Нашите second hand находки - тема 23

  • 78 893
  • 736
# 90
Дънковите находки са меееега яки и като знам днес колко беше килото, сигурно не си дала повече от 6-7лв за всичко  Money
Тотал 9,11 ,но си заслужават всяка стотинка Simple Smile
Виж целия пост
# 91
Здравейте, минавам без да има с какво да се похваля.  Blush
Но исках да ви кажа, че на всички  находките ви  са страхотнИ! Party
teda mars ... очите ми останаха в дънките и якенцето ти !  Heart Eyes
Виж целия пост
# 92
Може ли някоя варналийка да ми каже как да стигна до Бултекса в Аспарухово с автобус ,че точно този квартал ми е тъмна Индия и не знам дали бих могла да се оправя без чужда помощ
Виж целия пост
# 93
Може ли някоя варналийка да ми каже как да стигна до Бултекса в Аспарухово с автобус ,че точно този квартал ми е тъмна Индия и не знам дали бих могла да се оправя без чужда помощ
От спирката пред Централна поща се хваща автобус номер 2 ,слизаш на центъра на Аспарухово,в предишни постове бяха обяснили:от центъра се тръгва на дясно,след 100 метра е магазина.Ако съм объркала нещо някой да ме поправи.
Виж целия пост
# 94
Много ти благодаря teda mars Hug
Виж целия пост
# 95
alina, малката розова пантера е много сладка, харесват ли й на нея дълги поли, все се чудя на децата удобни ли са им ... в смисъл не им ли ограничава движенията  Rolling Eyes

teda, чакаме снимките ...

Това и е първата дълга пола. Тя е мека памучна и много широка, нищо не и ограничава, важно и е, че като се върти става като балерина, хихи.

Карнавалската е само за ей така, за рожден ден, за малко, още не я е облиала за дълго.
Виж целия пост
# 96
Щом се забавлява детето, това е най-важното  Hug
Виж целия пост
# 97
Може ли някоя варналийка да ми каже как да стигна до Бултекса в Аспарухово с автобус ,че точно този квартал ми е тъмна Индия и не знам дали бих могла да се оправя без чужда помощ
От спирката пред Централна поща се хваща автобус номер 2 ,слизаш на центъра на Аспарухово,в предишни постове бяха обяснили:от центъра се тръгва на дясно,след 100 метра е магазина.Ако съм объркала нещо някой да ме поправи.
И с тролей 88 също става.
Виж целия пост
# 98
В този на Стамболийски до НОИ, ходихте ли?
Там са малко скъпички, но пък има доста.

Благодаря, бях го забравила този магазин  ooooh!
Виж целия пост
# 99
Оправих се ,благодаря на всички.Беше пълно с хора,пълно с дрешки и стана добро пазарене  Sunglasses
Виж целия пост
# 100
Оправих се ,благодаря на всички.Беше пълно с хора,пълно с дрешки и стана добро пазарене  Sunglasses
Бисквитка,чакаме снимков материал Simple Smile
На  старото място на Бултекс ми казаха,че са отворили друг секънд хенд магазин.Някой,ако е ходил да сподели отзиви
Виж целия пост
# 101
Днес в зз беше лудница,имаше много хора.купуваха се по 4_5 торби дрехи.аз си купих само дънки линдекс и суетшърт кубус.купуваше се всичко наред по мое мнение от прекупвачи,но самите дрехи не бяха кой знае какво.просто си разчистваха залежалата стока от зимния сезон.
Виж целия пост
# 102
Аз наскоро си поръчвах дрехи от Remix, какво мислите за този сайт  Thinking
Виж целия пост
# 103
Старомодни и надценени ми изглеждат повечето дрехи на сайта на Remix. А и трудно бих си купила дреха ВУ по интернет без да я премеря и огледам за дефекти.
Виж целия пост
# 104
Magrat 2007 , благодаря! Нещо на кантар ми е работата там, затова попитах! Нямаха дефекти и като размер бях улучила, но ме глождеше да питам специалистите.  Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия