сайта Booking.com

  • 105 684
  • 752
# 240
Bliss, Ще се поклоня пред глупостта ти и ще млъкна, "спора" стане безсмислен.

О, разбира се. Нещо, което не ти изнася е глупост. Но поклона и от глупак все пак е нещо.  Peace
Всичко, което пиша обаче е от практически опит. А по отношение на софтуера за картите и от чисто професионален. За едно доста дълго време съм работила в банковата сфера, та не е като да пиша глупости. Mr. Green Прост рецепционист няма как да го знае.
Виж целия пост
# 241
Bliss, Ще се поклоня пред глупостта ти и ще млъкна, "спора" стане безсмислен.

О, разбира се. Нещо, което не ти изнася е глупост. Но поклона и от глупак все пак е нещо.  Peace
Всичко, което пиша обаче е от практически опит. А по отношение на софтуера за картите и от чисто професионален. За едно доста дълго време съм работила в банковата сфера, та не е като да пиша глупости. Mr. Green Прост рецепционист няма как да го знае.

Простата рецепцинистка те кани да получаваш безбройните резервации с фалшиви данни или липсващи такива. А за резервациите на българи в хотели в България с липсващи данни, е точно система на букинг. Умната банкерка иди се прегледай, че нещо не те слуша главата явно. Поздрави!
Виж целия пост
# 242
Bliss, Ще се поклоня пред глупостта ти и ще млъкна, "спора" стане безсмислен.

О, разбира се. Нещо, което не ти изнася е глупост. Но поклона и от глупак все пак е нещо.  Peace
Всичко, което пиша обаче е от практически опит. А по отношение на софтуера за картите и от чисто професионален. За едно доста дълго време съм работила в банковата сфера, та не е като да пиша глупости. Mr. Green Прост рецепционист няма как да го знае.


Простата рецепцинистка те кани да получаваш безбройните резервации с фалшиви данни или липсващи такива. А за резервациите на българи в хотели в България с липсващи данни, е точно система на букинг. Умната банкерка иди се прегледай, че нещо не те слуша главата явно. Поздрави!

Прочети си договора с Букинг и се разберете с банката ви.  Mr. Green Но очевидно нямаш достъп до такова ниво на документи и комуникация. Глупака и за прегледа ще го отмина без отговор, защото само показва отрицателното ти нивото на възпитание и интелигентност.  Peace

Тук аудиторията е голяма и само на един да му е светнала лампичката след като ме е прочел е напълно достатъчно. Всичко, което написах е от практическия ми опита с резервации през Букинг. Просто четете всичко и внимавайте.  Peace
Виж целия пост
# 243
Скрит текст:
Bliss, Ще се поклоня пред глупостта ти и ще млъкна, "спора" стане безсмислен.

О, разбира се. Нещо, което не ти изнася е глупост. Но поклона и от глупак все пак е нещо.  Peace
Всичко, което пиша обаче е от практически опит. А по отношение на софтуера за картите и от чисто професионален. За едно доста дълго време съм работила в банковата сфера, та не е като да пиша глупости. Mr. Green Прост рецепционист няма как да го знае.


Простата рецепцинистка те кани да получаваш безбройните резервации с фалшиви данни или липсващи такива. А за резервациите на българи в хотели в България с липсващи данни, е точно система на букинг. Умната банкерка иди се прегледай, че нещо не те слуша главата явно. Поздрави!

Прочети си договора с Букинг и се разберете с банката ви.  Mr. Green Но очевидно нямаш достъп до такова ниво на документи и комуникация. Глупака и за прегледа ще го отмина без отговор, защото само показва отрицателното ти нивото на възпитание и инте
лигентност.  Peace

Тук аудиторията е голяма и само на един да му е светнала лампичката след като ме е прочел е напълно достатъчно. Всичко, което написах е от практическия ми опита с резервации през Букинг. Просто четете всичко и внимавайте.  Peace

Пишеш, чете се, давай.  Mr. Green Я обясни на аудиторията, касова бележка се издава само при плащане с ПОС ли мила? Дай пак за укриването на доходи.  Mr. Green
Виж целия пост
# 244
Здравейте, опитах се да изчета из темите на бг мама дали някъде има отговор на моя въпрос, но не намерих, затова ще попитам. Ето казуса:
Резервирах хотел през букинг с опция за безплатно канселиране, като все още има време до тази дата. Днес отварям случайно сайта и виждам същия хотел за моите дати със съществено по-ниска цена. Това е някаква сделка на деня, активна е още няколко часа.
Можете ли да помогнете как да се възползвам от нея? Дали да резервирам още една стая директно, а после да канселирам старата резервация? Моля, ако някой е попадал в такава ситуация да помогне.
Виж целия пост
# 245
Здравейте, опитах се да изчета из темите на бг мама дали някъде има отговор на моя въпрос, но не намерих, затова ще попитам. Ето казуса:
Резервирах хотел през букинг с опция за безплатно канселиране, като все още има време до тази дата. Днес отварям случайно сайта и виждам същия хотел за моите дати със съществено по-ниска цена. Това е някаква сделка на деня, активна е още няколко часа.
Можете ли да помогнете как да се възползвам от нея? Дали да резервирам още една стая директно, а после да канселирам старата резервация? Моля, ако някой е попадал в такава ситуация да помогне.
Точно така, правите нова резервация, след което отказвате старата. Не би трябвало да има проблем.
Виж целия пост
# 246
Правила съм го.Това е начина.Спестих към 120 EUR от хотелска резервация.
Виж целия пост
# 247
Благодаря много! Сега ще направя проба Simple Smile Притеснявах се, че ако си влеза с профила ще ме разпознае и ще ми вдигне цената.  Rolling Eyes Embarassed Затова исках да питам хора с опит Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Благодаря много! Сега ще направя проба Simple Smile Притеснявах се, че ако си влеза с профила ще ме разпознае и ще ми вдигне цената.  Rolling Eyes Embarassed Затова исках да питам хора с опит Simple Smile

Това ни се случва постоянно. Не е проблем. Както са писали момичетата.
Ако резервацията все пак е ценна не я анулирай предварително.
Ако сте двама нормално е да имате и двамата профил в сайта. Резервираш новата с другия профил и тогава анулираш старата.
Но винаги трябва да е в период на безплатна анулация...
Виж целия пост
# 249
Благодаря на всички за отговорите. Имам един единствен профил за букинг, вече направих нова резервация за същите дати, само че цената е по-ниска с 50 евро. Сега имам две отделни резервации на моя профил, и двете са опция за безплатно канселиране, мисля да канселирам тази с по-високата цена след няколко дни. Извинявам се, ако са ви се сторили глупави въпросите ми, но като ми е за първи път.... Embarassed бая се притесних да не объркам нещо и да остана без хотел.... Embarassed Laughing
Виж целия пост
# 250
Благодаря на всички за отговорите. Имам един единствен профил за букинг, вече направих нова резервация за същите дати, само че цената е по-ниска с 50 евро. Сега имам две отделни резервации на моя профил, и двете са опция за безплатно канселиране, мисля да канселирам тази с по-високата цена след няколко дни. Извинявам се, ако са ви се сторили глупави въпросите ми, но като ми е за първи път.... Embarassed бая се притесних да не объркам нещо и да остана без хотел.... Embarassed Laughing
Гледай да не изпуснеш срока за безплатно канселиране.
Виж целия пост
# 251
Канселиране = анулиране.
Виж целия пост
# 252
Здравейте!И аз имам няколко въпроса.Резервирах 2 стай в 2 различни хотели в Германия чрез.Гарантирала съм с дебитна карта на съпруга ми,но в нея няма пари в нея.Но в резервацията пише,че По всяко време може да бъдете таксувани с предплащане.В хотела не се заплаща нищо.В другата резервация пише така,Ще заплатите в мястото за настаняване .*Ще заплатите в хотела. в местната валута (валутният курс може да варира),Та въпроса ми е като няма пари в картата може ли удържат неустойка че не сме явили.Пари ще има в нея,чак края на януари,началото на февруари.Или просто той да обяви дебитната карта за загубена и да му издадат нова?А възможно ли е самата дебитна карта да бъде със задължение.И като дойде по сметка пари в нея от хотелите да си ги изтеглят и до колко време може да се изтеглят/има ли някъв срок?.
Виж целия пост
# 253
Ако не могат да изтеглят парите няма да ви удържат неустойка, но няма да имате резервация
Виж целия пост
# 254
Здравейте!И аз имам няколко въпроса.Резервирах 2 стай в 2 различни хотели в Германия чрез.Гарантирала съм с дебитна карта на съпруга ми,но в нея няма пари в нея.Но в резервацията пише,че По всяко време може да бъдете таксувани с предплащане.В хотела не се заплаща нищо.В другата резервация пише така,Ще заплатите в мястото за настаняване .*Ще заплатите в хотела. в местната валута (валутният курс може да варира),Та въпроса ми е като няма пари в картата може ли удържат неустойка че не сме явили.Пари ще има в нея,чак края на януари,началото на февруари.Или просто той да обяви дебитната карта за загубена и да му издадат нова?А възможно ли е самата дебитна карта да бъде със задължение.И като дойде по сметка пари в нея от хотелите да си ги изтеглят и до колко време може да се изтеглят/има ли някъв срок?.

Смятате ли да ползвате резервацията? Ако не, не слагайте пари в картата докато не мине деня на настаняването. Дотогава по всяко едно време хотелът може да се опита да си изтегли дължимото.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия