
И моята година наближава. Ще почерпя всички много тогава.
Успех на новоприсъединилите се момичета.



Това е най-хубавото нещо, което си направила за себе си, решението да оставиш цигарите. Минала си най-трудните дни в отказването на цигарите. Не спирай да вярваш в себе си...
честита годишнина! [smilie=smile3525.gif ]Оше много много годинки бездимни ти пожелавам,и все така мило да помагаш на всички нас! 




б. Признавам си, че ме беше малко страх да не се поддам уикенда, но успях
Мои познати се опитаха да ми втълпят, че не е нужно чак да ги спирам и да се мъча, само да ги намаля. За малко се разколебах, но не се поддадох, защото аз самата искам да съм непушач. Когато ме обземе някой тютюнев пристъп просто дишам дълбоко и си мисля, че нищо и никой не ме спира да запаля ей сега веднага, не една а три цигари. Но няма смисъл да го правя защото какви ползи ще ми донесе кофти пушек, ще ми се завие свят...а къде отиват онези мои усилия да не пуша толкова дни?! Да си се бях тровила и това е! И знаете ли това ми действа много стимулиращо. Сърце не ми дава да захапя фас и да разваля всичко. Виждам и усещам, че се чувствам по-добре така и продължавам смело напред. Чета ви постовете тук и ми действате много позитивно.

б. Признавам си, че ме беше малко страх да не се поддам уикенда, но успях
Мои познати се опитаха да ми втълпят, че не е нужно чак да ги спирам и да се мъча, само да ги намаля. За малко се разколебах, но не се поддадох, защото аз самата искам да съм непушач. Когато ме обземе някой тютюнев пристъп просто дишам дълбоко и си мисля, че нищо и никой не ме спира да запаля ей сега веднага, не една а три цигари. Но няма смисъл да го правя защото какви ползи ще ми донесе кофти пушек, ще ми се завие свят...а къде отиват онези мои усилия да не пуша толкова дни?! Да си се бях тровила и това е! И знаете ли това ми действа много стимулиращо. Сърце не ми дава да захапя фас и да разваля всичко. Виждам и усещам, че се чувствам по-добре така и продължавам смело напред. Чета ви постовете тук и ми действате много позитивно. 

Браво, браво!! Да ти е честита годинката
Препоръчани теми