Valar morghulis - GoT - Тема 9

  • 45 181
  • 732
# 255
Добра работа, Батман  Joy
Виж целия пост
# 256
Ходооор!


На мен Джайм този сезон ми е изключително симпатичен. Още от 2-ри ми стана приятен, но сега особено много. А и като мъж ми харесва.




 hahaha
Скрит текст:
Виж целия пост
# 257
За феновете на Денн. Laughing

Скрит текст:
Скрит текст:

Виж целия пост
# 258
За феновете на Денн. Laughing

Скрит текст:
Уби ме Joy
Виж целия пост
# 259
Ходооор!


На мен Джайм този сезон ми е изключително симпатичен. Още от 2-ри ми стана приятен, но сега особено много. А и като мъж ми харесва.




 hahaha
Скрит текст:

 Mr. Green много добро
Виж целия пост
# 260
Жълтите човечета са ми слабост, та ето и един Дрого  Mr. Green
Скрит текст:
Виж целия пост
# 261
Намирам темата на втора страница.  ooooh! Един Рамзи за събуждане. Laughing

Скрит текст:
Виж целия пост
# 262
Ох бе Хекси!
 hahaha hahaha hahaha
Страховит ненормалник е!
Виж целия пост
# 263
Рамзи е абсолютен урунгел  hahaha


Виж целия пост
# 264
Това ли е Даарио?  Rolling Eyes



не се сещам за някой, който да би бил по-далеч от представата ми за него?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 265
 Laughing така си е, но пък като тръгне да си ляга с този, няма да изглежда разгонена кифла, като в книгата.

П.П. Нали знаете защо няма жени горски пазачи?
Защото една слива не могат да опазят, та камо ли цяла гора  Joy
Виж целия пост
# 266
Breaker of Chains има ли го на торент?
Виж целия пост
# 267
Добро утро !
Виж целия пост
# 268
Тази снимка е от лятото, не мога да се отърва от усещането, че Мартин е прероденият Гимли. Joy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 269
hahaha (С каквото започна, с това и ... свърши  Laughing Допада ми... идеята  Wink )
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия