Кухня от Икеа

  • 148 130
  • 755
# 315
Страхотно!!!! Всичко ми харесва много...първо реших, че показваш снимка от нета, изобщо не разбрах, че е вашия дом  Grinning Със здраве да си го ползвате.. кухнята много ми харесва, камината, а за Масата думи нямам, много хубаво, че сте се сетили да я измъкнете и да й се радвате, мисля, че съм виждала на живо такава. Тези дръжки на шкафовете от икеа са ми любими, но при нас не се връзваха. Браво!   bouquet
Виж целия пост
# 316
Прекрасно е! Облицовката на камината каква е/ откъде е?
Облицовката на камината е гипсокартон, един розов такъв, топлоизолационен,  фирмата, от която я купихме, те ни я монтираха и облицоваха. Но после аз си я боядисах сама с латекс.
Виж целия пост
# 317
Страхотно!!!! Всичко ми харесва много...първо реших, че показваш снимка от нета, изобщо не разбрах, че е вашия дом  :
Grinning и аз така! Великолепна е!
А колко квадрата е помещението, ако не е тайна? И приемаме снимки и от още по-отдалечен план Wink
Виж целия пост
# 318
Много сте мили, факт, че къщата я дундуркахме като идея близо 2 години, но после я построихме много бързо. Почти цялата е обзаведена от Икеа, затова и поствам тук. Това помещение - кухньохола е 40 м2, от него се излиза на веранда пак 40 м2.
 Всичко сме сглобявали сами с мъжа ми, то това ок, не е трудно, но кухнята ни разказа играта, сами сме свързвали печки, мивки, рязали сме плота, отне ни 2 пълни дни и тук там има грешки, като на едното горно шкафче със стъклена вратичка му бяхме обърнали гърба и вместо бял беше кафяв, и вместо да му отковаваме пироните аз го боядисах набързо с латекс. Crazy
Сега заминаваме натам и ако искате ще ви наснимам повече, че в момента нямам много снимки.

 
Виж целия пост
# 319
Ооо, личи си, че е мислена дълго.
И холската част изглежда много уютно.
И всички туп групово можем да ви завидим за високите тавани. Особено тези от нас, които живеят в сравнително ново строителство.
Виж целия пост
# 320
Много сте мили, факт, че къщата я дундуркахме като идея близо 2 години, но после я построихме много бързо. Почти цялата е обзаведена от Икеа, затова и поствам тук. Това помещение - кухньохола е 40 м2, от него се излиза на веранда пак 40 м2.
 Всичко сме сглобявали сами с мъжа ми, то това ок, не е трудно, но кухнята ни разказа играта, сами сме свързвали печки, мивки, рязали сме плота, отне ни 2 пълни дни и тук там има грешки, като на едното горно шкафче със стъклена вратичка му бяхме обърнали гърба и вместо бял беше кафяв, и вместо да му отковаваме пироните аз го боядисах набързо с латекс. Crazy
Сега заминаваме натам и ако искате ще ви наснимам повече, че в момента нямам много снимки.

 
Искаме, искаме. Мен ме вълнува особено много, защото и ние се впускаме в това приключение като вас със строителството на къща, а и при нас кухно-холът ще е горе-долу същата квадратура. Мъжът ми се тюхка откъде да започне със строежа, а пък аз вече обзавеждам   Grinning А какво означава, че сте я построили бързо, т.е. колко бързо?
Виж целия пост
# 321
Да не го обръщаме на чат тук за строежа на къщата, има тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=750048.600

, там ще пиша по-късно и ще обсъждаме строежите. тук в икейската тематика ето един друг план на хола:

http://media.snimka.bg/s1/3902/034048192.jpg?r=0
http://media.snimka.bg/s1/3906/034055216.jpg?r=0
Високи тавани, викаш Ваня, то хубаво, ама само лятос, елате да видите зимата за какво иде реч Wink
Виж целия пост
# 322
Много ме кефи синята врата. Мноого го харесвам.
Би ли ми казала удобни ли са ви тези малките масички?
Аз имам една по.голяма маса в хола, която мисля да сменя с по-малка масичка, но не се решавам, защото не знам дали ще е удобно.
Виж целия пост
# 323
Много ме кефи синята врата. Мноого го харесвам.
Би ли ми казала удобни ли са ви тези малките масички?
Аз имам една по.голяма маса в хола, която мисля да сменя с по-малка масичка, но не се решавам, защото не знам дали ще е удобно.
Малките масички за мен са по-добро решение, защото всеки си слага лаптопа на неговата си масичка и там питиета, пепелници и си ги прибутваме и отбутваме на всеки както му е удобно.
Виж целия пост
# 324
Да не го обръщаме на чат тук за строежа на къщата, има тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=750048.600

Да, знам, но не смеех да ти предложа да не стана нахална  Embarassed
Виж целия пост
# 325
Идвай там, вече писах.
Виж целия пост
# 326
Много, много ми харесва къщата. Поздравления, а ако имаш и още снимки, давай ги насам. Praynig
Виж целия пост
# 327
kalinuccia, страхотно се е получило всичко. В първият момент си помислих, че живеете в чужбина. Браво много ме радват такива интериори, излезли от общата БГ рамка за обзавеждане Confused
Ще се радваме на още снимки Wink
Виж целия пост
# 328
Moмичета, има ли шкаф за мивка 45см или друг размер по-малък от 60см? Ще ми трябва такъв, а ако няма в икеа не знам как ще си направя кухнята при тях  newsm78
Виж целия пост
# 329
Моят под мивката е 50 см.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия