и може на "ти"
и може на "ти" 
ок мерси много
От София съм към ОББ ако ще ти е от полза
междудругото, твоите постове ги чета с удоволствие - подробни, подредени, съдържащи неща, за които и аз се замислям, и даже имам чувството, че те познавам, толкова близки са ми някои от описанията, които правиш
но си давам сметка, че някак не съм споменала впечатленията си, а и че самата аз пиша тук много по-откъслечно и на моменти. ама форум, какво да правиш ... 
бяхме там с кенгуруто днес, сега съм скапана
купих на хермес звуковата голяма детска книжка, една 3Д за едно динозавърче с много сладки рисунки, също на хермес; и доста неща от "златното пате" - четири 3д книжки с класически приказки, няколко бебешки с по едно животинче на страница...
доволно. и двата щанда бяха с 20% отстъпка. и за мен си угодих някои неща 
ако някои иска да ходи, по-добре да побърза
моята грешка е че бебо като бешше малак плачеше постоянно и само на ръце заспиваше,и сега този вид преспиване си остана ,пробвах какво ли не и не иска пищи с часове но не заспива сам,а сега вече си тежи и незнам как ще го отуча
Препоръчани теми