аз го слагам да сяда засега, но понякога така правим бели
както и да е, решила съм баща му да го учи впоследствие на правопишкане 
Ние започнахме да пълзиме доста активно вече ,няма спирка
На гърне не сме се слагали още,ама като ви чета май е време да се сложим ,даже може и да сме закъснели
След обед хапваме десертчетата от кухнята ,вечерта супичка и последното хранене кърма.


Аз облисмям да е на двора ни с приятелки с децата им
около 6-7 майки с деца . Мисля сутринта да отидем до църквата да го кръстиме (тесен кръг -кръстници и баби и дядовци ) и след това да е празненството с децата,мисля да е по рано защото всички са по малки от моя юнак. След това вечерта мисля да се съберем с кумовете ,бабите и дядовци,чичо и вуйчо в ресторант,но това още го обмислям дали не е прекалено .
Вие как ще празнувате

на мен никак не ми се празнуваше, като знам как вървят детските заведения с аниматори... и с мисълта, че той е малък, за да разбере подобен празник. но виж, парк, балони, гирлянди, бебета в разгара на лятото - това почти си го представих.
колко му е да дойде някоя приятелка в артистичен костюм да гони децата и да ги закача?



Препоръчани теми