да е леко стегнат с тиксо в края,така ще се задуши. Не знам и какъв ацетон ползваш.Другото нещо за улеснение е да надраскаш отгоре топ лака с едрата пила и така ацетона прониква по лесно навсякъде.Ако е на повече или по дебели пластове,също се сваля по трудно
Виж целия пост
# 441
Здравейте,откъде мога да си купя ув лампа и консумативи за гел лак. Simple Smile
Виж целия пост
# 442
Аз си спретнах нежен френч на подкъсените ми нокти с Блускай 535 за основа и бялото 501. На безименния пробвах сребърна отливка Sunglasses

Виж целия пост
# 443
Аз си спретнах нежен френч на подкъсените ми нокти с Блускай 535 за основа и бялото 501. На безименния пробвах сребърна отливка Sunglasses


Mн хубаво!Много обичам френч с дълбока усмивка ! Hug
Виж целия пост
# 444

Това ми е новото попълнение от BLZ04 & BLZ10 Bluesky  newsm03
Виж целия пост
# 445
Mн хубаво!Много обичам френч с дълбока усмивка ! Hug
И аз обожавам такъв френски! Heart Eyes Благодаря ти! Hug

tara1991 Честити! И двата са страхотни!
Виж целия пост
# 446
Здравейте!
Искам да ви попитам от къде мога да си купя чист ацетон?По аптеките няма..Опитах да си махна гел лака с обикновен лакочистител с ацетон обаче не става...стоях два пъти по 10 минути с памучетата,но няма ефект...помагайте моля ви Sad
Виж целия пост
# 447
В OLX има разтвор за премахване на ув гел  лак и акрил и е на доста сносни цени. Simple Smile
Виж целия пост
# 448
Аз пък не мога да разбера ... сто пъти се пита за тоя ацетон... откъде да се купи, в аптеките нямало.
Е няма! Това е почистващ препарат за химикали, в железариите се продава.
А да не говорим, че дори Shellac се сваля трудно с ацетон ...
Ако нямате възможност да си купите течност са сваляне на гел-лак (и то хубава), зеления лакочистител на дрогерии Лили върши много добра работа. Разбира се топ лака трябва да се отнеме с пила (с изключение на Shellac), пръстите се развиват един по един след поне 10 мин накисване след което някои марки гел-лак си искат доста стъргане с металния избутвач (дървената клечка понякога не се справя).

И да повторим (даже ако е възможно да се сложи на първа страница) - ацетон се продава в железарии (може и в домашни потреби / маг.за 1 лев), а не в аптеките.
Виж целия пост
# 449
Да, не е лоша идея да се сложи на първа страница, че през два поста само това се пита. Иначе аз ацетон си намерих точно в аптеката, обаче беше някаква по-голяма... води се аптечен комплекс, иначе в другите по-малките няма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия