Нашите second hand находки - тема 23

  • 78 893
  • 736
# 150
Аз преди седмица купих яке естествена кожа, но бяло, доста запазено беше, но леко замърсено - сложих го в една калъфка от възглавница и в пералнята, на 30 градуса, без центрофуга. Излезе като ново, без никакви поражения! Проснах го на една закачалка, сега свети, чистичко и мирише супер!

И аз за това си мислех ,но се притеснявам да не свие!Кожата е свинска.Не е лицева,лъскава,а стои малко като набук.
Виж целия пост
# 151
не го пери в пералня,ще се свие и ще стане твърдо
Виж целия пост
# 152
Да се изфукам с днешните ми находки:
Виж целия пост
# 153
 Crossing Arms
Виж целия пост
# 154
Аз преди седмица купих яке естествена кожа, но бяло, доста запазено беше, но леко замърсено - сложих го в една калъфка от възглавница и в пералнята, на 30 градуса, без центрофуга. Излезе като ново, без никакви поражения! Проснах го на една закачалка, сега свети, чистичко и мирише супер!

И аз за това си мислех ,но се притеснявам да не свие!Кожата е свинска.Не е лицева,лъскава,а стои малко като набук.
Кожата на моето яке също не е лъскава, точно такава е каквато я описваш - на 30 градуса няма как да се свие, не стана твърда. Моето го взех за 7лв., така, че бих го прежалила ако му се случи нещо в пералнята, затова го изпрах без никакви притеснения, а се оказа и че няма защо да имам такива.
Виж целия пост
# 155
Бисквитка е на фазата на лудия с картечницата, всички сме минали от там  Mr. Green
Виж целия пост
# 156
Бисквитка е на фазата на лудия с картечницата, всички сме минали от там  Mr. Green

Спирам да й гледам находките, моето вече минава границата на "благородно завиждане"  - особено след розовеещият дънков клин  Tired   Laughing

Къде ти е аватара, между другото  newsm78
Виж целия пост
# 157
Ето и моите съботни похождения - вече изпрани

якето - https://picasaweb.google.com/109597521997134424797/April142014#6 … 02195433254814338
полата - https://picasaweb.google.com/109597521997134424797/April142014#6 … 02195433836126930
рокличката H&M, на която аз супер се изкефих, а съпруга като я видя каза "каква е тази нощница  Cry" - https://picasaweb.google.com/109597521997134424797/April142014#6 … 02195435669329746
Виж целия пост
# 158
Само аз ли не си намирам кожено яке Sad
Днес тъкмо се зарадвах на едно,Л размер,мерих,то  късо до пъпа ми .Викам айде втори шанс му давам,закопчавам ципа догоре ,той се отваря отдолу и замалко да се обеся .5 минутна борба с ципа и накрая се освободих Simple Smile
Бисквитка,харесват ми дънките-клинове.Даже са по-удобни от тези с цип и копчета,ама айде кога ще видим дрехи на манекен?Бат Бонго тръпне в очакване Grinning Grinning
Ваня Гавраилова,на мен не ми се отварят линковете,пише че не е намерена страницата...
И замалко да забравя да се похваля- днес си намерих къса,пъстра лятна рокличка Simple Smile Утре ще покажа
Виж целия пост
# 159
а дано де .... ама надали  Joy
Виж целия пост
# 160
От миналата седмица - рокля от естествена коприна - много приятна на допир, на някаква неизвестна за мен марка, оказва се полска -monnari
Виж целия пост
# 161
Рокличката е супер!

А за снимкаа хммм ще видим... Sunglasses
Виж целия пост
# 162
Ваня Гавраилова, не се виждат находките- дава, че " страницата не бе намерена".
Виж целия пост
# 163
Набързо се отчитам с една тениска на Carhartt от Мъпета за 2,3лв:

http://media.snimka.bg/s1/3377/032998468.jpg

И при мен не се виждат снимките на Ваня Гавраилова.

Бисквитка честити находки Simple Smile
Виж целия пост
# 164
Бисквитке, предлагам да обявим с теб жилетката за новата форумна жилетка, а другите да си я търсят  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия