Девойка малка или юначе се крие в ОКТОМВРИйското тумбаче - TEMA 6

  • 32 343
  • 743
# 525
Princessa SS и на мен ми харесва тази кошарка  - модела знаеш ли го ?
Да, заповядай!
http://bebemax.eu/index.php?section=ITM&itemid=724
Виж целия пост
# 526
Благодаря ти!   bouquet
Виж целия пост
# 527
но за съжаление нямат за близнаци така че ще е
http://www.abc-design.de/bg/produkti/kolichki-za-bliznaci/zoom.html

Каква цена е тази количка, че и аз за близнаци гледам? Но ми се ще да са едно до друго. Така все ще си мисля, че това което е отзад ще бъде ощетено от към гледка.
Не се притеснявайте толкова за притискане, още е рано, бебчетата имат място. Като станем с големи кореми, тогава те самите ритат и се усеща кога не им е добре. То аз вече си имам доста голям корем, де.
Виж целия пост
# 528
Момичета, за спането аз лично си навивах едно одеало на руло. Слагах го до мен и си катерех единия крак върху него, че и аз спя наполовин по корем, наполовин на страни. Така компенсирах и се чувствах доста удобно. Щом не усещах шутовете на бебето, а тя беше доста активна вечер. Моя мъж дори се шегуваше че ще изкочи някоя вечер  Laughing
После като ми стана още по голям корема същото навито на руло одеало сгънах на две - да стане още по-високо и така. Това е и принципа на възглавниците за бременни. Но типично по български вместо да давам пари за такава си пригодих първото нещо което ми хрумна.
Виж целия пост
# 529
Охх  ще пробвам с калъфка довечера пък ще видим Cry
LMD цената е 1250 лв и аз предпочитам едно до друго но не ми харесват моделите им поне за сега,но пък има време ще видим мисля да я взема в последния момент
Виж целия пост
# 530
Момичета, за спането аз лично си навивах едно одеало на руло. Слагах го до мен и си катерех единия крак върху него, че и аз спя наполовин по корем, наполовин на страни. Така компенсирах и се чувствах доста удобно. Щом не усещах шутовете на бебето, а тя беше доста активна вечер. Моя мъж дори се шегуваше че ще изкочи някоя вечер  Laughing
После като ми стана още по голям корема същото навито на руло одеало сгънах на две - да стане още по-високо и така. Това е и принципа на възглавниците за бременни. Но типично по български вместо да давам пари за такава си пригодих първото нещо което ми хрумна.
И аз така спях при първата си бременност.  Simple Smile Беше ми удобно! И сега съм си заплюла едно одеалце...
Виж целия пост
# 531
Здравейте,
аз мисля да раждам в Токуда, наскоро едни приятели имаха проблеми с бебчето, та по спешност го закараха там та го спасиха и се оказа, че там била най-добрата неонатология.
Притесняват ме 2 неща там: 1. Чух че израждането било 3 700 лв, вярно ли е? Аз гледах в сайта, че ако си секцио/което е по-скъпо/ с пълни изследвания на бебо е 2 100 лв. 2. Че ако видят, че се колебаеш между секцио или нормално, ще ти казват секцио, защото за тях е по-лесно и бързо. Може ли някоя мама с опит да сподели. И ако може раждалите в Токуда мами да ми препоръчат лекар, който да е преди всичко ЧОВЕК, а не касапин и да може да ме посъветва реално как да родя, според реалното състояние на плода и тнт. 
Виж целия пост
# 532
Кумата ми ражда през 2012г. в Токуда. До колкото си спомням плати 2500лв. за нормално раждане.
Виж целия пост
# 533
стига бе хора, как може нормално раждане да е толкова скъпо?
Виж целия пост
# 534
Ужас....... Какви са тези цени за раждане безумие....
Виж целия пост
# 535
Здравейте,

не съм писала и аз скоро, но ви чета, като имам време!

Аз раждах в Токуда първия път, мисля и сега пак там. За цената- платих 2100 плюс 150 лева за обезболяваща система след секциото. Мисля, че ако не си осигурен плащаш допълнително 1500 лева.
Разбира се, ако искаш самостоятелна стая се плаща допълнително!

За количките- имам Jane и мисля да съм си с нея! Изобщо няма май да купуваме много неща!
Виж целия пост
# 536
Да, в Токуда, нормалното раждане е 800 лв. без избор на екип + 300 лв. неонатални грижи + 300 лв. епидурална упойка (по желание) = 1400 лв (общо)
1500 лв. избор на екип + 500 лв. Неонатални грижи с избран пакет = 2000 лв.
При секциото неонаталните грижи са 600 лв. т.е. = 2100 лв.

При мен с близнаци ще излезе 2700 лв., а отделно мисля че се плаща и престоя, но не съм сигурна за цени. Аз толкова пари за раждане нямам. Ще раждам в Шейново и най-вероятно ще е без избор на екип.
Виж целия пост
# 537
Привет, мами Simple Smile ами да ви се представя. Казвам се Виолета и съм от Бургас, но живея и в Бургас и в София Simple Smile  поравно. Юни месец ще навърша 28г. Очаквам второто си детенце, в момента съм в 14г.с. В началото бяха две бебенца, но едното в последствие изчезна, та вече е едничко. За сега казаха момиченце и се надявам да остане така. Имам момченце на 10 месеца Simple Smile , опита ми е съвсем пресен и мога да помагам, ако имате въпроси. Иначе се следя в болница Надежда, където си бях и миналата година. Ами това е Simple Smile
Виж целия пост
# 538
ужас ужас, тази болница Токуда частна ли е че е толкова скъпо не мога да разбера, сори за глупавия въпрос но не съм от София...

 Thinking И другото - мамчета какво стана с отказването на цигарите сега се сетих , спряхте ли ги?
Виж целия пост
# 539
Vilito86, добре дошла ! Лека и безпроблемна бременност, аз съм бургаска майка така че като минаваш през бс се включвай Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия