Ти какво сготви? Снимай, покажи! 117-та тема

  • 161 341
  • 754
# 615
Labrex, може ли да споделиш рецептата на овесените кексчета? Нямам фурна в момента и малко съм в застой, но ще си запазя идеята и ще опитам при първа възможност. Изглеждат много вкусно. Simple Smile
Поздрави на всички!   bouquet
Виж целия пост
# 616
Чудесни ястия! Поздравления за всички!  smile3501
rossonera, благодаря за поздравлението.  Hug

От мен пълнени домати с булгур по рецепта на Гуинет:


За Бонго  - един свински джолан със зеленчуци по Пепчо (Пепчо, на нас и морковите ни харесаха  Laughing)

Пица с тесто "Верди"

Кюфтета с доматен сок

Пак за Бонго - скара със салата и биричка

Шоколадов кекс с тъмно пиво по Гуинет

И супа с телешко

Хубава неделя!   bouquet
Виж целия пост
# 617

Вени, това на първите ти две снимки е истинско изкушение! Heart Eyes Не пренебрегвам пухкавия тутманик, просто него съм го виждала вече, и тоя път е разкошен!  bouquet  chef

Labrex, може ли да споделиш рецептата на овесените кексчета? Нямам фурна в момента и малко съм в застой, но ще си запазя идеята и ще опитам при първа възможност. Изглеждат много вкусно. Simple Smile
Поздрави на всички!   bouquet

sugar_geri , рецептата ми е от абонамент, първо я подминах, после се върнах пак да прочета........просто пробвах и си признавам, че много ми харесаха, и на вкус, и на текстура. Сама не вярвам, че ги направих, защото мразя тоя уред - микровълновата и го използвам много, много рядко. Със сигурност ще ги изпека и в печка, да видя как ще станат. Слагам и превод на рецептата за всеки случай, ако някой се интересува, а не се справя с езика:

Скрит текст:
4 с.л смлени на брашно овесени ядки
2 с.л. какао
1 яйце
3 с.л. обезмаслено мляко (аз сложих 3,6%)
4 с.л. тръстикова захар (при мен обикновена)
1 с.л. олио
1 ч.л. бакпулвер
пудра захар за поръсване

Продуктите се смесват в купа, използвах тел, до еднородна смес. Сместа се разпределя в хартиени капсулки за мъфини, най-много 2/3 се запълват.Слагат се в микровълновата за 1 мин на пълна мощност. Това е, никаква работа с много вкусен резултат.
Смлях овесените ядки с кафемелачка, от това количество излязоха 4 кексчета в капсулки с дъно 5 см. и височина 3,5 см. Като ти дойде неочаквано съседка на гости, докато машината прави кафе, спретваш и кексчета към него! Grinning  Peace

И, докато пиша, Fortuna изсипала рога на изобилието! Heart Eyes  bouquet  chef
Виж целия пост
# 618
Хлебчета

Виж целия пост
# 619
Страничката започва с големи вкусотии.Катми
Виж целия пост
# 620
Привет  Hug,от мен:тостери


сърми


остатъка от плънката,стана на ориз на фурна


имам и зелен фасул на чорба,но още не съм го фотнала  Hug
Виж целия пост
# 621
labrex, много кусни изглеждат желираните ти сладкишчета  Simple Smile взимам си едно.
Бонго, взимам си едно кюфтенце със сосче Simple Smile
От мен:
Пикантни талиатели


Рулца със свински бут
Виж целия пост
# 622
Здравейте,

отдавна не съм се отбивала тук и вие сте се развихрили, както винаги с големи вкусотии.

Имам да се отчитам с едно филе от Сьомга с песто от шам фъстък, запечено в Прошуто:



Салата от пресни картофи, червени чушки, спанак и сьомга:



и един Шоколадов брауни:



Рецепти във Вкуснотека: http://vkusnoteka.blogspot.com
Виж целия пост
# 623
Вчера приготвих не малко количество ароматен сироп от бъз . Истинска благодат!




Виж целия пост
# 624
Всичко е суупер  #Crazy   bouquet  Peace

След кратко отсъствие малко снимки и от мен:


http://vkusnokrasivo.blogspot.com/2014/05/blog-post_18.html


http://vkusnokrasivo.blogspot.com/2014/05/blog-post_5372.html


http://vkusnokrasivo.blogspot.com/2014/05/blog-post_5153.html

Виж целия пост
# 625
Леле Ани тази салата със сьомга ще  я сънувам сега.
Виж целия пост
# 626
Салатка и пиле с ориз от мен  Simple Smile



Виж целия пост
# 627
След изкушенията на Вени,кексчетата на Лабрех,хлебчетата на Росонера,кренвиршките на Тайна,катмите на Мими,сърмичките на Даниелка,рулцата на Лове,филето на Ланвинка,сиропчето на Гисчо,на бат Бонго кюфтенцата,на Пепи вкусотийте,на Ваня тарта...и всички останали е много апетитно  newsm51
За днес в почивния ден супа топчета,пилешко със зеле,мусака и свински дроб в було със салатки и за десерт ягоди








Виж целия пост
# 628
    След Мегън , никак не върви моята снимка на лампа, но да я сложа,че беше вкусно. Нещо за болно дете - варени бутчета, пюре с бульон и бульон,всичко варено накуп в кукъра.

Виж целия пост
# 629
Меганс,моля за рецептата на пилето със зеле. Praynig

 bowuu  chef
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия