Valar morghulis - GoT - Тема 9

  • 45 181
  • 732
# 285
Има ли го пуснат в Замунда? Нещо с арената не се оправям...
Виж целия пост
# 286
Има ли го пуснат в Замунда? Нещо с арената не се оправям...

да.
Виж целия пост
# 287
моля за малко подробности за такива като мен, които не гледат филма  Blush
И аз се присъединявам към молбата. Следя само вашите коментари, сериите ще ги дръпна наведнъж като свърши сезона, че ми е сложно една по една.
Виж целия пост
# 288
моля за малко подробности за такива като мен, които не гледат филма  Blush
И аз се присъединявам към молбата. Следя само вашите коментари, сериите ще ги дръпна наведнъж като свърши сезона, че ми е сложно една по една.

Аз гледах серията, но не се сещам за какво става въпрос. Thinking
Виж целия пост
# 289
Ето споийлерите:
Скрит текст:
Бран и компания попадат при убийците на Мормонт, които са се окупирали в бившата крепост на Крастър. Там ги държат за заложници, а Джон оглавява мисия за изтребването им, за да не дадат ценна информация на Манс, когато ги стигне. Това означава, най-вероятно, че в следващ епизод Бран и Джон ще се срещнат, поне според мен. Надали Бран и хлапетата ще намерят лесен начин да се измъкнат сами. Междувременно последният син на Крастър беше даден на "боговете" и се видя какво всъщност се случва с бебетата, превръщат ги в бродници. Мисля, че всяко едно от тези неща не присъства в книгата.
Виж целия пост
# 290
да, права си

Скрит текст:
Джон подозира, че е възможно Бран да е жив, защото вижда вълчището му в книгата
във филма може също да се покаже, че се разминават и Джон да види само Лято
Виж целия пост
# 291
Ето споийлерите:
Скрит текст:
Бран и компания попадат при убийците на Мормонт, които са се окупирали в бившата крепост на Крастър. Там ги държат за заложници, а Джон оглавява мисия за изтребването им, за да не дадат ценна информация на Манс, когато ги стигне. Това означава, най-вероятно, че в следващ епизод Бран и Джон ще се срещнат, поне според мен. Надали Бран и хлапетата ще намерят лесен начин да се измъкнат сами. Междувременно последният син на Крастър беше даден на "боговете" и се видя какво всъщност се случва с бебетата, превръщат ги в бродници. Мисля, че всяко едно от тези неща не присъства в книгата.
Естлар, благодаря! Hug
Наистина го няма това в книгата.
Виж целия пост
# 292
Хексе може ли линк към епизода?
Виж целия пост
# 293
Хексе може ли линк към епизода?

http://zelka.org/details.php?id=389700&hit=1

Ето споийлерите:
Скрит текст:
Бран и компания попадат при убийците на Мормонт, които са се окупирали в бившата крепост на Крастър. Там ги държат за заложници, а Джон оглавява мисия за изтребването им, за да не дадат ценна информация на Манс, когато ги стигне. Това означава, най-вероятно, че в следващ епизод Бран и Джон ще се срещнат, поне според мен. Надали Бран и хлапетата ще намерят лесен начин да се измъкнат сами. Междувременно последният син на Крастър беше даден на "боговете" и се видя какво всъщност се случва с бебетата, превръщат ги в бродници. Мисля, че всяко едно от тези неща не присъства в книгата.

Това не е:
Скрит текст:
В книгите го няма това с Бран. И Лок го няма. Смая ме това, че Джон знае нещо, което не би трябвало да знае. И това е различно.
нещо друго ли съм пропуснала?
Виж целия пост
# 294
В книгите Джон знае ли, че Бран и Рикон са живи?? Мисля,че затова ставаше въпрос в поста на Дезидерата.Но пък това му е ясно от предни впизоди...
Виж целия пост
# 295
В книгите Джон знае ли, че Бран и Рикон са живи?? Мисля,че затова ставаше въпрос в поста на Дезидерата.Но пък това му е ясно от предни впизоди...

Подозираше, защото видя Лято. А във филма знае ли?
Виж целия пост
# 296
Знае това което му е казал Сам, че Бран е отвъд вала. За Рикон не е е сигурно защото не беше с тях тогава.


Интересно ми е Лок каква роля ще изиграе.
Ясно е, че Марш и Слинт пратиха Джон с надеждата да умре, но знаят ли за Лок.  
Виж целия пост
# 297
Трейлър за 5 епизод, в него има доста пикантни моменти
http://www.youtube.com/watch?v=-XSQVDNdarg
Охо, Кутрето вече е в Орлово гнездо!
Виж целия пост
# 298
Знае това което му е казал Сам, че Бран е отвъд вала. За Рикон не е е сигурно защото не беше с тях тогава.  

може би във филма, в книгата Сам нищо не казва на Джон
Виж целия пост
# 299
Знае това което му е казал Сам, че Бран е отвъд вала. За Рикон не е е сигурно защото не беше с тях тогава.  

може би във филма, в книгата Сам нищо не казва на Джон

Да де, тя нали за филма пита.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия