Лидл ::43::

  • 84 446
  • 738
# 285
Мерси, Вики, ще ги погледна тогава. Мислех, че са цели, само по средата се затварят, защото такива гледах преди и затова не ми пасваха, но ще ги разгледам подробно, дано има отворени Simple Smile.
Виж целия пост
# 286
Днес мисля да правя лазаня,има ли в Лидл кори /за лазаня/.
Виж целия пост
# 287
Днес мисля да правя лазаня,има ли в Лидл кори /за лазаня/.

Дори в събота бяха намалени на 1,99 лв.  Wink Но е възможно да са били някакви изостанали от тематична седмица, защото бяха на купчина до касите, а не по рафтовете.
Виж целия пост
# 288
ами отивам да търся -инак сменям рецептата - може би талиатели
Виж целия пост
# 289
Взех от свинските ребра - на касата ми маркираха на 5 лв. /кг..

Иначе на етикета бяха 6.99лв за кг - но явно са с 30 процента намаление

Трайност - до 02.05.2014г., но аз и без това довечера ще ги правя със зеле, а другите  - във фризера....

Сиренето Ливади още е намалено - взех си и от него...
Виж целия пост
# 290
ами отивам да търся -инак сменям рецептата - може би талиатели

Ако е болонезе, вземи канелони, стават почти идентични, това са едни от най-вкусните неща, които сме правили - лазаня/канелони болонезе  Wink
Виж целия пост
# 291
Месечинка виторога,ако говориш за бельо,пускат,да  Peace Зимата бяха пуснали 3 потника за 10лв май баха  newsm78 Е,умирам си от яд,че не взех повече  #Cussing out Скъсвам ги от пране,не са мръднали  Peace Подмятаха се доста време след промоцията и тъкмо се засилих да купя още,98-104 нямаше( този размер като че ли най-бързо свършва). Сега се надявам пак да пуснат,ама едва ли,лято идва... Взимала съм и потник с гащи комплект,нот те не ми харесаха- качеството е друго  Peace Разпродажби има постоянно на някакви изостанали артикули,но не конкретно посочени,общо взето гледаш и ако има нещо,което ти трябва,взимаш  Wink
Много ме е яд,че днес няма да успея да ида за чопъра,пък не ми се ангажират други хора  Rolling Eyes Имаше ли като количество? Дали има шанс да останат  Mr. Green
Дълго стана,ама да похваля и немският пастет,който тази седмица е на прИмоция  Mr. Green Взех наскоро(от този с лук) и много ни хареса,сега ще пробвам и другите  Wink
Виж целия пост
# 292
Взимала съм и потник с гащи комплект,нот те не ми харесаха- качеството е друго  Peace

Аз съм доволна от комплектите. Малката има 2-3 такива комплекта, не са мръднали нито като форма, нито като цвят.
Виж целия пост
# 293
Момичета, взех чопъра , но незнам как се отваря купата, отваря ли се изобщо и как се вадят ножовете newsm78

сори за тъпите въпроси, но досега не съм работил с чопър... Thinking

Махаш мотора и развиваш купата. В бялото е ножът, който се изкарва. Ако се ползва заедно, само се разбива, а не реже. След като е изваден ножът, може да се работи вече. Когато се натиска само моторът, реже по-едро. С турбо-бутонът по средата стават на пюре нещата. Това е в общи линии.  bouquet
Виж целия пост
# 294
Момичета, взех чопъра , но незнам как се отваря купата, отваря ли се изобщо и как се вадят ножовете newsm78

сори за тъпите въпроси, но досега не съм работил с чопър... Thinking

Горната част се завърта (може би на 1/4 оборот обратно на часовата стрелка) и се отделя от долната. Тогава могат да се извадят ножовете, които са нанизани на централната ос. При затваряне на двете части обикновено има указателни стрелки, които трябва да съвпаднат, за да завърти електромоторчето. Наглася се горната част върху долната (така, че да съвпаднат стрелките) и след това горната се завърта по посока на часовата стрелка доката затегне в долната.
Ако не е този начина, потърсете в придружителната документация на уреда как се отваря.
Виж целия пост
# 295
Мацки, страшно ви благодаря за търпението и разясненията... Embarassed

Виж целия пост
# 296
Със здраве да си го ползваш! Супер полезно уредче е!  bouquet
Виж целия пост
# 297
Angel_Dust,
изтървала съм я тази блузка, добре изглежда, както и следващата (и третата, но не обичам 3/4 ръкав). Не знам как изглеждат наживо, ако някой ги види да каже.
В Лидл пускат ли тениски и потничета детски (за по-малки деца, 98-104 размер максимум)? Миналата година имаше и разпродажба на зимни якенца например, тези, които продаваха есента по 25 лева, намалени на 15, имате ли спомен дали е редовна практика и дали можем да очакваме пак нещо подобно?

Понеже мъжът ми ходи за чопъра му казах да погледне блузката, обаче се оказало някакво трико с щампа, аз обаквах да си е тънка плетеничка, т.е. не вълна естествено (имам такова плетено блузе), каза, че му изглеждала и лигава материята, та се отказах съвсем.
Виж целия пост
# 298
Има ли бутер тесто, което е разточено?  Blush  Кой да погледне, че съм взела НЕразточено, останах неприятно изненадана. Може и аз да съм го прецакала, но не се надигна добре  Whistling

А като започнахте темата с тениските, миналото лято имало ли е тениски с къс ръкав / потници за големи бебета? Simple Smile Последните 2 седмици виждам само за по-големи деца, но не и размери под 104 .
Не говоря за бельо, а за  блузки с къс ръкав.  Peace  

Месечинка виторога снощи видях  пролетни якенца намалени от 20 на 15 лв в ЛИДЛ във Възраждане ( Варна). Само за момченца бяха останали, зимни обаче, не съм засичала за сега намалени никъде.  Ако видиш някъде  момичешки зимни - пиши  Peace , бих взела от сега за другата зима.
Виж целия пост
# 299
Ако видиш някъде  момичешки зимни - пиши  Peace , бих взела от сега за другата зима.
Аз точно така направих миналата пролет, взех зимно яке да си го носи тази зима. Но тогава си беше разпродажба, имаше брошура с намалените неща, нещо като зимната, която бяха правили след НГ.
За потниците - и аз питам за горни, моят син още е на бодита като бельо, но есента предполагам ще минава на потници и гащи, та бих взела ако пуснат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия