Къде да си намеря половинка

  • 199 346
  • 3 976
# 270
32 е страхотна възраст...имаш време. И не си прав, че мнозинството сме такива, къде ги търсиш не знам. Виж нас тук, всички сме бонбончета   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 271
 MissMasterpiece - ще се радвам да ни почнете. Мисля, че може да се получи доста забавно.
А инак, нищо и никой не търся. Просто съм се отказал. Безмислено е. Но благодаря за подкрепата. Инак виждам, че сте бонбончета, забавно е при вас май Simple Smile
Виж целия пост
# 272
MissMasterpiece - ще се радвам да ни почнете. Мисля, че може да се получи доста забавно.
А инак, нищо и никой не търся. Просто съм се отказал. Безмислено е. Но благодаря за подкрепата. Инак виждам, че сте бонбончета, забавно е при вас май Simple Smile

Ние хубаво ще ви почнем,ама няма да ви завършим Laughing
Ооооо,такива пресни примери имам от няколко скорошни срещи,но няма,няма да ги разказвам,че ужасТ.Някои мъже като приятели са страхотни,обаче като гаджета...не стават и не стават.И аз така,отказах се да търся.Ама не е хубаво,да знаеш!Ще дойде и при нас сляпата Неделя и друга песен ще запеем. Laughing
Виж целия пост
# 273
MissMasterpiece, мисля, че говоря от името на всички като казвам, че ще ни е приятно да чуем за скорошните ти преживявания с мъжете Simple Smile

А относно "сляпата неделя" и надеждата:

Самотата е най-страшното нещо на тази планета. Поне според мен. Но в много случаи, след поредния скандал си казваме, че сме уморени и не искаме да продължаваме напред. Теглим една майна на всички и всичко. Втълпяваме си клишета от типа "след жена/мъж и автобус не се тича, защото винаги идва друг", а не се замисляме,дали този другия автобус няма да вози кофти. Може пък и да е по-добре, разбира се. С климатик, удобни седалки и т.н. Но не е много сигурно. Доста често не успяваме. И в крайна сметка, на подсъзнателно ниво се опитваме да намерим автобус, който е като първия. Оставаме тъжни и разочаровани от живота. Вървим напред с гордо вдигната глава, а вътрешно не искаме да сме живи. Човек не е създаден, за да е сам. Но въпреки това, съзнателно отбягва десетки възможности да бъде щастлив. Някой ни заглежда в метрото или на улицата. Самодоволно вирваме нос и гладим собственото си самолюбие вместо да се усмихнем и да вдигнем ръка. Да кажем едно "здравей." Пък знае ли човек..Определяме себе си като оптимисти, реалисти или песимисти. Но всички
тайничко се надяваме да открием правилния. И въпреки това, на всеослушание твърдим, че няма любов и всички около нас са тъпаци. Докато имаме избор, отхвърляме
този и онзи с лека ръка. Не се замисляме, че може би правилния човек вече е минало. Иска ми се да имаше някаква система за сигнализация.
"Дзън-дзън! Поздравления, току-що вие убихте голямата си любов. Вече няма нужда да се напъвате." И всичко да приключи ей така. Да, но няма такова нещо. Започват се и се прекратяват взаимоотношения. Досадни, пусти и стряскащи. Самозалъгваме се, че всичко ще е наред. Оплакваме се и скимтим. А в крайна сметка проблема си е единствено в нас и не можем да избягаме от себе си.
Виж целия пост
# 274
 Pluckmuckel много ме забавлява твоя пост.Абсолютно всичко е вярно Laughing
Виж целия пост
# 275
Ще дойде и при нас сляпата Неделя и друга песен ще запеем. Laughing


току виж сляпата Неделя си пие кафето с Неволята и ойде коня в ряката.
Виж целия пост
# 276
MissMasterpiece, мисля, че говоря от името на всички като казвам, че ще ни е приятно да чуем за скорошните ти преживявания с мъжете Simple Smile


Ох,то не бяха преживявания,ами мъка,мъкаааа! Laughing
Не,срам ме е да кажа направо.Но на единият му потрепери ръчичката когато ми подаваше 5те лева,за да си плати чашата вино...Сега да не ме разберете погрешно,че съм някакъв меркантил.Но все пак,като си поканил жена на среща,не е ли редно да се направиш на кавалер?
Виж целия пост
# 277
Ще дойде и при нас сляпата Неделя и друга песен ще запеем. Laughing


току виж сляпата Неделя си пие кафето с Неволята и ойде коня в ряката.

Бе, по-добре кафето отколкото 60% гроздова в близката миризлива кръчма и накрая да дойде на прасе вместо на кон Simple Smile)
Виж целия пост
# 278
MissMasterpiece, мисля, че говоря от името на всички като казвам, че ще ни е приятно да чуем за скорошните ти преживявания с мъжете Simple Smile


Ох,то не бяха преживявания,ами мъка,мъкаааа! Laughing
Не,срам ме е да кажа направо.Но на единият му потрепери ръчичката когато ми подаваше 5те лева,за да си плати чашата вино...Сега да не ме разберете погрешно,че съм някакъв меркантил.Но все пак,като си поканил жена на среща,не е ли редно да се направиш на кавалер?

Ми...напълно нормално е да платиш сметката. Хич даже не си меркантил, тъжно е жените да ти плащат сметките
Виж целия пост
# 279
MissMasterpiece, мисля, че говоря от името на всички като казвам, че ще ни е приятно да чуем за скорошните ти преживявания с мъжете Simple Smile

А относно "сляпата неделя" и надеждата:

Самотата е най-страшното нещо на тази планета. Поне според мен. Но в много случаи, след поредния скандал си казваме, че сме уморени и не искаме да продължаваме напред. Теглим една майна на всички и всичко. Втълпяваме си клишета от типа "след жена/мъж и автобус не се тича, защото винаги идва друг", а не се замисляме,дали този другия автобус няма да вози кофти. Може пък и да е по-добре, разбира се. С климатик, удобни седалки и т.н. Но не е много сигурно. Доста често не успяваме. И в крайна сметка, на подсъзнателно ниво се опитваме да намерим автобус, който е като първия. Оставаме тъжни и разочаровани от живота. Вървим напред с гордо вдигната глава, а вътрешно не искаме да сме живи. Човек не е създаден, за да е сам. Но въпреки това, съзнателно отбягва десетки възможности да бъде щастлив. Някой ни заглежда в метрото или на улицата. Самодоволно вирваме нос и гладим собственото си самолюбие вместо да се усмихнем и да вдигнем ръка. Да кажем едно "здравей." Пък знае ли човек..Определяме себе си като оптимисти, реалисти или песимисти. Но всички
тайничко се надяваме да открием правилния. И въпреки това, на всеослушание твърдим, че няма любов и всички около нас са тъпаци. Докато имаме избор, отхвърляме
този и онзи с лека ръка. Не се замисляме, че може би правилния човек вече е минало. Иска ми се да имаше някаква система за сигнализация.
"Дзън-дзън! Поздравления, току-що вие убихте голямата си любов. Вече няма нужда да се напъвате." И всичко да приключи ей така. Да, но няма такова нещо. Започват се и се прекратяват взаимоотношения. Досадни, пусти и стряскащи. Самозалъгваме се, че всичко ще е наред. Оплакваме се и скимтим. А в крайна сметка проблема си е единствено в нас и не можем да избягаме от себе си.

Тука си прав,кака наистина! Simple Smile
Омотали сме се в противоречия.
Виж целия пост
# 280
Ама и надежда за оправия няма...кака Simple Smile)

П.с. А! току що си намерих половинка! Ама водка. В хладилника Simple Smile
Виж целия пост
# 281
Ама и надежда за оправия няма...кака Simple Smile)

П.с. А! току що си намерих половинка!

много си бърз. преди 1 час си нямаше, не си търсеше и сега хоп - вече си намери. сподели как стават тия работи че и ние простосмъртните да се поучиме
Виж целия пост
# 282
Ама и надежда за оправия няма...кака Simple Smile)

П.с. А! току що си намерих половинка! Ама водка. В хладилника Simple Smile

....ракия, нали?!? Wink Peace

Их, много бързо се редактира, докато цъкна и се разбра истината!!! Grinning
Виж целия пост
# 283
Ще дойде и при нас сляпата Неделя и друга песен ще запеем. Laughing


току виж сляпата Неделя си пие кафето с Неволята и ойде коня в ряката.

И като пламне гората... Laughing
Виж целия пост
# 284
Ама и надежда за оправия няма...кака Simple Smile)

П.с. А! току що си намерих половинка! Ама водка. В хладилника Simple Smile

Айде,наздраве да ти е и на късмет! Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия