Направи си сам от нищо нещо – 4

  • 257 999
  • 752
# 150
Doli що ли ми се стува, че навсякъде другаде  ще / щяха да/ рисуват, не и върху чаршафа. Mr. Green
Сетих се как треперех всеки път като си взема раб. за вкъщи , синковеца да не докопа някой документ и да го изрисува. А на баща ми всички учебници , които ползвахме после аз и сестра ми бяха изрисувани ....познайте от кой  Flutter

И за да не е спам- много ми допадна идеята. Синквеца ги твори същите герои. Ще си запълни малко от ваканцията с такова занимание  Hug
Виж целия пост
# 151
Благодаря за идеята- това ще бъде следващия ни проект. До тук ми е изрисувала/ само че с бои за текстил/ чантата,с която ходя на паза и една блуза- директно рисува върху тях
Виж целия пост
# 152
Момичета, още две идейки от мен. Тъй като скоро ще се местим в новото ни жилище и сега ни предстои ремонти и обзавеждане, постоянно търся подобни идейки и хитринки за дома. Ето това например е много подходящо за детска стая. Мисля си да направя подобна оградка в стаята на сина ми, но в зелен цвят, тъй като стените ще са бели.



Ето това също много полезно и удобно за детето ми изглежда. Намерих същия магнит за ножове в Икея ето тук

Виж целия пост
# 153
а от какво ли е направена тази сладка оградка ??
Виж целия пост
# 154
Според мен може да се получи с летвички оразмерени и боядисани. Закрепят се за перваза с монтажни квадрати.
Виж целия пост
# 155
Или гипс-картон.
Виж целия пост
# 156
Гипс-картонът е чуплив, по-добре от остатъци ламинат.
Виж целия пост
# 157
Виж целия пост
# 158
Една идейка за рамки



И една питанка от какво според вас може да се направи закачалката в това антре

Виж целия пост
# 159
Яка е- арматурно желязо?
Виж целия пост
# 160
Арматурното желязо е много дебело и не много лесно за обработка.
Желязна тел може би.
Виж целия пост
# 161
тел/кабел 100 %
Виж целия пост
# 162
Здравейте момичета до сега само Ви гледах със захлас но днес намерих нещо с което може да зарадвате малките момчета и да ги научите на ред Simple Smile
https://www.facebook.com/464027786980191/photos/a.55108292160801 … ype=1&theater
Виж целия пост
# 163
Аууу страхотен е! Започвам да събирам материал  Mr. Green
Виж целия пост
# 164
В къщи пием доста  минерална вода и поради тази причина остават доста различни пласмасови бутилки/ ако бях в Германия щях да ги върна и пари да взема за тях Mr. Green/но сега се чудя как да ги използвам - имам и  вила и бих се радвала на някакви идеи newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия