Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви имена са избрали за децата си?
Какви са препоръките за бременност и грижи за бебето?
Как реагират майките на нови резултати и прегледи?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви имена са избрали за децата си?
-
Какви са препоръките за бременност и грижи за бебето?
-
Как реагират майките на нови резултати и прегледи?
-
Какви са причините за честите настинки и как можем да се предпазим от тях?
-
Как да се справим с политиката за рекламации в магазините, която причинява неудобства?
В предишните си дрехи изобщо не се побирам. Единственото, което съм променила в режима си на хранене, е, че ям след 18 ч. (по принцип вечерям в толкова и после нищо не хапвам докато заспя, но сега не издържам - първо гледам да вечерям малко по-късно - около 19.00-19.30 ч., но после пак ми пригладнява и ям или ядки някакви, или плодове).
Но аз си изглеждам мно-ого бременна, хората все ми викат "То не останало вече", а мен чак ме досрамява да им обяснявам, че ще раждам чак август


. От 100 км си личи, че съм бременна, но само ако погледнеш в лице. В гръб нямам вид на бременна. Иначе в градския транспорт рядко ми отстъпват място независимо, че коремът ми ще им избоде очите. Досега ми се случи всичко на всичко два пъти. Вчера докато бях в метрото една млада жена, която стоеше права до мен ми каза: "Искаш ли да седнеш?". Аз нещо й измънках и тя каза на седящите пред мен хора: "Направете едно място на бременната!". Един мъж стана и така аз поседнах. Но чак когато седнах видях нещо по - фрапантно. Имаше една млада жена с бебешка количка в метрото с малко бебенце в нея. Тя си стоеше стоически права и чак когато седнах видях, че освен това е бременна, но на нея не й се притече никой на помощ
. За съжаление метрото беше претъпкано и тя се намираше далече от мен...
Дано спрат бързо, бързо лошите неща при теб