Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 32 351
  • 743
# 105
YanaYo Аха, разбрах те, мерси. И аз така го мислех  Wink
Виж целия пост
# 106
Аз, честно казано, дори не съм и питала за направления за хормоните. Като знам навсякъде какво висене е, пък да се разправям, от там да ида при някой си ендокринолог.....абсурд. Прежалила съм 40 лв. на месец и това си е.
Виж целия пост
# 107
Момичета,аз не пиша често,но ви чета редовно,искам да ви питам вече съм в 15 седмица,а корема ми е все така малък,в смисъл  аз си имах корем и преди забременяването,сега само съм се разширила в ханша и талията ми почти я няма Laughingно ме притеснява корема...вие имате ли
Виж целия пост
# 108
Здравейте момичета,
Има ли някоя мама от София, която следи бременността си в Софиямед? Търся някой да сподели мнение.



аз следя моята в София мед.Много съм доволна,аз съм при доктор Владова
Виж целия пост
# 109
Момичета,аз не пиша често,но ви чета редовно,искам да ви питам вече съм в 15 седмица,а корема ми е все така малък,в смисъл  аз си имах корем и преди забременяването,сега само съм се разширила в ханша и талията ми почти я няма Laughingно ме притеснява корема...вие имате ли

не се притеснявай за корема, ще се появи Simple Smile
Виж целия пост
# 110
Здравейте момичета! Днес минах през аптеката да си взема каквото ми изписаха. Гино-Дактарин 400 мг - 3 вагинални таблетки (заради гъбички). Сега прочетох листовката и пише,че е опасно да се взима първото тримесечие от бременността. Сега малко ме е шубе,та иска ми се да ви питам,за да знам със сигурност 3ти месец е от 8ма до 13та седмица и сега би трябвало да съм в четвърти месец нали? Има ли някой от вас,на който са изписани същите глобули?

Гъбка на мен също не ми личи все още. Или може би защото и преди си имах малко коремче, сега не виждам разлика. Не се притеснявай, ще порасте коремчето. Simple Smile
Виж целия пост
# 111
Здравейте и от мен Simple Smile Ходих със една приятелка на пица днес и понеже съм бремена ли кво ни дадох екстра една малка пица и 2 големи коли Joy Joy Joy Joy чак пък толкова да ми личи не знам  newsm78 newsm78 newsm78 ама сигорно до сега не ми се е случвало  preggo preggo
А след малко съм на работа ужъссс!
Виж целия пост
# 112
по повод обяда на изгряващото слънце - ние снощи пък бяхме много културни на вечеря.. аз очаквах отрупана маса, а то .... само със салати минахме..и един десерт Grinning
Виж целия пост
# 113
многоо диетични бяхме всички...аз си признавам, че като се прибрах изядох един десерт  Mr. Green
Виж целия пост
# 114
ще си кажете всичко на края  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 115
Айде сега, аз не бях на салатка  Grinning , но наистина бяхме изключително диетични. Особено с тази минерална вода ...  Sunglasses . Ама другия път като е хубаво времето - някъде на открито и ще сме по-смели ... и по-кръгли  Grinning
Виж целия пост
# 116
Привет и от мен в новата тема, изписали сте пак доста  Simple Smile

Спомням си, че някой беше писал за втвърдяването на корема. Мисля, че от около час усещам неприятна тежест, нещо като втвърдяване, макар че на допир не е толкова твърд, а и болка няма... Дали да се тревожа?
Виж целия пост
# 117
Айде сега, аз не бях на салатка  Grinning , но наистина бяхме изключително диетични. Особено с тази минерална вода ...  Sunglasses . Ама другия път като е хубаво времето - някъде на открито и ще сме по-смели ... и по-кръгли  Grinning
Важното е че тоалетната беше до нас хахахах
Виж целия пост
# 118
Привет и от мен в новата тема, изписали сте пак доста  Simple Smile

Спомням си, че някой беше писал за втвърдяването на корема. Мисля, че от около час усещам неприятна тежест, нещо като втвърдяване, макар че на допир не е толкова твърд, а и болка няма... Дали да се тревожа?

Здравей,
Аз съм с често втвърдяване на корема, но при мен като се случи направо ми става на буца и е или от ляво или от дясно. Като лежа по гръб се вижда как се е издул. За това от доста време основно лежа и пия нош па 3*2 + магнезий. До сега доктора не ми е казал в прав текст, че това са контракции, но има доста неща изписани по темата.
Мен ме отпуска като полегна на тази страна, в която е втвърдяването. Може да опиташ.
Също така да добавя, че същото втвърдяване получавам и от газове в корема. Понякога доста неприятно като усещане.
Виж целия пост
# 119
Здравей,
Аз съм с често втвърдяване на корема, но при мен като се случи направо ми става на буца и е или от ляво или от дясно. Като лежа по гръб се вижда как се е издул. За това от доста време основно лежа и пия нош па 3*2 + магнезий. До сега доктора не ми е казал в прав текст, че това са контракции, но има доста неща изписани по темата.
Мен ме отпуска като полегна на тази страна, в която е втвърдяването. Може да опиташ.
Също така да добавя, че същото втвърдяване получавам и от газове в корема. Понякога доста неприятно като усещане.

Да, аз четох също сега и ми изглежда доста обезпокоително. Може би е добре да звънна на АГ-то си. Благодаря ти за информацията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия