Valar morghulis - GoT - Тема 9

  • 45 181
  • 732
# 210
На мен Хиздар ми е симпатичен.  Blush В книгата ми е откровено неприятен и заради него четох с едно око....Екранният е екзотичен и интересен, но нека видим маниерите му първо, може да е потрисащ, знам ли... Засега съм откровено изненадана от собствената си реакция.

За Джейми...много контроверзна тема, прекалиха. По-добре да не ръчкам гнездо с оси тук...

Момченцето от нападнатото село е бъдещ отмъстител, според мен. Много добре видя кой уби баща му.

Ставос ми хареса, Шайрийн е чудно момиченце, ако и направят нещо много ще се вбеся. "Не можеш да си добра Ръка и да четеш "knight" като "kuh-nigit"."  Joy
Виж целия пост
# 211
Екзотичен е, но в серията направо й взе мярката Whistling
Виж целия пост
# 212
Екзотичен е, но в серията направо й взе мярката Whistling

Какво означава това?
Виж целия пост
# 213
Я вижте това

http://quartermaester.info/
Виж целия пост
# 214
Екзотичен е, но в серията направо й взе мярката Whistling

Какво означава това?
Прецени я какво представлява. Иначе в грубия си вариант изразът се ползва в смисъл "взимане на мярка за ковчег".
Виж целия пост
# 215
Гледахте ли вече втори и трети еп. от новия сезон? Боже Джофрито  отровиха ли го или наистина се задави?
Виж целия пост
# 216
Скрит текст:
Отровиха го  Peace
Виж целия пост
# 217
Кой, бе?
Виж целия пост
# 218
Ееее има време, ще разберем  Joy
Виж целия пост
# 219
Във вчерашния епизод се намекна за поне един  Peace

Според мен няма смисъл да се слага в спойлер нещо от преден епизод.
Виж целия пост
# 220
Въпрос към челите книгите:

Скрит текст:
Моля, подсетете ме дали сцената между Церсей и Джайм до трупа на Джофри я имаше в книгите. Имам спомен за нещо такова, но сякаш си беше и по желание на Церсей, а в сериала го представиха малко като изнасилване.
Виж целия пост
# 221
Въпрос към челите книгите:

Скрит текст:
Моля, подсетете ме дали сцената между Церсей и Джайм до трупа на Джофри я имаше в книгите. Имам спомен за нещо такова, но сякаш си беше и по желание на Церсей, а в сериала го представиха малко като изнасилване.


Скрит текст:
Да, и по желание на Церсей беше. Peace
Виж целия пост
# 222
По нейно желание беше, защото точно тогава той се върна в Кралски чертог, а тя беше загубила детето си.

Тук както видяхме, не само го върнаха по-рано за да ни покажат колко са си омръзнали,
а на всичко отгоре като Лорд-Командир е лично отговорен за отравянето на Джофрьо, най-бездарния бял плащ, ако перефразирам лекенцето.



Хиздар


Виж целия пост
# 223
Мерси,

Значи правилно си спомням. На мен любимият ми момент от серията, (е може би след сцените с Червената пепелянка), е:

https://www.youtube.com/watch?v=Cze5A4iyQGk

Предполагам Дани говори на висш валериански, влюбена съм в звученето на този език.
Виж целия пост
# 224
Моята любима сцена е тази с Тирион в затвора.
 Страхотен актьор е Динклидж.
Дани е твърде патетична. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия