Filorga - красива всеки ден! - тема 3

  • 71 502
  • 750
# 330
Имам следния проблем не е засъхнало но спря да ми пръска серум от шишенцето  Cry Не не е свършил ползвала съм го 20 тина пъти  Confused помпичката работи

много тъпо опитах се да го разглобя миии не става ..сега го изхвърлям ли?! newsm78  много солено излиза
преди време на Ести Лаудер
Скрит текст:
така се изнервих и затова смених с Филорга серума за очи пак така се изкофти и спря да пръска .. но там поне го отвих и с клечица вадех и мажех Embarassed
Но този няма отваряне
Виж целия пост
# 331
ani_d , добър е кремът. Не лепне и не стои мазен. Аз го смесих с ББ-то на Филорга и стана нещо чудесно  Sunglasses

Благодаря ти, значи в следващата поръчка е негов ред. Искаше ми се да го пробвам от тестер, но за съжаление и на двете места , на които съм питала и го има в Бургас ми казаха , че няма тестери.

   Здравейте,
   Искам да попитам за сайта cocoonceter.uk, направих поръчка, платих я и след това ми поискаха
да изпратя копие на личната си карта и копие на картата от която е плащането.Аз отказах и те отговориха, че без това няма да изпълнят поръчката.Затова питам такава ли е практиката им, защото на мен ми се случва за първи път, а съм пазарувала от различни сайтове, но от този ми е за първи път.

Аз също направих поръчка от този сайт на 9-ти юни. Платих през Пей Пал за по-сигурно. Нищо допълнително не са ми искали. Днес имам имейл с потвърждение , че пратката е шипната и тракинг номер за проследяване. Най-вероятно имаш някакво разминаване в данните и затова искат такова потвърждение
Виж целия пост
# 332
a.l.e.n.a , аз нали ви казвам, че кремове съм ползвала буквално инцидентно, та не съм много наясно  Embarassed - гледам да не ми влиза в очите, разбира се, но не избягвам зоната около очите, ако това ме питаш...  newsm78

Ама май не е от крема - нещо просто са ми много уморени очите - мисля, че е защото много често чета на телефона си и цял ден на компютър. А все пак последната една година не съм била на работа, защото бях в майчинство... Та явно ми идва повечко на очите...
Виж целия пост
# 333
Аз бих се консултирала с лекар - да няма инфекция, например  Peace Иначе - има хубави добавки за очи и изкуствена сълза с ХК от аптеката  Peace
Виж целия пост
# 334
........ изкуствена сълза с ХК от аптеката  Peace
+1 Peace  Оксиал
Виж целия пост
# 335
offtopic Паренето мина... Но са ми много уморени очите... Ще се ходи на лекар явно. Последно бях на очен лекар по време на бременността и очите ми бяха супер. Тя дори каза, че имам доста по-добра разделителна способност от стандартната... Не ми се вярва за 1 година нещо драстично да се е променило. Просто според мен всичко идва от рестартирането на кисненето пред компютър по минимум 8 часа на ден   Thinking

Да се върнем на темата за Filorga - аз да ви кажа от ВВ крема им не съм супер впечатлена - от мострата успях да го ползвам почти три пъти... Сега мисля да пробвам най-препоръчваните от темата за ВВ кремове - Rimmel, Max Factor, Laroche... Вие от кои ВВ сте доволни, момичета? Малко ме притеснява, че в оази тема, споделят по-евтина козметика, а аз нещо не й се доверявам  newsm78
Виж целия пост
# 336
offtopic Паренето мина... Но са ми много уморени очите... Ще се ходи на лекар явно. Последно бях на очен лекар по време на бременността и очите ми бяха супер. Тя дори каза, че имам доста по-добра разделителна способност от стандартната... Не ми се вярва за 1 година нещо драстично да се е променило. Просто според мен всичко идва от рестартирането на кисненето пред компютър по минимум 8 часа на ден   Thinking

Да се върнем на темата за Filorga - аз да ви кажа от ВВ крема им не съм супер впечатлена - от мострата успях да го ползвам почти три пъти... Сега мисля да пробвам най-препоръчваните от темата за ВВ кремове - Rimmel, Max Factor, Laroche... Вие от кои ВВ сте доволни, момичета? Малко ме притеснява, че в оази тема, споделят по-евтина козметика, а аз нещо не й се доверявам  newsm78

Здравей,
На Кларинс бб крема е много добър. Поне аз съм доволна. Но пък аз по пронцип харесвам фон фьо тените на Кларинс. ето:

http://www.ibeauty.bg/article.php?action=view&id=680


Извинявам се за отклонението от темата.
Филорга си остава Дъ фърст, Дъ бест, Дъ намбър уан Wink Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 337
Аз също не съм доволна от ББ на Филорга. Пробвах само от тестер.

Събираше се във финните ми бръчици. Направо, може да се каже, че след 1ч. от слагането му, като се погледнех, се втрещявах, как е възможно само за една нощ да се сбръчкосам толкова много  Shocked Бях Спондж Боб оставен на слънце и без вода.

Всъщност ми направи услуга. Забелязах бръчки, които преди не бях откривала  Mr. Green

Така и не съм пробвала друга марка.
Виж целия пост
# 338
Мagnollia,

Имам въпрос относно крема Гуна. От снощи се мажа с него, но не мога да се оттърва от чувството, че  са ми изпратили тубичка с боя за коса, не крем за лице.

Странна миризма, водниста консистенция с белезникав цвят.

Изобщо, няма го онзи търговски вид, на който наблягат, когато става дума за бяла козметика.

Наистина имам чувството, че това е боя за коса.

Това ли е кремът? Ако не, да спирам, докато е време  Mr. Green

Виж целия пост
# 339
Мagnollia,

Имам въпрос относно крема Гуна. От снощи се мажа с него, но не мога да се оттърва от чувството, че  са ми изпратили тубичка с боя за коса, не крем за лице.

Странна миризма, водниста консистенция с белезникав цвят.

Изобщо, няма го онзи търговски вид, на който наблягат, когато става дума за бяла козметика.

Наистина имам чувството, че това е боя за коса.

Това ли е кремът? Ако не, да спирам, докато е време  Mr. Green



Първо от къде са ти го изпратили и колко струва? За да се ориентирам. Аз моя го вземам от аптека. Миналата седмица го свърших и пак ще си взема, но не съм в София сега.
Второ. Това не е типична бяла козметика, а по скоро лечебен крем. Основно се ползва от хора с нарушения на кожната структура и не очаквай да има вид и мирис като Филорга например. Аз го ползвам, не защото имам проблем или поддържам филър, а защото много добре подпомага синтеза на собствен колаген.
Цвета  мръсно бяло, ако мога така да кажа, мириса не е неприятен, но водниста структура... Не знам. Не е много гъст крем.
Както и Филорга, така и Гуна са основно в козметиката за филъри, и  др. приложими в медицината продукти.

Както казах важно е от къде го купуваш, както и срока на годност. Но много се съмнявам да е менте. Не се тревожи от опаковката - тя в случая е без значение. Обърни внимание какви клиники и болници работят с Гуна:

 "Есте Клиник"; "Джуел скин"; Токуда и др.

http://bg.gunainternational.com/where_and_how

Не се притеснявай. Ако си взела крема от аптека няма шанс да е фалшив.
Виж целия пост
# 340
Забравих да сложа линк, на това което купих, Magnollia Simple Smile

Тук, във Варна не можах да го намеря в аптека. Купих го от     
Framar 

В  срок на годност е.

В Санита изключих да проверя, а от линка ти виждам, че дори го има в козметичния салон, който посещавам Simple Smile За друг път ще зная.
Виж целия пост
# 341
missNoir,

Не е фалшив тогава.  Simple Smile
Попитай, ако искаш повече в салона, който посещаваш, щом използват Гуна.
Срещу аптеката на ул. Костенски водопад има клиника за дерматологична хирургия и затова винаги е заредена с Гуна, защото явно от клиниката препоръчват крема.
Ползвай го с търпение. Ще видиш и колко лесно заздравяват разни пъпчици.
  bouquet
Виж целия пост
# 342
Много благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 343
Може би пък да е за добро, че от два дена ми "мъждят" очите и се чудя дали не е от ВВ крема, който слагам откакто си взех тестерчето...  newsm78 някой имал ли е реакция към кремовете на Филорга?
Моите очи са много чувствителни. Реагирам на много продукти, независимо че не са околоочни. Очите ми се зачервяват и от някои кремове за лице, ФДТ, ББ, пудри и т.н. Излишно е да казвам, че не само не си ги мажа в очите, ами и много внимавам, по-скоро мажа по-нашироко с околоочен отколкото да доближа друг продукт до очите си.
Класът на козметиката няма много значение, реагираш ли на продукт, просто реагираш и освен да си го измажеш по краката или да дадеш на познат, няма друго спасение.
И аз прекарвам много време зад компютъра (и така от ерата на Правец 8  Wink), но това не ми дразни очите по начин, по който го прави понякога козметиката, пухчетата напролет, слънце и т.н.
Виж целия пост
# 344
 newsm44 newsm44 Имам си вече доставка на Филорга от Сосоn , много са бързи -  поръчах на 9-ги и днес  си взех нещата от пощата. Страшно бързи са Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия