За кухня няма да бързам, още доста неща не сме въвели, евентуално кухня след годинката. Юнакът има 8 зъба и продължават да го мъчат още
Не знам дали при всички е така, но аз имам чувството, че зъбите постоянно го тормозят, не само докато пробиват. Пробвала съм доста хомеопатия и гелчета, имат успокояващ ефект, но минимален. Все си мисля, че трябва да действат повече... С храната доскоро беше добро прасенце и хапваше абсолютно всичко, което мама предложи, но от известно време има промяна- един ден хапва всичко, на другия- 3 лъжички са му достатъчни. Добре, че още се кърмим, та си доцоква и не остава гладен.
Това е от нас засега!




,нямаше да им се разсърдя ама са ме подминали хаха
и аз нямаше да им се разсърдя
Vi_taние сме на море от 4 август до 10 август мисля да и взема слънцезащитно на Авен похвалиха ми го много скъпи4ко е но ме е страх макар 4е няма да стоим по късно от 12 4аса
сигурно е от гадните зъби щото и сустрин и ве4ер не си изяжда цялото мляко
между другото имам 2 въпроса 1-вия е изведнъж ли по4нахте с заквасено кисело мляко защото моята от 2 3 дена и давам 150мл вода+2 с.л кисело мляко и 3 лъжи4ки от АМ и го яде,като и дадох само мляко вода и малко захар не искаше, мисля да и давам сутрин кисело мляко и след месец примерно и ве4ерното АМ да махна 


Може би е някакво касаещо само мен преизчисление, щом никой друг го няма, но в инфото през пик кода няма нищо по въпроса... малко недоумявам.
ще се изясни какво е...
показва колко голям ще порастне, търси с поглед телевизора, лампата и няколко от играчките и картинките в книжки. не дава боц и не казва чао
Препоръчани теми