Бургас

  • 134 308
  • 760
# 240
Момичета,  не знам дали тук е подходящата тема за моя въпрос,  но се надявам някоя от вас да де отзове. 
Това лято ще работя  в Несебър и се нуждая от квартира,  която да е в Стария град .  Миналата година не останах доволна от хазяйката и я напуснах преждевременно,  затова този път искам да намеря прилична стая и разбрани стопани. Моля ако имате някаква информация ще съм много благодарна да я споделите.  Искам от рано да си намеря,  не ми се рискува по-късно. Благодаря Предварително.   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 241
Пиша и тук :

-Търсим   за покупка  тухлен тристаен  апартамент /с две спални /  в град Бургас
 -Лазур , Възраждане , Братя Миладинови ,Славейков , Център, Зорница   ;
-старо или ново строителство   ;
-за предпочитане директно от собственик

Моля , ако някой има познати продаващи подобен , да пише на лични- а аз ще почерпя  cook  . Благодаря
Виж целия пост
# 242
Момичета,имам нужда от детски ортодонт,вие от кой сте били доволни,става въпрос за дете на 8 години,на което се налага да носи"апаратче" за изправяне на зъбки,ходихме при Обрешкова,ама нещо не я харесахме
Виж целия пост
# 243
Водих сина ми в кабинета на д-р Стоян Карауланов, при д-р Калина Мирчева.Доволна съм,защото го прегледа го и прецени, че преди да е сменил всички зъби няма смисъл да давам пари за корекция.
Виж целия пост
# 244
  bouquet
Водих сина ми в кабинета на д-р Стоян Карауланов, при д-р Калина Мирчева.Доволна съм,защото го прегледа го и прецени, че преди да е сменил всички зъби няма смисъл да давам пари за корекция.
Виж целия пост
# 245
Момичета,кажете ми на какви прегледи сте водили бебетата до три месеца и конкретно да попитам за ортопед,за тазобедрените стави-препочъчват ни др.Христов.
Някоя ходила ли е при него,отзиви,координати...?
 
Препоръчайте ми кадърен дерматолог,явно правим някакъв дерматит на лицето...
Благодаря предварително!
 
Виж целия пост
# 246
Детски ортопед - Колев, но не знам сега къде работи. Peace
Виж целия пост
# 247
Здравейте,
Може ли някой да ми препоръча ортопед, който ще се отнесе сериозно към плоскостъпието на децата ми?
Виж целия пост
# 248
Здравейте,
Може ли някой да ми препоръча ортопед, който ще се отнесе сериозно към плоскостъпието на децата ми?

Ако ти е възможно да ги заведеш в София - професор Владимиров.Доскоро идваше като гостуващ лекар в Света София и Дева Мария, може да питаш и там.
Виж целия пост
# 249
Ако ще ходиш в София, аз препоръчвам д-р Алексиев
Скрит текст:
Виж целия пост
# 250
Здравейте,
Може ли някой да ми препоръча ортопед, който ще се отнесе сериозно към плоскостъпието на децата ми?

Последно ходихме при Колев в Лайф Хоспитал в Изгрев...


Аз искам да ви попитам момичета, бихте ли ми препоръчали майстори за ремонт? Шпакловка, боядисване, фаянс?
Предварително ви благодаря за отговорите на лични!
Виж целия пост
# 251
Здравейте,
Може ли някой да ми препоръча ортопед, който ще се отнесе сериозно към плоскостъпието на децата ми?

Последно ходихме при Колев в Лайф Хоспитал в Изгрев...


Аз искам да ви попитам момичета, бихте ли ми препоръчали майстори за ремонт? Шпакловка, боядисване, фаянс?
Предварително ви благодаря за отговорите на лични!
И аз съм в търсене на майстори.
Виж целия пост
# 252
Здравейте,
имам въпрос към майките с деца на млечна кухня.Конкретно питане към ползващи услугите на Ам-Ам.Доволни ли сте?По-скоро доставят ли храната по пунктовете навреме?
Взимам кухня от Бамбини и днес просто прекалиха доста.Обмислям да ги сменя,въпреки че са ми далече Ам-Ам ,както и държавната.
Моля мнението ми да не се тълкува като реклама или антиреклама.Карам си едно лежерно лятно майчинство и закъсняващите доставки ми объркват всякакви режими,планове и уговорки.Днес храната в пункта пристигна в 12:30!!!Става въпрос за улица "Цар Симеон".Не мога да си представя майките в Меден Рудник кога са получили менюто.
Искам само мнения относно точността,всичко друго си е храна в кутийки.
Благодаря предварително.Ще си копирам мнението и в други теми за Бургас.
Виж целия пост
# 253
Аз съм записала малката на Ам-Ам. Взимам храната от пункта до Борисовата градинка. Ходила съм още в 10,30 ч, когато отваря пункта, и храната вече беше там. Досега съм нямала проблеми с доставянето  Peace
Виж целия пост
# 254
Аз взимам Ам-ам от пункта в Изгрев (м-н Анастасия). И аз съм ходила по-рано няколко пъти, винаги е била там храната към 10:30, даже повечето пъти тъкмо я носят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия