Бургас

  • 134 301
  • 760
# 285
Благодаря!
Виж целия пост
# 286
Някой знае ли от къде мога да намеря хоризонтален калъф за колана от естествена кожа  за Samsung Galaxy s3
Виж целия пост
# 287


http://www.aliexpress.com/item/Classic-Men-s-Sport-Outdooor-Flip … /32255369111.html
Виж целия пост
# 288
Да попитам и тук, ако някой знае- каква е таксата за провеждане на кръщене и сватба на остров Анастасия?
Виж целия пост
# 289
Някой знае ли къде има техническа книжарница, трябват ми рапидографи и други подобни материали?
Виж целия пост
# 290
Някой знае ли къде има техническа книжарница, трябват ми рапидографи и други подобни материали?

Купувала съм от книжарницата до църквата Кирил и Методий, като застанеш между Първа инвестиционна банка и църквата и погледнеш към хотел България ще я видиш , там продават технически канциларски пособия.
Виж целия пост
# 291
Благодаря! Ще проверя.
Виж целия пост
# 292
Кажете къде в Бургас боядисват дрехи  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 293
След като вече няма Пикадили в сградата стоят ли още фотото, цветарницата, ипей и другите?

Също, къде мога да намеря марципан (или шоколади на Ritter Sport, единият вид е марципан)? Проверих в Карфур, Лидл и други по-малки магазини, но не успях да намеря. Сещам се само за марципана в бонбони "Мерси", но аз търся само марципан.
Виж целия пост
# 294
Марципан за сладкарски цели съм взимала от Метро. Когато започнат да зареждат за Коледа в Лидъл пускат доста марципанови сладки.
Виж целия пост
# 295
Кажете къде в Бургас боядисват дрехи  Rolling Eyes
В химическото чистене Wink
Виж целия пост
# 296
Марципан за сладкарски цели съм взимала от Метро. Когато започнат да зареждат за Коледа в Лидъл пускат доста марципанови сладки.
Сладкарският май е по-различен.  newsm78 Благодаря, значи ако не намеря дотогава ще потърся пак около Коледа.
Виж целия пост
# 297
Аз питам в бургаските теми , изравнявам се  , че се повтарям    bouquet

 Има ли майки с   отзиви за най-малките  4-5 г.  за  тази езикова школа„The COOL School” :
http://www.thecoolschoolbg.com/

Или посещаващи вече  курса  ?

Или отзиви за друга езикова школа  за дете на  4.5 г  , Лазур или център евентуално .Благодаря
Виж целия пост
# 298
Аз имам едно музикално питане..Свиря на пиано /вече само за удоволствие/, но си нямам такова в Бургас.  Когато учех във ВХТИ, ми разрешаваха да ползвам рояла в концертната зала от време на време и се чудех дали и сега мога да намеря някое такова местенце  Praynig
Виж целия пост
# 299
Аз имам едно музикално питане..Свиря на пиано /вече само за удоволствие/, но си нямам такова в Бургас.  Когато учех във ВХТИ, ми разрешаваха да ползвам рояла в концертната зала от време на време и се чудех дали и сега мога да намеря някое такова местенце  Praynig
Къде в Бургас? (45)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия