Valar morghulis - GoT - Тема 9

  • 45 181
  • 732
# 375
Аз пък клоня към Kevin McKidd от Рим ми е любимец  Heart Eyes
Пристрасна съм де Embarassed
Виж целия пост
# 376
If Ikea made the Iron Throne:

Виж целия пост
# 377
Виж целия пост
# 378
Моят избраник за Арео Хота е Дани Трехо. Praynig
http://www.imdb.com/name/nm0001803/
Това трябва да се види  Joy Сериозно, според мен има твърде етно и сводническо излъчване, колкото и да ми допада като актьорска игра, просто не е точно за тази работа Peace

Тук спрягат черни актьори.
Виж целия пост
# 379
Хота е от Норвос, за него няма да изберат бледо-розов англичанин. Трехо е достатъчно етно и би изиграл ролята достойно. Колко му е да му обръснат главата. Мен никой не ме слуша при кастинга, не се притеснявай, няма да е Трехо.
Виж целия пост
# 380
Хота е от Норвос, за него няма да изберат бледо-розов англичанин. Трехо е достатъчно етно и би изиграл ролята достойно. Колко му е да му обръснат главата. Мен никой не ме слуша при кастинга, не се притеснявай, няма да е Трехо.
Той е достатъчно, дори прекалено етно, на мен просто ми изглежда като развратен мексикански сводник. По-скоро е подходящ за някой от Добрите господари.
Виж целия пост
# 381
О, аз съм фенка на Кевин МакКид от сериала "Рим" и много ще се радвам да го видя и в този сериал. Simple Smile
Виж целия пост
# 382
Хота е от Норвос, за него няма да изберат бледо-розов англичанин. Трехо е достатъчно етно и би изиграл ролята достойно. Колко му е да му обръснат главата. Мен никой не ме слуша при кастинга, не се притеснявай, няма да е Трехо.
Той е достатъчно, дори прекалено етно, на мен просто ми изглежда като развратен мексикански сводник. По-скоро е подходящ за някой от Добрите господари.

усмивката на Хота не му е особено присъща, ако актьорът се опази сериозен, ще е съвсем подходящ; не ща черен Хота
Виж целия пост
# 383
Link за сериата :
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=403793&hit=1

http://zelka.org/details.php?id=390677

http://DMCA-removal-from-Google/torrents/game-of-thrones-s04e05- … -x264-2hd/406846/

Вкрая на сериата (тази от арената) има трейлър за слесващата серия.
За тези който ще свалят от другите линкове ето го трейлъра за 6 епизод :
http://www.youtube.com/watch?v=D41h6apb-PY
Simple Smile
Коментар: много действие и интересни моменти, но така както отделият на всеки герои по 5 минути и  серията взе че свърши Simple Smile
Явно съм станал много претенциозен  Grinning
Виж целия пост
# 384
Серията е супер. Като прочетох името на Ноа Тейлър (Лок) останах смаяна. Не го познах, а му гледам физиономията от няколко години в любим филм на сина ми!  Shocked Невероятна трансформация, страхотен е!   newsm20
Виж целия пост
# 385
Има готови субтитри в  http://DMCA-removal-from-Google/
Виж целия пост
# 386
Страхотни сте, много благодаря  newsm20
Виж целия пост
# 387
Ноа Тейлър (Лок) и аз не го познах.

Ох, едва ще устискам до довечера , че гледането на  GoT е станало ритуал. 
 Чета спойлери от тук тайно от ловето:
  Mr. Green
Скрит текст:
Виж целия пост
# 388
Промо за епизод 6:
https://www.youtube.com/watch?v=hEb5pEMC7fw
Виж целия пост
# 389
Новият епизод ми хареса. Най-много ми хареса играта на Джоен (тук питах мъжа се как е в книгите на български, за да не напиша джоджен  Laughing). Не знам защо никой не се впечатлява толкова от играта му, но се справи брилянтно с образа, поне според мен. Леко луд, леко депресиран, точно "старец", както го описват в книгите. Иначе особено развитие на действието ми се стори, че нямаше.  Явно наистина убиват време, за да дадат на Мартин време да пише.
Сцените с Лиса пък не ми харесаха, именно заради актьорска игра, ама пък какво да се прави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия